• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • בואו להנחות משחק בדרקוניקון - ההרפתקה עלינו!
    צוות המשחקים שלנו ישמח לסייע לכם להריץ הרפתקאה בכנס וגם לספק לכם הרפתקאות מוכנות ממגוון שיטות, פרטים בנושא.

טבח על האוריין אקספרס - עץ משחק [מו"ד 5, 4/4]

liorgonen3

פונדקאי ותיק
שלוש החבטות של הברבית מחמיצות לחלוטין את ניקולא. הוא מושך את האקדח שלו, מטעין מתחת למטח ההתקפות קליע אחר. שחור. אחד הקליעים שמצא עם האקדח המוזר ההוא, הוא יורה את הקליע לעבר הפינה של החדר, זה ניטז מהקיר ונע מעט לעבר החלון, קולע את שולף השרביטים ואלימאריי בתוך חשיכת מוות.
META
פעולה רגילה משתמש באקדח בשביל להטיל Hunger Of Hadar. שניהם עיוורים, בתחילת תורם הם יספגו 2ק6 נזק קור. בסוף תורם הם צריכים להציל זריזות בד"ק 15 או שהם סופגים גם 2ק6 נזק חומצה. האיזור החשוך נחשב כתוואי שטח קשה.
פעולת בונוס- מורה לעין שמאל לתקוף. (מטעמי נוחות, ההתקפה מתרחשת לפני שהחשיכה נוצרת כדי לא לקבל חיסרון)
שיסוף מועצם בכוח
12+5=17. בפגיעה
6 נזק כוח.
נקפי"ם.

ניקולא
32/45
עין שמאל
21/36
 

מרתוס

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
"במהלך המשימה נתקלנו בתוצאות של שימוש לא מוכר באנרגיות נקרומנסיות. כך שהתאוריה שלך סבירה." מירו אומר במחשבה, כפפת השריון שלו נוגעת בקצה התחתון של קסדתו בדומה לדרך בה הוא הבריש את זקנו במחשבה כאשר היה לו אחד.
"אני מוכן להצטרף אל הניסוי שלך אך אני אצטרך לדעת את פרטי הניסוי לפני שנתחיל. בנוסף לכך ייתכן שהפעלת החומר תביא לנסיון השתלטות על השריון שלי או עלי על ידי גורם חיצוני. אם יש לך יכולות שיכולות למנוע מצב שכזה רצוי שתכיני אותם.
במקרה של השתלטות אני ממליץ שתתרחקי במהירות. השריון שלי לא יהיה יציב לאורך זמן עם מישהו שלא יודע כיצד לתפעל אותו."
מירו מדבר בצורה עניינית, כאילו הוא מדבר על תוצאות אפשריות למחקר ולא לאיום על חייו.
 

yds

פונדקאי ותיק
יראווי מחייך ''כן, למען האמת הקבוצה שלי יצאה מוקדם הבוקר לחקור מחוץ לעיר, באיזור הקרונות שהתפרקו, לחפש שאריות ממחנה השודדים...זרנת'ה נשארה פה לשמור.'' הוא מניח יד ארוכת אצבעות על כתפיה של הננסית
''אני מעריך את הדאגה שלך...אם תרצה להיכנס פנימה, לשבת לכוס תה? חלק מהחשדות הובילו אותנו לכיוונים מדאיגים, שאולי תוכל לסייע בלפתור אותם.'' העיניים בוהקות לעבר הפייטן המזדקן ''חשדות שקשורים לשניים מחבריך לקבוצה.''

שיניו המועצמות של עין שמאל מפריעות לאלימאריי בצורה משמעותית, כך נראה. היא פונה לאחור וחובטת בעיוורון לכל עבר, ההתקפות שלה מתרסקות בדממה על ההגנה הקשיחה שלו. היא דוחפת את עצמה מעל גופו של ניקולא, מותירה את מחושל המשמר שלו מאחור, והוא מרגיש שהנשיכות של עין שמאל הותירו חלק לא קטן מהדם שלה על הקרקע - המתקפה המשולבת של עין-שמאל והחשכה הנקרומנטית שמקיפים את החדר עשו את שלהם.

רגע לאחר מכן, מתוך החשכה, פרץ נוסף של קליעים מהבהבים נורה בשקט מחריש אוזניים לעבר ניקולא
Meta
אלימאריי תוקפת את עין שמאל שלוש פעמים
התקפה ראשונה -. 22
נזק - 4 + 2 + 4=10
התקפה שניה - 24
נזק - 1+2+4=7
התקפה שלישית - 19
נזק - 5+2+4=11
סה''כ 28 נזק מוחץ לעין שמאל

קליעי קסם על ניקולא, סה''כ 11 נזק (אלא אם הוא מטיל מגן וכו')

חוץ מהשומר, שג'יילה חולפת על פניו בדרכה החוצה ברגעים אלה ממש, לוקשייר לא מבחין בעובדים נוספים. הוא כן מבחין במה שנראה כמו איזור שאליו נגררו כמה ארגזים כדי לשמש כספסלים מאולתרים, עם שאריות אוכל טריות למדי - מלפני כמה דקות. יכול להיות מאוד שג'יילה הורתה לעובדים להתפנות כדי שתוכלו לחקור את המקום בדיסקרטיות.

ושם, בין הארגזים, בזמן שרעש המעלית של ג'יילה עולה למעלה, נדמה לו שהוא רואה זוג נעליים מבצבץ - כאילו מישהו שוכב, או אולי נפל, ליד המקום שבו הם אכלו.

ואלנסיס נראית מופתעת מהתגובה של מירו ''אני...ואוו, אוקיי. אז זה לא סיפור מסובך מדי...יש לי טקס פשוט שממצה את החומר הנקרומנטי החוצה ממך - הקטע המסובך יהיה לעשות את זה בצורה שבה אני אוכל לעשות את זה בלי לפגוע בשאר השריון שלך'' היא בולעת רוק ''הוא נראה לי די חשוב.''

שמש הצהריים זוחלת לאיטה מעל החצר הקטנה, והשלג על ענפי העץ העירום מתחיל לתסוס כשהיא מתכוננת ללחש, ומביטה במירו בציפיה לאישור שלו.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
עין שמאל נופל מפורק אחרי רצף המכות, ניקולא יצטרך לתקן את החייה הזו אחר כך, אבל כרגע יש לו דברים אחרים לעשות.
הוא נושם עמוק לרגע, זה שימוש שהוא לא חשב שהוא יעשה בכלי הזה, אבל זה אחד המקרים שחשיבה מחוץ לקופסה תהיה יעילה, הוא נוקש במגפיים שלו ונעלם, רק כדי להופיע באותו מקום בו הוא היה קודם. אבל הרגע הקצר הזה שבו הוא נעלם מן העולם היה מה שהוא צריך בשביל להיפטר מהאחיזה של הברברית.
הוא ממהר לקום ונע, מקווה שמתוך החשיכה אילומארי לא תספיק להגיע אליו, הוא יזוז כדי לצבור ממנה מרחק לפני שהוא ירה לעברה, החשיכה לא הולכת לסייע לה אחרי התקפה פרועה שכזו
META
כאמור, עין שמאל על 0 נק"פ.
בתורי משתמש בפעולת בונוס בשביל להשתגר, אני משתגר למשבצת בה אני נמצא (אני חייב להשתגר למשבצת שהייתי בה במהלך התור שלי, אני מניח שהמשבצת בה התחלתי את התור זה נחשב, כמו כן המשבצת "פנוייה" ברגע שאני משתגר ולכן אני יכול על הנייר לעשות את זה. -כתוצאה מכך, כבר לא אחוז.
קם בחצי מהמירות שלי. נע 3 משבצות ב15 פיט שנשאר, ושני התקפות על אוחז אלימארי
התקפות (בלי חיסרון כי למרות שאני לא רואה אותה היא עם אחרי התקפה פרועה)
19+8= 27. בפגעיה 6 נזק חודר ועוד 2 נזק נקרוטי
17+8=25 בפגעיה 15 נזק חודר ועוד 7 נזק נקרוטי

עין שמאל על 0 נק"פ
ניקולא על 32/45
 

מרתוס

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
מירו מהנהן. ונוגע בכתפה של ואלנסיס "נסי שלא להרוג אותי" הוא אומר ביובש.
הוא מעניק מעט אנרגיה לואלנסיס ובאותו זמן הוא מפעיל את הגנות השריון שלו, למקרה שההחלטה לבטוח בה הייתה שגויה.
META
guidance על ואלנסיס, בדקה הקרובה (או עד שמירו מאבד ריכוז) היא יכולה להוסיף 1ק4 לבדיקות יכולת.
sanctuary על עצמו, אם מישהו מנסה לתקוף אותו/להטיל עליו לחש מזיק הוא צריך להציל הצלת חוכמה ד"ק 15 או להיכשל. את הלחש הזה הוא מטיל רגע לפני שהיא מתחילה את הטקס
 

dragonian

פונדקאי ותיק
לוקשייר לוקח דגימות מהאוכל. מחפש בהם שרידים לאותו חומר נקרומטי.
(תפיסה: 5+8=13(
הוא פונה להסתכל בנעליים, אוחז במקל ההליכה שלו בכוננות. נוגע ברגל עם המקל לבחון את התגובה ומנסה לראות למי שייכות הנעליים
 

yds

פונדקאי ותיק
רחרוח זהיר מאשר את החשד של לוקשייר - המזון שלהם בא במגע עם אותה תמיסה אפלה ומסתורית. כשהוא מקיף את הארגזים, הוא מגלה שהנעליים מחוברות לאדם שלם ששוכב על הקרקע. האיש לבוש בבגדי מרפא חומים, כלי הדם האפרפרים שלו בולטים מעל עורו - וחור של קליע פעור בצווארו. הוא אוחז בידו במכשיר אבחון רפואי כלשהו, שהעדשה הגבישית שלו התנפצה. הדם היבש מעיד על כך שהוא שכב שם זמן מה - גם הדם שסביב הפצע, וגם הדם שעל מצחו - דם שבעזרתו נכתב, באותיות מגושמות שצוירו באצבע
''תסתכל מאחוריך''.


ואלנסיס מהנהנת בהכרת תודה, ומתחילה בהטלת הלחש. ברגע שהשורה הראשונה של ההשבעות מסתיימת, מירו חש את העולם מתערפל סביבו, בעוד תודעתו נכנסת למקום אחר - המקום בו קסם, גוף, ונשמה מתחברים. אותו מרחב תודעתי שלו אליו הוא נכנס כאשר הוא מחשל את החפצים שלו, או מגלה את הקסם הנסתר בעולם סביבו, מגשר על המרחק בין הטבעי לעל טבעי. מישור ערפילי ומתמשך לכל עבר, במרחק ניצבת המעבדה ההרוסה של בית קאנית'.

אבל הפעם, הוא לא לבד. במרחק מה ממנו, עומדת דמות - שנראית כאילו היא עשויה מצל נוזלי. הצל מתאדה בגלים כלפי מעלה, ונוטף על הקרקע בלי הפוגה, אבל הדמות שומרת על צורתה האנושית במעורפל. ולמרות המחסור הבולט שלה בתווי פנים, מירו יכול לדעת שהיא מנסה להראות זועפת
''מי אתה'', קול הרפאים נשמע ''מה אתה עושה כאן? איך הגעת לכאן?"

יאראווי מחייך ''מצוין לשמוע, פשוט מצוין...אז תשמע, זה הסיפור בגדול. ה'חבר' שלך, ניקולא, הרים מאחד החשודים הראשיים במבצע איזשהו מכתב, ואז הרג את החשוד הזה. עכשיו, הוא טוען שהוא עושה את זה בפקודת הצבא...'' הוא מגשש בכיסו ומוציא משם פתק מקומט ''אבל הילדים שלי הרימו את פיסת המידע הזו מהאוהל של השודדים, בגיחה שלהם דרך המחנה. הפתק הזה כולל רשימה של בכירים בצבא, שעל חלקם כבר מצאנו ראיות חותכות שהם מושחתים ועובדים עם הנשר האפור - ואדון לבלאנק היקר גם נמצא ברשימה הזו.''
''מרגיש לי שמה שהיה פה זו לא משימה צבאית, אלא יותר נסיון להעלים ראיות. ראיות שאנחנו נשמח לקבל.''

היריות המדויקות של ניקולא מתיזות דם בדממה, ונראה שאלימאריי על סף התעלפות, עד כמה שאפשר לראות בצללים העמומים. החשכה הנקרומנטית מפלחת את עורה והיא נופלת בדממה. צ'ור מופיע מתוך הצללים, חובט בכוח בראשו של שולף השרביטים עם אלה כבדה - אבל זה מניף לחש מגן מהיר, אוחז בידה השמוטה של אלימאריי, ושניהם נעלמים בפיצוץ אילם שמטיח את צ'ור ואת ניקולא לאחור, מרסקים את הרצפה במקום בו עמדו לרסיסים.
Meta
אלימאריי נופלת. שולף השרביטים מטיל על שניהם thunder step. שניקולא יגלגל הצלת חוסן, בכישלון הוא חוטף 10 נזק רעם, בהצלחה חצי מזה.
יצאנו מיוזמה.
 

dragonian

פונדקאי ותיק
לוקשייר קובע לעצמו שהפעם יתעקש לעצור את חלוקת האספקה ואם יהיה צורך, יפרסם זאת לעיתונות. מגיפת הרעלה תעורר עודמיותר בהלה מהפחד מפניה. אם הוא יציל אפילו נשמה אחת, כמה מהומות שוות את זה.


הוא כורע בעוד הוא בוחן את גופת המרפא. עשרות אפשרויות סבירות יותר ופחות דוהרות בראשו.
כתובת הדם מסלקת בגסות את רובן.
צמרמורת קרה עוברת כברק בשדרתו. אבל הוא לוקח נשימה עמוקה, כאילו הוא מעשן מקטרת מרגיעה.
לו... האיש הזה... היה מרוצה בו מת, הוא כנראה כנראה היה מת.
ראנדום.
הוא קם מסתובב לאט בהבעה זועפת. "תאטרלי שלא לצורך. כרגיל"
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
ניקולא מוציא מעט אוויר, הסיפור הזה מעצבן אותו. הוא מסמל לצ'ור על הדלת, משאיר אותו לנסות לפרוץ אותה בעודו עולה למעלה לחדרו האישי. הוא רוצה לבדוק מה קורה שם.
 

מרתוס

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
מירו מסתכל בידו, בודק את הצורה שבה התודעה שלו מתבטאת במקום בו הם נמצאים.
"התשובה לכך תלויה כיצד תגדיר "כאן". מנקודת המבט שלי אתה הגורם החיצוני."
 
Top Bottom