• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • הרישום המוקדם לדרקוניקון 2022 נפתח!
    ההתרגשות בשיאה, וההרשמה המוקדמת למשחקים והפעילויות בדרקוניקון 2022 יוצאת לדרך הקדימו להרשם כי המשחקים מתמלאים מהר קישור להרשמה המוקדמת דרקוניקון, 25-26 אוגוסט, דן פנורמה תל אביב

טריילר רשמי לסרט של מבוכים ודרקונים

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
בקצב הזה, גם אם הסרט עצמו יהיה כשלון גמור, הוא יהיה הצלחה אדירה בכמות הממים והויכוחים-על-שטויות שהוא מייצר :)

דרך-אגב המושג גרוגנרד מגיע באמת מעולם משחקי המלחמה. לא ברור לי מתי הוא הפך לכינוי עבור שחקנים רוטנים שאוהבים משחקים וותיקים... אני מכיר אותו כתיאור לשחקנים שאוהבים משחקים של פעם ולא רוצים לנסות אפילו דברים חדשים.

BadBug

פונדקאי ותיק
מה יותר מפחיד? ג'לי, או פנתר עם שש זרועות וטנטקלז קוצניים?
אני לגמרי הייתי קופץ לתוך ג'לי כדי להמנע מהפנתר.
זה תלוי כמה מטא הם עשו :LOL:
אני מתכוון אם הם יודעים שזו לא סתם קוביה אלא קוביה שמעכלת אותם חומצית... לא יודע אולי הייתי מעדיף את הפנתר.

Hugh

פונדקאי ותיק
הקוביה היא דיסקונקט קלאסי של מה שמפלצת מו"ד אמורה לייצג ומה שהשיטה כופה עליה (אם בגלל ייצוג הנק"פ, סגנון קרב מהיר של שניות וכו')
ברור שיצור ענקי שחושף אליך שיניים לפני שהוא מזנק אליך אמור לייצג סכנה מיידית יותר מגוש הג'לי, שאגב בתיאור שלו אפילו מצויין במפורש שמדובר בזמן עיכול איטי במיוחד שמאפשר מספיק זמן לחברים להציל אותך. כמובן שבפועל זה ממש לא כך והוא גורם לנזק כה מהיר שאם לא תצא משם תוך כמה שניות אתה מת.
בכלל קוביית ג'לטין תמיד נתפסה בעיני יותר כמלכודת ממפלצת.

Kol Korran

פונדקאי פעיל
בוקר טוב! לא יצא לי עדיין להגיב, אז...
1. הטריילר? Makes me happy!
2. הדיון וההערות כאן? Makes me happy!
3. ההעכות על ינשודוב/ קוביית ג'לטין מול מפלצת הזחה/ מהירות ומספר נשיפות דרקון שחור? זה בדיוק, אבל בדיוק, אווירת דיאנדי מסביב לשולחן!
("רגע, איך את הופכת לינשוף?"
"יש לי יכולת כזאת..."
"אבל זה מונסטרוסיטי..."
"אבל בחוקים מהספר X, תחת פרשנות Y, לפי חוקי בית Z..."
"אבל..."
שה"מ: "ככה קבעתי, זה מגניב. נמשיך?")
בקיצור- Makes me happy!

the Nerubian

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
הדרקון אמנם נושף שלוש פעמים, אבל בכל נשיפה הוא מכסה קו חופף לקודם ובמסלול ישר, ולכן זה כן קו אחד של חומצה.

אתם ברצינות מדמיינים את הדרקון במשחק שלכם מחזיק את הפה פתוח 5-6 שניות ברצף?

אני רק תשובה

פונדקאי ותיק
מה שאותי מטריד זה שאחרי שהוא נושף את החומצה כולם דורכים עליה בסבבה כאילו זה מים חמים…

אלו בדיוק סוג הסרטים שהגיקים יודעי הדבר (וזו מחמאה) מתווכחים עליהם, כמו שחובבי מארוול התווכחו אחרי הנוקמים הראשון מי אמור לנצח את מי.
ככה גם אנחנו נמשיך להתווכח אם הפלאדין בדרגה 4 או 8 ואם זה ידו האוחזת או ידו המוחצת של ביגבי.
עברנו את זה גם בסרטים הקודמים, לא? זוכרים את המסלול-הקשה-בטירוף-שאיש-לא-עבר-מעולם בסרט הראשון שנראה כאילו נוכל בדרגה 2 עם גלגול 15 עובר? אני אישית זוכר וויכוחים על זה אצלנו בשולחן, כולל וויכוחים על כך שדרקון לא יכול למות מקיר ברזל שנוחת לו הצוואר.
גם ככה כל פגישה אצלנו מלווה בוויכוחים ודיונים סטייל הפרלמנט - לא עדיף שזה יהיה על סרט..?

I Am A Druid

פונדקאי ותיק
מה שאותי מטריד זה שאחרי שהוא נושף את החומצה כולם דורכים עליה בסבבה כאילו זה מים חמים…

אלו בדיוק סוג הסרטים שהגיקים יודעי הדבר (וזו מחמאה) מתווכחים עליהם, כמו שחובבי מארוול התווכחו אחרי הנוקמים הראשון מי אמור לנצח את מי.
ככה גם אנחנו נמשיך להתווכח אם הפלאדין בדרגה 4 או 8 ואם זה ידו האוחזת או ידו המוחצת של ביגבי.
עברנו את זה גם בסרטים הקודמים, לא? זוכרים את המסלול-הקשה-בטירוף-שאיש-לא-עבר-מעולם בסרט הראשון שנראה כאילו נוכל בדרגה 2 עם גלגול 15 עובר? אני אישית זוכר וויכוחים על זה אצלנו בשולחן, כולל וויכוחים על כך שדרקון לא יכול למות מקיר ברזל שנוחת לו הצוואר.
גם ככה כל פגישה אצלנו מלווה בוויכוחים ודיונים סטייל הפרלמנט - לא עדיף שזה יהיה על סרט..?
אצלנו גם מתווכחים ככה, אבל זה מכוון. נפגשים רבע שעה לפני הזמן, אני מסכם אילו חוקי בית הכנסנו פעם שעברה כאלתור ומה החוק הרשמי שמצאתי, וכולם מתייעצים לגבי מה שעדיף.

לגבי הדרקון - בכללי, החומצה כנראה התייצבה, זה הכול. כבר מים אמורים לייצר אותה, נראה לי (אני לא זוכר, למדתי על זה לפני חמש שנים בערך).
לא נראה לי יהיו הרבה וויכוחים כאלה. לגבי הנוכל, כולם תמיד שוכחים שהרפתקנים הם לא אנשים רגילים, אז מסלול-קשה-בטירוף-וכן-הלאה עבור הרפתקן בדרגה 2 או אפילו 1 עם אקרובטיקה ואתלטיקה מספיק טובות, זה אתגר קשה אבל לא "קשה בטירוף". (לא, לא ראיתי את הסרטים)

Eldritch Blast

פונדקאי מהשורה
בוקר טוב! לא יצא לי עדיין להגיב, אז...
1. הטריילר? Makes me happy!
2. הדיון וההערות כאן? Makes me happy!
3. ההעכות על ינשודוב/ קוביית ג'לטין מול מפלצת הזחה/ מהירות ומספר נשיפות דרקון שחור? זה בדיוק, אבל בדיוק, אווירת דיאנדי מסביב לשולחן!
("רגע, איך את הופכת לינשוף?"
"יש לי יכולת כזאת..."
"אבל זה מונסטרוסיטי..."
"אבל בחוקים מהספר X, תחת פרשנות Y, לפי חוקי בית Z..."
"אבל..."
שה"מ: "ככה קבעתי, זה מגניב. נמשיך?")
בקיצור- Makes me happy!
תיארת את זה יותר טוב משאני אוכל אי פעם.
אני שומע על הסרט הזה בכל מקום, ואני חושב שיהיה כיף לחכות לסרט, יהיה כיף לראות את הסרט ויהיה כיף להתווכח עליו אחרי זה.
מישהו יודע מתי הוא יגיע לארץ?

I Am A Druid

פונדקאי ותיק
מישהו יודע מתי הוא יגיע לארץ?
בערך באותו הזמן. הטווח הוא כנראה מקסימום שבוע-שבועיים מזה בחו''ל, לא ידוע לאיזה כיוון (מלחמת הכוכבים 8 לדוגמה, הגיע לארץ 5 ימים אחרי *הפרימיירה*, אבל יומיים לפני הבכורה בארה''ב).

אני רק תשובה

פונדקאי ותיק
לגבי הנוכל, כולם תמיד שוכחים שהרפתקנים הם לא אנשים רגילים, אז מסלול-קשה-בטירוף-וכן-הלאה עבור הרפתקן בדרגה 2 או אפילו 1 עם אקרובטיקה ואתלטיקה מספיק טובות, זה אתגר קשה אבל לא "קשה בטירוף". (לא, לא ראיתי את הסרטים)
אהה… אבל בסרט הראשון המסלול היה בפאתי גלדת הגנבים, ועד היום אף אחד מהם לא הצליח לעבור אותו!
אבל אולי אף אחד מהם לא היה אקרובט אלא רק גנב רגיל… 🤔

(נו, רואים איך הסרטים האלה מוציאים מאיתנו את כל הידע..?)