• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חיפוש לא בדיוק עובד

אני מחפש נושא שפעם כתב בו העוג הברברי הודעה שאני צריך להראות לשחקן מעצבן שלי (היה שם ניסוח מצויין) לגבי משחק בוגר. חיפשתי את המילים ''בוגר'' ו''כורת'' עם מחבר ההודעה ''העוג הברברי'' ועברתי הודעה הודעה. לא מצאתי. ניסיתי רק אחת מהמילים, המילה השנייה, רק ''העוג הברברי'' - כלום לא עבד.
עזרה?
עריכה: אני גם מחפש בכללי קישור לעץ הזה. היו שם עוד כמה תגובות שאהבתי ואני רוצה להראות לו.

עריכה אחרונה:
הוא דיבר על משחק בוגר ותכנים בוגרים, נכות להשלכות אחרות, וניסיתי כל אחד מהרמזים האלה. ומישהו גם ציטט פעם את אותה הודעה של העוג, גם את זה לא מצאתי.
ד''א 30, זה עץ ישן שמצאתי פעם כששיעמם לי מאוד. גם העץ עם הציטוט.

לא זה, ואנסה מתקדם.
לא, הגעתי עד 2007 ואז בדקתי מתי נרשם העוג הברברי - את 2011 מצאתי בלי חיפוש מתקדם...
אולי זה קשור לנעילת או מחיקת העץ?
העוג הברברי העוג הברברי אתה במקרה זוכר משהו מזה?

עריכה אחרונה:
נסה לחפש גם לפי מילים אחרות. ייתכן לדוגמה שהעוג לא השתמש בכלל במילה "בוגר" אלא למשל במילה "בגרות".

אולי את זה חיפשת?

לא, היה שם משהו על נכות ועל כריתת איברים. טוב, אני אוותר - אולי יום אחד ממש ישעמם לי שוב ואמצא את זה. בינתיים אסביר לו במילים שלי.

רק אנצל את ההזדמנות להזכיר שאפשר בפורום לסמן הודעות עם סימניה ואז זה שומר את ההודעה ברשימה של הסימניות של המשתמש.
זה מה שאני עושה עם הודעות שוות שבא לי לזכור.
זה נמצא בשורה מעל הטקסט, בצד השמאלי - ונראה כמו סימניה.

חזרה