• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

טבח על האוריין אקספרס - עץ משחק [מו"ד 5, 6/6]

dragonian

פונדקאי ותיק
לוקשייר גר בבית קטן, אבל נוח. גינה קטנה.
ידית ארד על הדלת. את הדלת פותחת משרתת חצי אלפית. היא נותנת מבט קצר סוגרת את הדלת.

הפעם לוקשייר פותח את הדלת. הוא נראה יותר נינוח בבית שלו.
"ישר ולעניין אני רואה." הוא נאנח. "זה לא סיפור קצר. אני חושש שתיאלץ לחלוק איתי כוס תה ועוגה שהעלמה טאיימרה הכינה.

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
"העיניים האלה ראו יותר מדי מכדי שתקרא לי איש צעיר." ראת' אומר ומעיף את היד שעל כתפו, "דאש יהיה בסדר, הוא שרד דברים יותר גרועים ממוות קטן. ואתה תתחיל לעבוד, יש לנו הרבה ציוד להעביר לעיר." הוא שולח את הזקן לעבודתו, וממשיך לארגן את השיירה.

ראת' מוביל את השיירה קדימה, ונעלם לפני שהגבירה שער-ברזל מציגה את הקבוצה כגיבורים. הוא מסתכל מהקהל, מסמן לוורדר לשלום, והולך. יוצא מהעיר. דאש מצטרף אליו באמצע הדרך, מתגשם יש מאין. ראת' לקח את העבודה הזו כטובה אישית, וכדרך לדחות את החזרה הביתה. אבל הוא לא יכול לדחות את זה יותר.

הוא מגרד את דאש מתחת לסנטר ומזנק על האוכף, דוהר אל השממה הטאלנטלית, הביתה.

OUT
ראת' סיים את הסיפור שלו, אין לו סיבה להמשיך- ולי אין דמות אחרת שארצה לשחק, אז אני פורש מהמשחק. היה כיף לשחק עם כולכם, ובהצלחה בהמשך ההרפתקה!

Top Bottom