• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

חדש - התחלה מהירה של Acthung! Cthulhu 2d20

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
עצור! קתולהו הוא משחק התפקידים הראשון של מודיפיוס, שמאז צמחה להיות אחת מחברות משחקי התפקידים המובילות. לאחרונה הם הכריזו על המרה של המשחק/עולם מחוקי קריאתו של קתול'הו ועולמות פראיים אליהם הוא היה זמין קודם, אל השיטה הביתית שלהם - 2ק20. העולם הוא של מציאות אלטרנטיבית, בה הנאצים כרתו ברית עם כוחות קתולהו כשמולם נלחם Section M, אליו משתייכים הגיבורים, לעצור את הזוועות.
לא בטוח איך 2ק20 יעבוד עם אימה, אבל מהניסיון שלי עם השיטה היא מהירה ומעניינת למי שמחפש שילוב בין משחק גיימסטי פשוט יחסית לנרטיבי.
ההתחלה המהירה כוללת 48 עמודים ובהם:
• Complete starter rule set for Achtung! Cthulhu 2d20 with plenty of hints and tips for new GMs.
• An exciting adventure A Quick Trip to France to begin your journey into The Secret War!
• Five pre-generated characters so you can pick up and play the game straight away.
• Battle the forces of the Nazi Occult and save mankind from the malign power of the Mythos!

BadBug

פונדקאי ותיק
אני מנצל את השרשור של עצמי, כי רק עכשיו גיליתי שהיה פרק של קריאתו של קתולהו בקריטקל רול!
אני מתעניין יותר ויותר בוויב של קת'ולהו לאחרונה (לא שיחקתי מעולם בשיטה), תוהה אם ה4 שעות הללו שוות את זה? אני שואל ברצינות (בלי ציניות).
מעניין יש מעט מדי קבוצות של השיטה בארץ, הבנתי שברשימות הטופ של רול20 זו השיטה השניה אחרי מו"ד.

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
קריאתו של קתולהו שיטה מאוד פופולארית יחסית בחו״ל וביפן היא אף שוברת שיאי מכירות.
לא יצא לי לראות את הפרק הזה של קריטיקל רול, אבל על-פניו נראה לי כמו דרך טובה להבין את ה vibe של השיטה - תוכנית מאוד מושקעת ואחלה שחקנים.

Top Bottom