• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • דרקוניקון 2022 מגיע בסוף אוגוסט
    הכנס חוזר ב 25-26 באוגוסט, לאחר הקורונה ועם המון משחקים והפתעות. פרטים נוספים באתר הכנס.
    לשאלות, תהיות וקריאות עידוד, הגיבו בנושא.

חדש בעברית: הצוות, איש זאב ללילה אחד - משחקי לוח חברתיים

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
הקוביה הוציאו לאור לאחרונה שני משחקי לוח חברתיים חדשים בעברית, שמצטרפים להפיכה, המחתרת, עולם הקסם, וסאבטור בסגנון משחקים שבהם צריך לשתף פעולה או למצוא בוגדים.
הצוות הוא משחק של קלפים, שבו צריך להשלים משימות בשיתוף פעולה. יצא לי לשחק בו פעמיים, וכל משחק הוא מאוד מהיר כשגם ככל שמתקדמים במשימות, מתווספים עוד חוקים ועוד קשיים למשימות. משחק שיתופי מלא וחביב למי שמחפש משהו זריז. כפי שניתן לראות, למעט החוקים המשחק בפועל אינו תלוי שפה כלל.
the-crew-hebrew.jpg
איש זאב ללילה אחד הוא משחק קלפים בסגנון של "המאפיה" (פעם היו הרבה משחקי פורום כאלה...) שבו יש אנשי זאב שתוקפים את הכפר, והכפריים צריכים לחשוף מי הם. זה מזכיר במעט את המחתרת רק פשוט ומהיר יותר. לא יצא לי לשחק בו, אבל למעשה נראה יותר טוב מהמחתרת. גם המשחק הזה בפועל לא תלוי שפה אז התרגום הוא בעיקר לחוברת חוקים ולקופסה.
בחו"ל יצאו למשחק מספר רב של גרסאות, אז אם הוא יצליח בארץ אני מהמר שגם נראה עוד גרסאות שלו בעברית.
one-night-werewolf-heb.jpg

the Nerubian

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
שניהם משחקים מצוינים שמדורגים גבוה מאוד בקבוצת המשחק שלי. שניהם קצרים מאוד, אבל אפשר לשחק אותם שוב ושוב בצורה שמייצרת סיטואציה אחרת.
לא עפתי על התרגום של איש זאב, אבל בכל זאת אני שמח שהוא זמין בעברית וייעשה מוכר ליותר אנשים.

Top Bottom