• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז חדשות פאיזו מג'נקון

פאיזו עשו מספר אירועים ופאנלים באייקון על פאת'פיינדר 2 ועל סטארפיינדר.
לדעתי ההכרזה הכי מעניינת הייתה שהם פותחים חנות בסגנון DM Guild, רק לפאת'פיינדר - שבמקרה שלהם אפשר למכור שם גם תוכן לפאת'פיינדר 1! (במבוכים ודרקונים זה חייב להיות מהדורה 5)
זה צעד מעניין, כנראה הם קולטים את העוצמה של החנויות הללו.
החנויות יפתחו ב-13 באוקטובר בקישורים

בנוסף היה פאנל על העתיד של פאת'פיינדר 2 ושל סטארפיינדר:
דווקא לסטארפיינדר נראה שיצאו דברים מעניינים

ועוד פאנל ממש טרי על נתיבי ההרפתקאות, לא הספקתי עדיין לצפות בו:
מי שצפה בזה, אשמח לשמוע מה הולך להיות בקרוב בנתיבי ההרפתקאות

ההכרזה על חנות מוצרי הקהילה היא בהחלט המעניינת ביותר. זה בדיוק על אותו עקרון כמו DMs guild, אבל עם הרבה יותר זכויות ליוצרי התוכן - הם שומרים על זכויות היוצרים שלהם, רשאים להפיץ את המוצר גם בחנויות נפרדות ויכולים להשתמש בכל אחת משלוש השיטות של פאיזו, שזו בחירה טובה מצד פאיזו כי חלק ניכר מהקהילה לא עבר לפאת'פיינדר 2 - המהדורה הראשונה היא עדיין אחת מחמש השיטות המשוחקות ביותר ברול20 ואולי גם בעולם.

אני מקווה לנסות בעצמי לכתוב דברים לגולאריון ולפאת'פיינדר [בסגנון הדו"נ] ל-Pathfinder Infinite, למרות שעוד לא יצא לי לשבת על הדבר יותר מידי, אני חושב שעצם העובדה שהם מאפשרים גישה מלאה לכול גולאריון (ועולמות הברית) לכותבים של תוכן שרוצים להפוך את זה לעסק זה נהדר ומדהים, ופוטנציאל אדיר לתוכן. כמו שאמרת, ההצהרה הכי מרגשת שם.

חזרה