• הצטרפו לפורום הפונדק

  שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
  אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

  הרשמה / התחברות
 • הגשת המשחקים לדרקוניקון 2022 נפתחה
  הכינו את ההרפתקאות שלכם, והריצו אותן בכנס המשחקים של הקיץ! בין אם זה הרפתקה משלכם או הרפתקה מוכנה, במבוכים ודרקונים, עולמות פראיים או שיטה שאתם המצאתם, דרקוניקון ממתין לכם - להגשת משחקים באתר.
  לשאלות, תהיות וקריאות עידוד, הגיבו בנושא.

ויהי חושך- עץ משחק (מו"ד 5) 4/4

padron

פונדקאי ותיק
"טוב, אין זמן לאלגנטיות." דו' אומר ומוציא את פטיש המלחמה שלו וניתן לראות את שפתיו ממלמלות בשקט. לא ברור בדיוק מה קורה, אולם הוא מכה במהירות על אנושית בקורה פעמיים במטרה לפצח אותה כך שהאחרים יוכלו לעבור.
Meta
מנצל שימוש בZeal כדי לתקוף את הקורה פעמיים:
התקפה ראשונה: 16+4=20
נזק בפגיעה: 6+2=8 מוחץ
התקפה שניה: 10+4=14
בפגיעה: 3+2=5
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
כשאתם חולפים על מעבר לקורה אתם מצליחים להגיע לקצה המסדרון, פנייה ימינה חושפת דלת שירות נוספת שצמודה לקיר, והרבה יותר קדימה ישנו גרם מדרגות שאתם יודעים שמוביל לקומת הכנסיה.
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
קאליון ממהר בכיוון המדרגות בטוח שזו הדרך המהירה ביותר החוצה, אך הוא מקפיד להביט לאחור ולצדדים בכוונה לוודא שהם לא משאירים אף אחד מאחור בין אם אחד מהקבוצה או אחד המשרתים שנקלע לצרה.
 

ליזי

פונדקאי ותיק
ג'ול רצה בעקבות שני האלפים, משתעלת ומקללת לסירוגין. בזמן שהם רצים היא מחפשת לראות אם יש במסדרון איזה חלון שאפשר לפתוח בקלות ולצאת דרכו, למקרה שיזדקקו לכך.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
המסדרון חסר החלונות לא מציג פתח בריחה מעבר לגרם המדרגות, שבמהלך הירדיה בו אתם מרגישים כיצד העשן מסמא אתכם, אתם שומעים צעקה חלושה ואז קול נפץ, וגל חום מקבל את פניכם, גורם גם לחזקים מבינכם להסיט מבט לרגע.

הלהבות התשפטו כמעט לחלוטין בקומת הכנסיה, אתם מריחים ריח של בשר חרוך וממשיכם לשמוע רעשי ניפוץ, אם הזיכרון שלכם לא מטעה אתכם, אתם קרובים לדלת החוצה, רק צריכים לחצות עוד מסדרון אחד ולהגיע לחדר הכניסה לאחוזה, הבעייה שהחום והלהבות נמצאים בכל מקום, אש שורפת את השטחים, הקירות מכוסים להבות, ועשן מחניק "מקשט" את התקרה, אתם תוכלו פשוט לרוץ קדימה דרך הלהבות, אבל זה יהיה מסוכן.
 

padron

פונדקאי ותיק
"אני לא רואה ברירה חוץ מלרוץ דרך הלהבות. אני אתן לכל אחד שעובר ברכה שתסייע במעבר ואעבור בעצמי אחרון." דו' אומר לאחרים ומחווה לעבר הלהבות. במקביל, הוא מנסה לבחון אותן כדי לזהות את הנתיב הטוב ביותר לעבור.
Meta
בדיקת Perception: 2+3=5
בנוסף, מטיל Guidance על האחרים בזה אחר זה לפני שכל אחד עובר.
 

Dr_RPG

פונדקאי ותיק
אנור מישיר מבט לתוך האש. זה לא מסלול קל, בטח שלא עם כל העשן שהוא שאף. אם הוא יקרוס באמצע הדרך הוא רק יקשה על הקבוצה. ומצד שני, בכל שנייה של התמהמהות המצב מחמיר, והאש לא הולכת לכבות באורח פלא. זה הזמן לאזור אומץ, להקשיח את הלב, ולרוץ אל תוך הלהבות. אנור מגניב עוד מבט קטן לאחרים, מוודא שהם איתו, ומסתער לכיוון היציאה.

meta
תבונה עם חיסרון בשביל לזהות מסלול בטוח כמה שאפשר- 6+2=8
חוסן עם guidance בשביל לרוץ דרך האש (מנצל insparation בשביל לבטל את החיסרון)- 12+1+3=16
 

ליזי

פונדקאי ותיק
ג'ול מכסה את אפה ומשתעלת. היום הזה היה מספיק נוראי בשביל שלרוץ דרך אש לא יהיה הדבר הגרוע ביותר שקרה בו.
"נתראה בצד השני..." ג'ול ממלמלת לאריון ומשליכה עצמה קדימה.

META
חוסן+הנחייה: 14+2+3=19
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
קאליון בוחן את המסדרון בחשדנות מסוימת, מנסה לאתר נתיב, מכשולים, חלון רחוק מהלהבות ואת מקור הצעקה ששמע במהלך הירידה במדרגות.

כשהוא לא מאתר דבר יוצא דופן קאליון בוחן לרגע את שלושת חבריו כדי לראות אם הם צריכים עזרה לעבור את הלהבות וכשהוא משוכנע שלא, הוא חוצה אותן בעצמו.

META:
הבחנה 5+4=9 מניח שכלום.
חוסן?: 12+4=16 (בלי ההנחייה מדו', אז יש עזרה).
 

padron

פונדקאי ותיק
דו' ממתין לרגע בו קאליון יוצא לדרך לפני שהוא מברך את עצמו תוך מילמול משהו לא ברור על כך שהלהבות ינטרלו מעט את הלהבות. מייד לאחר מכן הוא יוצא בריצה דרכן.
Meta
בדיקת חוסן: 20+2+3=25
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק

ואתם רצים לתוך האש, מעניין.
אני סקרן לדעת מה עובר לכם בראש, מה הדבר שגורם לכם להניח שהדבר החכם ביותר לעשות הוא לרוץ לתוך להבהות ולקוות לטוב.
אני מניח שאם וכאשר ניפגש, זה יהיה הדבר הראשון שאשאל אתכם, עד אז... אני אשאיר את זה בצריך עיון.

הלהבות הרותחות אמורות להפיל הרבה אנשים, אבל איכשהו אתם מציליחים לחדור את הלהבות בקלילות ורוץ דרכם, אפילו לא עוצרים פעם אחת לתהות עד כמה חם לכם והאם זה היה רעיון טוב, איכשהו זה עבד.
לא שאתם שומעים משהו מבעד לקולות הניפוץ של העץ נכנע לשריפה, ולא שאתם מסוגלים לגלות משהו תוך כדי הריצה שלכם, החום מציק לכם, לחלקכם יותר מלאחרים, אבל אתם מצליחים לצאת לתוך רחבת הכניסה, מכאן הדרך החוצה היא רק לעבור בדל....

רחבת הכנסיה הענקית בוערת, חלקים מהתקרה חוסמים את המעבר לעבר שער הברזל הגדול שמוביל לגיננה, מרחוק אתם מצליחים לראות שגם החצר בוערת, אבל בבירור מדובר רק בשטחים הירוקים, אם תצליחו לצאת מהמבנה, תצאו מכלל סכנה.

כל מה שעומד בדרכם הוא מבנה בוער,
והאנשים ששורפים אותו.

4 דמוית נמצאות במרכז החדר, בסמכיות כמעט מטרידה לשולחן האוכל הבוער, הם כולם לובשים בנדנות אדומות מסביב לפנים שלהם, שלושה מהם אוחזים בלפידים ומה שנראה כמו גרזנים כבדים וישנים, הרביעי מחזיק ברובה גדול וארוך, נראה כמו דגם די מיושן יחסית לשימוש הצבאי.

הבחור עם הרובה שללא ספק מתפקד כבוס שלהם, מצביע עליכם ונובח פקודה שאתם לא בדיוק מצליחים לשמוע מבעד ללהבות, ושלשת המבעירים פונים אליכים, משהו בהבאת הפנים שלהם מבהיר שאין להם כוונות טובות.

META
גלגלו יוזמה

מפה
 

padron

פונדקאי ותיק
דו' נאנח למראה ארבעת המציתים. "אני מניח שההוראות היו לחסל אותנו כדי שלא יישארו עדים. אני בעד לחסל אותם לפני שהם יחסלו אותנו." הוא אומר לאחרים בעודו מתכונן לשלוף את נשקו.
Meta
יוזמה: 12+1=13
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"אתה לא רוצה לברר מי שלח אותם קודם?" קאליון שואל כשהוא מכין את עצמו לקרב, רוצה לדעת אם הם אמורים לנסות לשמור על אחד מהם בחיים או שהם יכולים להרוג את כולם.
META:
יוזמה 8+1=9
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
סדר יוזמה:
אנור
בוס מבעיר
דו
ג'ול
אנור
מבעיריםאתם מתחילים בריבוע הכתום למעלה מצד שמאל.
המשבצות האדומות בועורת ודמות ללא התנגדות לאש שעומדת עליהן סופגת 1ק6 נזק אש בתחילת תורה.
תור אנור
 

Dr_RPG

פונדקאי ותיק
ההיגיון הבסיסי אומר שכדאי להוריד דבר ראשון את המפקד - מותו עשוי לגרום לאחרים לברוח, והנשק שלו קטלני יותר משל האחרים. לצערו של אנור, אחד המבעירים עומד בדיוק בדרך. הוא ייאלץ לטפל בו קודם. הוא משחרר את החץ שטען בקשתו, מקווה שכמות העשן ששאף עד כה לא תפריע לו בירי מספיק על מנת שיחטיא.

Meta
יורה במבעיר 1 עם חיסרון: 3+5=8
מניח שהחטיא, נזק למקרה שלא: 2+3=5
 
Top