• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חברי הפורום: התפקדו!

שם: ניצן נוה. חסר לכם שתכתבו עם שני ווים!!!
גזע: תערובת של כל הגזעים על פני שלושה עשר המישורים בתוך קליפה אנושית
מקצוע: חנון.
מקצוע יוקרה (עדיין לומד להיות הוא): סופר
דרגה: 3.
תכונות:
כוח: 6 (אני יכול להרים בובות פרווה)
זריזות: 14 (אני איום בריצות אבל קופצני למדי)
חוסן: 6 (חסר לי שומן להגנה על העצמות)
חוכמה: 20 (בלי להשוויץ, השקעתי בזה את כל הנקודות שלי, עם 5+ תוסף מקצוע)
תבונה: 14 (לא טוב בלהתרכז כל כך)
כריזמה: 22. (תכונת המקצוע שלי...).

יכולות:​

כתיבה חופשית (פעמיים ביום), ד"ק 15. אם מצליח זוכה ביכולת סופר אקראית.
שקיעה בספר (התקפה חופשית), נותן לשכוח מהכל ולהיתקע בספר. מוותר על כל התורות עד היציאה מזה. מתעלם מכל מה שקורה סביבו. 3+ לדרג"ש. ד"ק 13 - יכולת סופר אקראית על כל שני תורות.
יכולת ניצן אקראית - מפעיל יכולת ניצן אקראית מרשימת 10,000 יכולות שאין לי כוח לכתוב אבל מתישהו חשבתי/אחשוב עליהן. מי שמעוניין לדעת חלק מהרשימה שישלח לי הודעה פרטית עם ההקשר וקובייה, ואני אכותב איזה יכולת הוא קיבל.

קריטית מעניינת: כישלון קריטי 1-18, 19 כישלון, 20 הצלחה קריטית.

פרט מידע מעניין: אני צאצא של של המהר"ל מפראג (באמת!) ולכן יש לי גם דם של גולם.

שם: אם הייתי רוצה שתדעו מהו הייתי קורא למשתמש שלי איתן. אופס...
גזע: בן אדם. כנראה. אולי. לא ממש. אין סיכוי.
תכונות:
כוח: 5, כשמביאים בחשבון משקל 37 קילו
זריזות: 7
תבונה: 40
חכמה: מה ההבדל?
חוסן: 4
כריזמה: נע בין 10 ברגע בו גיליתי לך תשובה לשאלות בשפה ל-10000- ברגע בו זרקתי לך הערה או השווצתי בידע העצום שלי...כן, אני מאוד צנוע.

תחביבים: קריאה, ציור, משחקי אסטרטגיה

תכונות:

מאוהב ב---: לאיתן יש תוסף 15+ אומץ ו-10+ כוח כש--- לידו, וכן 15- חוכמה/תבונה.

שוויצר חסר טאקט: לאיתן יש 100- ביחסים עם סובביו כשהוא זורק הערות או משוויץ בידיעותיו.

חכם: איתן מסוגל לגלות תשובות לאחרים, מה שמביא ל-50+ ביחסיו עם מי שבטווח שמיעה (למעט ---, שביחסים איתה זה מביא 10- כיוון שהיא חושבת שזה לא מוסרי).

חופר: איתן מסוגל לחפור למי שלידו קשות, מה שמביא ל-100- חיים לאויב (ולכל מי שבטווח שמיעה) ול-40- בכריזמה וביחסיו עם הסביבה.

חלום גדול: להיות קצין מודיעין ו/או פרופסור להיסטוריה, אחרי ש-״להיות שליט דיקטטורי של כל העולם ואשתו״ נפסל עקב חוסר פרקטיות ועין עקומה מ---.

דבר אחד שכדאי שתדעו עליי: אני 50% יהודי, 25% רוסי ו-25% טטרי, אז יש סיכוי (קלוש מאוד...) שאני צאצא של ג׳ינגיס ח׳אן.

שם דמות: ----
שם שחקן: ---
גזע: חצי אלף (לפחות לפי האוזניים)
תכונות:
כוח: 11
זרזיות: 9
חוסן: 14
תבונה: 20 (בלי להחמיא לעצמי)
חוכמה: 16
כריזמה: 15
יכולות:
קריאה: מסוגל לקרוא 5 שעות ברצף.
ללכת מכות: קפאפ, אגרופים, +1 נזק 1ק4.
רקע: נולד בבית חולים הדסה עין כרם, גדל ביחד עם אחיו שאין לא חוש לפנטזיה, אם אבא שעבד מחוץ לעיר ועם אמא שעובדת כל היום, אבל בבית. חיים קשים. כרגע כותב דברים לנושא שכנראה פג תוקפו כמו חלב אחרי חודש, ומקווה שמישהו קורא את זה.

עריכה אחרונה:
מגניב לך. וזה מזכיר לי שעברו יותר משנתיים מאז ההודעה הקודמת שלי פה וכדאי לכתוב לי דפ''ד מעודכן יותר.

שם דמות: אני מניח שכבר עליתם על העובדה ששמי איתן. שם המשפחה שלי בלתי ניתן לקריאה.

גיל נפשי: 3 ברגעים היותר בוגרים שלי.

גזע: חצי הוביט וחצי עלף - אני אוכל המון ואין לי שיער גוף.

מקצוע: הו-הו, אני הרפתקן מדופלם! יש לי 5 דרגות בחנון, דרגה במתאבק, דרגה במטייל ודרגה בכוהן. סה''כ אני דרגה 8!

תכונות:

כוח - 13 (אני רחוק מלהיות ממש חזק אבל אני לא כזה גרוע)
חוסן - 12 (אני גר במדבר, חברים)
חוכמה - 16 (אני אלוף בידע תאורטי)
תבונה - 9 (טוענים שאני חכם, הם טועים)
כריזמה - 8 (נהלו איתי שיחה בהזדמנות ותבינו)
זריזות - 15 (שנים של ריצה מסדרונות בית ספר עשו את שלהן)

מתאמים:

כוח - 1+
חוסן - 0+
חוכמה - 2+
תבונה - 0+
כריזמה - 1-
זריזות - 1+

יכולות:
  • פרימיטיבי וחשוך - לאיתן יש דעות חשוכות, הומופוביות, שוביניסטיות וגזעניות שמאוד לא מקובלות בעולם המודרני. כשהוא משוחח עם אדם מודרני על ענייני מוסר, הכריזמה שלו צונחת לרמה 1 עד שהוא והאדם איתו התווכח יבצעו שניהם מנוחה ארוכה. יחד עם זאת, לאיתן יש הצלחה אוטומטית בלהתנגד לניסיון של אדם מודרני להשפיע על דעותיו.
  • מיסיון - איתן יכול לנסות לנצר מישהו. הוא מגלגל 1ק20+מתאם כריזמה, ומצליח בד''ק 20 לשכנע אותו להתנצר או לפחות לשקול את העניין. עד שהוא לא יהפוך לכריזמטי קצת יותר, הוא סופג כישלון אוטומטי (מתאם כריזמה 1-).
  • חיה מלווה - לאיתן יש כלבה בשם ליידי. היא בקושי מצייתת לפקודות, היא חסרת מוח וההורים שלה בני דודים, כך שהיא לא מועילה בכלום. מדי ערב איתן צריך לגלגל 1ק4 כדגי לבדוק כמה מנות אספקה היא גנבה לו. כמו כן, סיכוי סביר שהיא תסבך אותו בקרבות עם מפלצות.
  • עליז וקופצני - אלא אם הצלחת לדכא אותו (נניח בריב, ביחס מזלזל או בשיעור מתמטיקה כפול), איתן במצב רוח מעולה ונוטה לקפוץ, לספר בדיחות גרועות ולשיר שירי דיסני. כשהוא במצב זה הוא מרפא את כל נקודות הפגיעה שלו וחסין לנזק נפשי וקסום. אם הבאת לו מצב רוח רע הוא יכול לבצע מנוחה קצרה כדי לחזור למצב רוח עליז.
  • אידיוט מוצהר - איתן מגדיר את עצמו כמטומטם, אידיוט, טמבל, דביל ומה שביניהם, ולכן הוא חסין לחלוטין לנזק מוחי (עם יוצא דופן של שיעורי מתמטיקה) או לניסיון להשפילו בצורת ירידה על האינטיליגנציה שלו (השפלה מביאה למצב רוח רע).
  • ציווי מוסרי - כנוצרי, לאיתן אסור לשקר, להעליב בכוונה תחילה, לקלל מישהו, להרביץ בכוונת זדון, לחשוב מחשבות תאווה, לזעום על מישהו או להיות צר עין. אם הוא עשה זאת הוא נכנס מיידית למצב רוח רע, ולא יכול להפעיל את יכולת המיסיון. עליו להתפלל תחילה תפילת חרטה (שחייבת לבוא מכל הלב), וכשהוא מבצע אותה הוא מאבד 2 נק''פ כעונש על חטאיו.
  • תפילה קצרה - תפילה קצרה יכולה לבוא בכל עת שירצה, בתנאי והוא נקי מחטא. תפילה קצרה מורכבת ממשפט אחד, ויכולה לעסוק רק בנושא אחד. איתן מגלגל 1ק20+מתאם כריזמה. בתוצאה של 1-10, אלוהים עוזר לו קצת (ברמה של להצליח לעמוד במאמץ או לענות נכון על חלק מהתשובות). בתוצאה של 11-19, הוא מצליח לעמוד באתגר בקלות. בתוצאה של 20, מלאך יורד אליו מהשמים ונותן לו אחד מהרשימה: חרב שמימית קסומה (3+ לנזק), שריון מגן מחטא (מאפשר לו להימנע מחטא), נעלי היאבקות יציבות (בונוס 3+ לכוח ולחוסן), או ספר תנ''ך+ברית חדשה (3+ חוכמה, 3+ לנזק כי הספר הזה שוקל כמה קילוגרמים טובים).
  • תפילה ארוכה - אפשר לבצע רק פעם אחת ביום, אחרי מנוחה ארוכה. ניתן לבצע רק בתנאי ואיתן נח ולא מבצע פעולה פיזית או מנטלית. בתפילה ארוכה ניתן להתפלל על כמות בלתי מוגבלת של דברים, ולגלגל על כל אחד מהם בנפרד 1ק20+מתאם כריזמה, עם ד''קים כמו בתפילה הקצרה.
  • רוסי מזויף - איתן מסוגל לשנן בעל פה שירים ישנים של ביאליק, שייקספיר ופושקין, אסור לו לקבל במתמטיקה ופיזיקה פחות מ-90 או שיחטוף מכות מסבתא (נזק 1ק6), אסור לו להפגין רגשות עזים באמצעות מגע גופני, הוא לא יודע לארח או להתארח אצל זרים, וחובה עליו להגן על בנות ולעזור להן. עם זאת, הוא לא זוכה בתוספים לכוח, חוסן או הצלות נגד קור, כי הוא נולד בארץ.
  • מטייל רמה 1 - איתן מסוגל ללכת פי 1.5 יותר משאר הדמויות בחבורה, הוא מכיר קצת צמחים אכילים (פעולת ליקוט יכולה להתבצע פעם ביום ובה הוא מקבל 1 צידה נוספת), והוא יודע להכין מדורה כמו שצריך.
  • מתאבק רמה 1 - איתן מסוגל להתקיף בקפא''פ בעזרת מהלך היאבקות (נזק 1ק6+מתאם כוח, בתוצאה 7 המטרה המומה), כמו גם להחסיר חצי מהנזק אם הותקף בקפא''פ ללא נשק, או אם נפל.
  • פחדן - כשאיתן נמצא תחת סכנה ממשית ויש לו אפשרות לברוח, עליו לגלגל 1ק20 ולברוח בתוצאה של 10 ומטה.

בדיוק נתקלתי בעץ
דפ"ד!!!
שם הדמות: כל דבר בין השם שההורים שלי נתנו לי)אופק( לגרסה האמריקאית שלו)Ofek( לגרסת הפייסבוק שלו)NauttiRandapufu( לשם שלו בLeague of Legends. (The Cohenetor).
גיל: הבגרויות במוסקבה כוללות מחולל זמן כדי שתוכל להשלים את כל שיעורי הבית שלך בזמן. ככה שלא ידוע.
גיל רשמי: 17
גזע: בואש על קפאין אל. תכנסו. לשירותים.
מקצוע: bard רמה 4, חנון רמה 3, rouge רמה 3

תכונות:
כוח: 14
תבונה: 16
חוכמה: 16
כריזמה: 4
חוסן: 12
זריזות: 14

מתאמים
תחשבו בעצמכם, אין לי זמן לזה, יש לי שיעורים ברוסית

יכולות:

שירותים - אחרי שנים של מגורים בחדר ללא מנעול, אופק גילה את השרותים וביצר אותם. כתוצאה מכך, אופק יכול להעביר כמות אינסופית של זמן בשירותים.

חסינות לרעל - כאדם שמגיע ממשפחה עם רגישות ללקטוז, שמעביר 30% מחייו בשירותים, לאופק יש חסינות לגזים רעילים.

היעלמות - שנים בסיירות והערכה עצמית נמוכה עשו את שלהם, וכעת אופק מסוגל להיעלם מתי שבא לו.

גר ברוסיה - עקב העובדה שאופק גר ברוסיה, הוא מקבל יתרון נגד קור.

IB DIPLOMA - אופק לומד את הגרסה הבין לאומית של הבגרויות, מה שנותן לו תירוץ מיידי להתחמקות מכל היתקלות לא רצויה. )סליחה, יש לי שיעורים(.

מורה פקיסטני למתמטיקה - לאופק יש מורה פקיסטני למטמתיקה. פירוש הדבר הוא שיש לו חסינות לנזק ממתמטיקה, כל עוד הוא לא נשלח מבית הספר, ואז יש לו -10.

כרטיס יציאה מהכלא - לאופק יש כרטיס שמוכיח שהוא דיפלומט. פירוש הדבר הוא שבמקרה שהוא עובר על החוק, הוא נשלח לישראל במקום לשבת בכלא.

מושך זמן - ברגע שאופק מקבל משימה, הוא קבל את היכולת לבצע כמות אינסופית של דברים מיותרים וחסרי חשיבות עד 5 דקות לפני הדדליין, בהן הוא גומר את המשימה.

שם - הינו,גר בפלך.
תחביבים - לשחק במחשב,לשחות ,לנגן ולהקריב מנחות לקת'ולהו.
צריך לדעת עליי - אני מת על ספרי פנטזיה.

חלום - שקת'ולהו יתעורר במהרה וישמיד את העולם.

שם: קנרוגד. המעצבנים קוראים לי דניאל בן-דרור. המקף זה החיים.
מגורים: נודד. בין מורדור לפנגורן יש הרבה איפה לגור.
גזע: חצי אלף. גבוה, אבל לא מדי.
מקצוע: חננה 8, עוד כמה מבחנים מגיע לדרגה 9 (אין לזה משמעות נסתרת. :eek::eek::eek:)
תחביבים: משחקי תפקידים בעיקר RD&D, ללמוד (בכל זאת, חננה...), נטפליקס ולישון

תכונות:
כוח 13 (מרביץ לאח שלי ומרים כל הזמן את אח שלי האחר)
זריזות 7 (כל מי שראה אותי רץ יודע)
חוסן 8 (בזכות המזל שלי אני חוטף מכות כל הזמן, בעיקר מהשולחן שלי....)
תבונה וחוכמה 18 (ראו מקצוע חננה)
כריזמה 9 (בייבי פייס.)

התקפות: דגדוגים +2 (ק2 נזק לא קטלני), בו +1 (סיבוב הפתעה של כולם עליך. רצון ד"ק 19 נוגד)

משהו שכדאי לדעת עלי: אם אני משקיע במשהו, הוא יוצא פגז
משהו שלא כדאי לדעת עלי אבל אני בכל זאת אספר: אם אני משקיע במשהו, אני עובד על חצי ממנו עד היום שלפני הדדליין ואז גומר.

שם: דיוגנס, אם אתם ממש מתעקשים אפשר גם להוסיף "הקיני". רק לא "לארטיוס"
גיל: עתיק מאוד. אני זוכר עוד כשהאלפים חצו את נהר פרת והתיישבו כאן בארץ. או שאולי זה היה הגמדים:unsure:
מגורים: תלוי. לבינתיים בכיכר העיר.
גזע: אחד מראשוני האלפים הנעלים.
מקצוע: לומד++
תחביבים: ללמוד, לשחק, לנצח. בכל תחום בחיים.

תכונות:
כח:10. אם צריך יכול להפעיל כח, לא קורה בד"כ. המכסה של החבית לא כזה כבד...
זרז:18. כל מי שראה אותי רץ פעם...
חסן: 18. כל מי שראה אותי רץ פעם...
תבונה: 22+. כן, כל אחד והתפקיד שלו בחיים.
חכמ: 13. אי אפשר להיות מושלם בהכל...
כרז: 16. קצת קשה להתווכח איתי...

הנאותי בחיים: לרבוץ בבוקר אל מול השמש. ללמוד אח"כ. למות בסוף. לנצח בין לבין.
מה שלא כדאי לדעת עלי: כמה שעות אני ישן ביממה... (רמז: טעיתם אם חשבתם שאפשר רק 24)

חזרה