• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

"ויקום המלפפון": רשומות קמפיין חדש שמתחיל בבית-ספר לכוהנות כחולות והעיירה שמסביבו

כאשר עננים מתקדרים מעל עיר המחוז אנ'מירלור, מתרחשים מאורעות מוזרים גם צפונה יותר, מסביב לחצר הכחולה, שם המראה הכבויה לינטוריאל מכשירה עדיין פרחי כהונה כחולה בתוך מה שנשאר ממקדש עתיק שנחרב למחצה בימי מלחמות הורד האפור.
אבירת כפור נודדת שמתחזה לפייטנית, ונחלצה רק בקושי מהסוף הטראגי של החבורה הקודמת שלה, אי-שם בביצות, נתקלת (תרתי משמע) בלא אחרת מאשר העלמה ביזגראן, שמועסקת כשוליה של אומן-עור שהוא גם המחסנאי הראשי של החצר הכחולה. בהתחלה, נראה שהיריבים של שתי הדמויות אינם עולים בהרבה על חניכה כחולה יהירה וחבורת מלחכי הפינכה שלה מצד אחד, וכמה גובי-חובות אלימים ואוהבי ריבית (או "רבית"), ורוצים לקחת ו"לממש" את החרב של אבירת הכפור.

אלא, שהעניינים מתחילים להסתבך כאשר כוהנת זקנה וחדת-לשון (כמעט כמו בירזגראן עצמה!) מגיעה לארוחת ערב בלתי נשכחת.

הקמפיין 'ויקום המלפפון' מתחיל לאחר הסיום של 'זנב לאיילים' ו'תמונתו של העלם לורי' ומושפע בידי מספר מאורעות שקרו בהם; והוא מהווה המשך ישיר יותר לקמפיין הישן של בירזגראן.

בתמונה: פרשנות של מידג'רני לאותה כוהנת זקנה וחדת-לשון.

1692591625775.png

* * *

לינק לאינדקס של הקמפיין: "ויקום המלפפון"

לינק לפרק ראשון: "הערב הכי גרוע של בירזגראן" (חלק א')

לינק לפרק ראשון: "הערב הכי גרוע של בירזגראן" (חלק ב')

עולם המערכה מלסטרה

פרק טוב. מקקי ענק מסכנים. כל מה שהם רצו זה ליהנות מעט מהטוב של בני האדם...

האם בורן איננו אנ'מירי? קיצור השם של הכוהנת פוגע בכבודה. אאז"נ, אורך השם של האנ'מירי רומז לרום מעמדו.

מלא הערות ציניות על הסרט שיצא למסכים לאחרונה, 'ברבי'. גם ההתייחסות לאם הביצים וגם סיפור סיפור במטרה למכור מוצר.

אז אני מבין שמתוקף העובדה שקראת לפונדק 'החיפושית הכחולה', אין לך משהו רע לומר על הסרט.

לפחות הפעם הדב"ש מטעם המנחה הוא גבר.

אני מודה שאף פעם לא הבנתי מה בדיוק החובות של הכהונה האנ'מירית לקהילתה. יחסית ברור מה עושים הזאגליטים אך לא יריבותיהן.

מה זה 'קואורנציה' בעצם?

עריכה אחרונה:
בורן הוא כנראה אנ'מירי עם לא מעט דם של פארליל. הוא פשוט מכיר את הכוהנת שנים ארוכות, עוד כאשר שניהם היו צעירים בצפון, והוא יודע שהיא קצת מתנפחת עם ההארכה של השם (הוא מכיר אותה כאמור מצעירותה) - ולכן הוא קצת מלגלג עליה בידידות, ו'מחזיר אותה למציאות'.
(ולכן גם התגובה שלה היא נזיפה ספק נרגזת וספק משועשעת, ולא חריפה בהרבה - היא יודעת יפה שהיא קצת מתחה את היוחסין/מעמד שלה).

לגבי המקקים, היה מתגלה יותר אם הדמויות היו הולכות בכיוון אחר במבוך.

אני לא חושב שהתייחסתי ל"ברבי" במקרים שמנית, לפחות לא בכוונה. לועגים לבירז עם השוואות לגורג, מכיוון שהיא לא מאד נאה, ותווי הפנים שלה קצת רחבים/מזכירים איכשהו משהו צפרדעי למי שמתעקש. מכאן הבדיחות על 'אם הביצים הגדולה' או הטיה גורגית של השם של בירזגראן ל"בירביר".

אין שום קשר בין שם הפונדק לסרט. לא ראיתי אותו, שמעתי שהוא עם המון הטפות פרוגרסיביות, אבל לא יכול להתדיין או להתווכח כי הרשמים הם מכלי שני ושלישי.

קואורנציה - סתם מונח מופלץ בלי משמעות אמיתית שהנפח משתמש בו כדי להראות מומחה. אולי שיבוש של "קואורדינציה" ועוד משהו שהוא שמע פעם, ומנסה להשתמש בו באורח לא הכי מתאים על מתכת.

אני התרשמתי שהוא פשוט כל הזמן מבטא את השם שלה קצר יותר משום שקשה לו עם ההגייה הארוכה והיא כל הזמן מתקנת אותו משום שזה חשוב לה. הבנתי את הסצנה כנראה ההיפך הגמור ממה שהיא אמורה להיות.

נהנתי מהקריאה. האם יש מלפפונים במלסטרה? אני לא זוכר שזה היה כתוב ב'אוכל נפוץ בבקעת קיירן'.
עד כמה הכנת את המבוך הענקי שאליו הדמויות לא הגיעו? אם מדובר בהכנה ברמה כזו שגם מנחים אחרים יוכלו להריץ בה, אולי אפשר לשקול לפרסם את זה כ'מגה-מבוך' בשיטת מלסטרה.

יש ירקות גינה במלסטרה, הגם שהם לא האוכל המרכזי. סביר להניח שהמלפפון שם לא זהה ב-100% למלפפון במציאות, אבל דומה מספיק כדי להתייחס אליו ככזה.
המבוך עשוי בצורה מפורטת מאד, כולל תיאורים, אוצרות, ונתונים לכל היצורים או כמעט כל היצורים שהופיעו שם.
אני עוד לא מפרסם אותו, כי אולי אעשה בו שימוש לצרכי קבוצות אחרות (הדמויות חקרו בערך שליש ממנו, אולי אפילו טיפה פחות).

המבוך עשוי בצורה מפורטת מאד, כולל תיאורים, אוצרות, ונתונים לכל היצורים או כמעט כל היצורים שהופיעו שם.
וואו. נשמע כמו עבודה רצינית.
אני עוד לא מפרסם אותו, כי אולי אעשה בו שימוש לצרכי קבוצות אחרות (הדמויות חקרו בערך שליש ממנו, אולי אפילו טיפה פחות).
אני מבין. אם הדבר יהיה רלבנטי בשלב כלשהו, אני אשמח לקרוא אותו.

חזרה