• הצטרפו לפורום הפונדק

  שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
  אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

  הרשמה / התחברות
 • דרקוניקון 2022 מגיע בסוף אוגוסט
  הכנס חוזר ב 25-26 באוגוסט, לאחר הקורונה ועם המון משחקים והפתעות. פרטים נוספים באתר הכנס.
  לשאלות, תהיות וקריאות עידוד, הגיבו בנושא.

ויהי חושך- עץ משחק (מו"ד 5) 4/4

liorgonen3

פונדקאי ותיק
אתם עושים דרכם למבנה מערכת העיתון, בניין דו קומתי שקומתו הראשנה היא בכלל בית קפה מדשדש, רעש מכבשי דפוס נשמע כאשר אתם צועדים פנימה, רעידות מתחת לרגליים שלכם מבהירים שכנראה המכבשים עצמם מצויים מתחת לקרקע בקומת מרתף כזו או אחרת.
"ברוכים הבאים לקפה שחור." אומר דראוגר מעבר לדלפק, "מה תרצו להזמין?" הוא שואל בחוסר סבלנות מעורב בתחושת רגש, יש סיכוי שאתם הלוקוחות הראשנים שלו זה זמן רב.
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"שיחה עם העורך של העיתון," קאליון אומר כשהוא מצביע לעבר הקומה למעלה, "יש לנו מידע נוסף וכמה שאלות בקשר לאחת הכתבות שהתפרסמו בעיתון היום." קאליון מסביר את הדרישה כדי שהעורך יסכים להיפגש איתם, "ובזמן שאנחנו מחכים, אשמח להזמין קפה שחור לארבעתנו."
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
הגמד האפור מתחיל לעבוד, "זה יעלה לכם 2 דינירם." הוא אומר בעודו ניגש לאחת המכונות וטוחן פולי קפה. "העורך הוא השותף שלי, אני מניח שהוא כרגע נמצא למטה ועובד על ההדפסה של מחר, באיזה עניין אתם רוצים לפגוש אותו?"
 

ליזי

פונדקאי ותיק
"לפני כמה ימים הוא פרסם כתבה על מישהו שאנחנו מחפשים." ג'ול אומרת, מקפידה ללבוש את ברדס גלימתה מעל ראשה בכדי שאם מישהו מהתוקפים שלהם יסתובב באזור הוא לא יזהה אותה. "אנחנו רוצים לדסכס איתו על הפרטים."
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
הגמד מושך כתפיים בחוסר עניין, כמעט כאילו רק רצה לוודא שהוא לא חייב לכם כסף או משהו, "תבדקו למטה, רק... אתם יודעים, הוא יכול להיות מוזר לפעמים, אז תהיו עדינים."
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
"מכיר את הקול הקטן הזה בראש שלך שאומר לך לשתוק לפעמים?" הוא שואל, "לבחור אין אותו, הוא יכול לשאול ערפד למה הוא חיוור או נכה מתי הוא איבד את הגפיים שלו" הוא מסיים להכין את הקפה. "לעיתים זה גורם לכך שאנשים מנסים להכות אותו או גרוע מכך."
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
אתם יורדים מטה בגרם מדרגות צדדי, שמוביל אתכם לחדר מכבשים גדול. רעש מרחיש אוזניים של מכבשי ברזל המכים אחד אחרי השני מהדהד בחדר, כמעט כאילו מישהו מפוצץ כאן חומר נפץ אחד לכמה רגעים, יקח לכם קצת זמן להתרגל לרעש.
איפשהו באזור חדר ההדפסה ישנו שולחן עץ גדול שמעליו רוכן בן אנוש, מרחוק נראה שהוא יושן על שולחן העבודה שלו, למרות שקשה לכם להאמין שמישהו מסוגל לישון ברעש הזה.
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
קאליון לא ממהר להעיר את הבחור וסוקר קודם את הסביבה, בודק אם יש מידע חדש ומעניין בעיתונים החדשים שמודפסים ואם יש מקומות אחרים שבהם הוא יוכל למצוא עוד מידע.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
נראה שרוב העיתונים בשלב די מוקדם של הדפסה, והעמודים היחדים שברורים דיים הם עמודים הפרסום והמכירה באמצע העיתון. קאליון מבחין שיש מקום גם לכתבות, אבל הן עוד לא הועלו על הדף
 

padron

פונדקאי ותיק
דו' בוחן בעניין את מכונות הדפוס לפני שהוא מושך בכתפיו וניגש אל האדם הישן. "סליחה, האם אתה העורך של העיתון?" הוא צועק בניסיון להישמע מעל ההמולה.
 

padron

פונדקאי ותיק
דו' לא חושב יותר מדי - אם לא שומעים אותו, צריך להגביר את עוצמת הקול. הוא ממלמל משהו שלא נשמע מעל הרעש לפני שעיניו מבזיקות לשבריר שניה וניתן לרגע לראות את דוגמת כנפיו שניצתות מאחורי. "סליחה, האם אתה העורך של העיתון?" הוא צועק שוב, אולם הפעם קולו רועם בעוצמה אדירה, עוצמה של נביא זעם שנותן תוכחה לעמו.
Meta
משתמש בThaumaturgy כדי להגביר את עוצמת הקול של דו' פי 3
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
בן האנוש מתעורר מהעוצמה. הוא מביט בכם במבט שמשלב בהלה, הפתעה איבה וקצת סקרנות. הוא מסמל עם אחת האצבעות על האוזניים שלו, חושף שני פקקים שכנראה נועדו לאפשר לו לשמוור על שפיות ברעש הזה. הוא מצביע לכיוון מעלה, מציע שתחזרו יחד איתו לבית הקפה.
 
Top Bottom