• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • שדרוג פורום הפונדק הסתיים בהצלחה, ברוכים הבאים לבית החדש שלנו :)
    למרות שהפורום דומה לפורום הקודם, מתחת למכסה תמצאו שלל חידושים - ואולי אפילו איזה באג או שניים. למידע נוסף, בקרו בנושא

חיילי החורבן (קלפים) - האם יש שוק למשחק

deadalus

פונדקאי פעיל
היי.

יש לי כ400 קלפים בתפזורת של חיילי החורבן בעברית.
(משחק דמוי מג'יק שכבר לא מודפס)

אתם יודעים האם יש שוק פעיל לקלפי המשחק הזה או שהמשחק מת לחלוטין?
אם כן, איפה אני יכול למצוא מידע על אנשים שיהיו מעוניינים לקנות אפילו חלק מהקלפים?

תודה

(ההודעה לא בבזאר יד שניה כי זו לא הודעת מכירה)

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
המשחק מת לחלוטין אבל אולי יש לזה ערך נוסטלגי. אתה יכול לנסות לפרסם גם בקבוצות משחקי הלוח בפייסבוק - יש שם יותר אנשים, אז החשיפה תהיה גדולה יותר, אבל זה עדיין לונג שוט.
יש בדרקוניקון דוכן יד2 שאני די בטוח שתמצא שם מישהו שיקנה, אבל זה באוגוסט

A

Anonymous

Guest
Hello! I'm Enrico from Italy :)
It's a pleasure for me be here.
I really like DOOM TROOPER card game or as you know it חיילי החורבן
I'm looking for those cards to buy or trade, maybe a day if I'd came in Israel for holiday also for have a match toghter :)

If someone is interested on sale/trade his cards please contact me, it's hard to me to use the forum because I'm not able to read and I need a translator but I really really like your language as it's written :)

thank you all

LOP87

פונדקאי חדש
Guest אמר/ה:
Hello! I'm Enrico from Italy :)
It's a pleasure for me be here.
I really like DOOM TROOPER card game or as you know it חיילי החורבן
I'm looking for those cards to buy or trade, maybe a day if I'd came in Israel for holiday also for have a match toghter :)

If someone is interested on sale/trade his cards please contact me, it's hard to me to use the forum because I'm not able to read and I need a translator but I really really like your language as it's written :)

thank you all
Sorry I'm always me, I've posted as guest :bang:

I'll renew my pleasure to be here, thanks to all, and have you good times in playing :mrgreen:

Top Bottom