• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • שדרוג פורום הפונדק הסתיים בהצלחה, ברוכים הבאים לבית החדש שלנו :)
    למרות שהפורום דומה לפורום הקודם, מתחת למכסה תמצאו שלל חידושים - ואולי אפילו איזה באג או שניים. למידע נוסף, בקרו בנושא

טיזר למלסטרה: תמונת הכריכה של חוברת עולם המערכה

Envinyatar

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
לקראת סיום מתקרב של העבודה על חוברת עולם המערכה שאני עובד עליה (כרגע בסביבות 210 עמודים) - גרסה כמעט סופית של ציור עמוד השער שהזמנתי עבור החוברת.

הציור הוא על בסיס סקיצה שלי מלפני כמה חודשים, ומתארת את אחד הנופים האיקוניים של האיזור מן החוברת - שני פסלי האבן שקפואים בקרב מעל המעבר ההררי שמוליך מבקעת קיירן אל רכס קארנסיל, ומתארים את המצביאה האגדית 'רסיס קרח' קוטלת את מפלצת הגארת'ארון;

שמה של הציירת הוא לילך נצר (ותיק העבודות שלה מומלץ בחום, אגב)

קבצים מצורפים

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
אין ספק שמדובר בציור יפהפה מלא פרטים. אני מבין שאחד השינויים שלא הכנסת לערך באתר הוא שהפסל של אלאונור נמצא על צריחי הטירה של אדוני הנחלה. מה הגובה של הפסלים הללו? מהציור הם נראים כפסלים שנדרשה עבודה רבה ליצור אותם ואני מנסה לדמיין כמה כוח מאגי נדרש להניף את הפסל של אלאונור כדי שיישב בדיוק על צריחי הטירה (בהנחה והטירה היא לא חלק מהפסל).

האם הטלקינסיס הזה היה כח כהונה או שמדובר בבן ברית עם כח כזה?

Envinyatar

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
אלו לא צריחי הטירה, אלא מבנה שנחצב בסלע שמתחת לפסל, כך שלא היה שום טלקינזיס.
הטירה נמצאת כמה וכמה מיילים למטה יותר במעבר ההרים.

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
אם כך, הציור דורש עיבוד נוסף. לעיניי, הפסל של רסיס הקרח נראה כאילו הוא על המגדלים של הטירה.

Envinyatar

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
תודה :)

בתקווה, תהיה התקדמות בשבועות הקרובים עם 'העריכה המכאנית' (עימוד וכ"ו).

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
ציור מהמם, אהבתי את הפרטים והפירוט.

נ.ב. לא שכחתי מה ששלחת לי, פשוט לא הגעתי לזה עדיין 😢

Top Bottom