• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

ויהי חושך- עץ משחק (מו"ד 5) 4/4

liorgonen3

פונדקאי ותיק
האלפית מרימה גבה למילים של קאליון, לא נראית מתרשמת במיוחד מהגבר הזר שלפתע עצר אותה משום מקום. היא מעבירה לו מבט שאפשר לפרש בתור "ו....?"

padron

פונדקאי ותיק
"אני מציע שנעוף מפה - ייקח להם קצת זמן לעלות על זה שאנחנו לא שם, אבל הם יקלטו בסוף." דו' אומר לג'ול ומתחיל לנוע לכיוון הרכבת.

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
מאחר ולא נראה שמשהו ממה שאמר משפיע על האלפית קאליון בוחר באפשרות שלא תשפיע עליו עצמו ולא על השיירה שלו כשהוא מציע, "מסיבות כאלו ואחרות אני צריך להוציא ספר מסוים מהספרייה ומהאוניברסיטה היום, אך אין בידי אפשרות לעשות בהתראה קצרה כל-כך. לורד ניקולאס יודה לך מאוד אם תוציאי את הספר עבורנו ובתמורה בתמורה למעשה פעוט זה תודתו יכולה ללבוש מספר צורות, כמו מכתב המלצה, עבודה או אפילו משהו קצת יותר חומרי..."

liorgonen3

פונדקאי ותיק
האלפית מעבירה מבט של "זה הכל?" ואז מהנהת בשקט. "בטח" היא אומרת. "היית צריך להתחיל מזה, סטודנטים עושים את זה כל הזמן, זו דרך נהדרת להשלים הכנסה עם החובות שיש פה." היא מוסיפה את הברור מאליו. "אני אקח חמש מטבעות בשביל זה." היא אומרת מבלי להסתיר את העובדה הזו יותר מידי, "ליום." היא מוסיפה.

ליזי

פונדקאי ותיק
"מוסכם. בוא נזוז." ג'ול אומרת ומתחילה לנוע במהירות ביחד עם דו'.
"... אני מניחה שאני צריכה להתנצל על מה שקרה במחסן." היא אומרת לדו' אחרי שהם תופסים קצת מרחק מהבניין. "להגנתי, הזקן היה בבירור משוגע. והיי, אם נסתכל על חצי הכוס המלאה - לפחות חיסלנו את התחרות של אביך. עם זאת, אני מקווה שתוכל לסלוח לי על ה...התפרצות שלי. זה משהו שקורה מדי פעם כשמשתמשים בקסם, אתה בטח יכול להבין. זה לא יקרה שוב."

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"מטבעות נחושת, כן?" קאליון אינו יכול שלא להתמקח מעט על מה שנראה לו כמו עושק במחשבה שזה יראה מוזר אם הוא לא יעשה זאת, אבל מאחר והוא לא זה שהולך לשלם לאלפית הוא מוסיף, "לא משנה, אני בטוח שהלורד יכול להרשות לעצמו לשלם לך מאחר שבשבילו זה פרוטות."

עריכה אחרונה:

padron

פונדקאי ותיק
"זה בסדר, אני מכיר את זה. ואני לא חושב שהיתה דרך אחרת שזה יכל להסתיים פרט למוות של הזקן או שלנו. הדבר היחיד שמצער אותי זה שהבריונים פרצו מהר כך שלא הספקתי להצית את המקום - גם השארנו ראיות, וגם המקום הרגיש כמו מקום טמא שצריך להשמיד כדי שלא יזהם את הסביבה שלו. אני לא אוהב את המחשבה שסטוק כזה של דם ממקור לא ברור נשאר עומד. " דו' אומר ומעקם את אפו כשהוא נזכר בריח של המקום.

liorgonen3

פונדקאי ותיק
האלפית מהנהנת ומעבירה לכם איזה פיסת נייר שהיא שירבטה, בעיקרון זה הדרכים להגיע אליה והשם שלה וכל הדברים שהייתם צריכים כדי למצוא אותה, לאחר שהיא מבקשת שתעשו את אותו הדבר היא פונה להשכיר את הספר ויוצאת מהספרייה.

לאחר מכאן השעה המאוחרת והיום הארוך מובילים אתכם חזרה לעבר תחנת הרכבת ובחזרה לבית האחוזה של ניקולאס. זו נסיעה קצרה אבל אתם עדיין מרגישים עייפים

אתם לוקחים את הרגלים ועוזבים את המקום, מגיעים לתחנת הרכבת המשנית שתוביל אתכם לתחנת הרכבת הראשית. הגמד עדיין יהיה על הספסל בעוד אתם תעלו על הרכבת האחרונה להיום מהטבעת החיצונית לפנימיות, נסיעה ארוכה במושבים לא נוחים ועם ניסיון כיוס כושל. אבל אתם מגיעים בסוף לתחנת היעד שלכם בשלום.

בשעת ערב מאוחרת מידי, אתם נפגשים כולכם בתחנה המרכזית, אומנם הנסיעה של ג'ול ודו הייתה ארוכה יותר, אבל קאליון ואנור בילו זמן רב בפעילות ענפה ומרתקת. כך שהצלחתם בדרך כלשהי להגיע לאותה התנחה באותו, הזמן.
תתעודדו, חסכתם למישהו כסף על כרכרה.
אתם מגיעים לבסוף לאחוזה, שמחים לגלות שהיא עדיין לא קרסה והפכה לעפר או משהו בסגנון. ניקולאס פוגש בכם ליד הכניסה, "בכנות, חשבתי שברחתם עם החותם אשראי." הוא אומר, "אבל אם חזרתם. לפחות גילתם משהו?" הוא שואל בסקרנות, מוביל אתכם לחדר אורחות הערב.

Dr_RPG

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
"לא משהו חריג מדי, אולי קצה חוט." אנור מפסיק לדבר כשהוא מבין שאולי לא כדאי לשתף את ניקולאס ביותר מדי פרטים. הוא יודע את מה שהוא צריך לדעת, וזה מספיק. "אתה מכיר אולי קליגרף?"

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"מישהו שיכול לומר לנו מתי משהו נכתב וכמה שיותר על הזהות של אדם ואיך לאתר אותו לפי כתב היד שלו" קאליון אומר ומוסיף בנונשלנטיות, כאילו הדברים הבאים שהוא עומד לומר לא משפיעים הלורד, "ואם כבר מזכירים את זה, אתה תצטרך לשלם לאחת הסטודנטיות באוניברסיטה 5 מטבעות ליום כל עוד הספר אצלנו..."
"היינו חוזרים עם מידע הרבה יותר טוב אם מישהו לא היה מחסל את הפרופסור שרצינו לדבר איתו כמה דקות לפני שבאנו, למזלנו, זה היה קשור לדם חדש ומנהיגי כנופיות מתים, אז לא נראה שזה מערב אותנו."

padron

פונדקאי ותיק
"קודם כל למדתי שאסור להרגיז את ג'ול. מעניין שאתם מזכירים דם חדש - גם אנחנו נתקלנו בזה. אבי הזכיר שמישהו התחיל למכור ברחבי העיר דם ממקור לא ידוע במחירים נמוכים כל כך שזה פגע בסוחרים הותיקים כמו אבי. הלכנו לברר את זה מול סוחר אבל הבחור היה מסובב לגמרי ותקף את ג'ול ישר, כך שלא ממש יכולנו לקבל מידע ממנו. " דו' מספר, בתחילה עם חיול אולם לאחר מכן מרצין.

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"אנור לקח חלק מהדם הזה וקרא את המחקר של הפרופסור אז הוא יוכל להרחיב על הצד הזה יותר ממני," קאליון מתחיל, "אבל אני כן יכול לומר שכנראה מדובר בסיפור די גדול מאחר שהוא מערב קוסמת מזג האוויר משולאמאנס עם חסינות דיפלומטית שלדבריה קודמה בתפקיד מת בנסיבות טבעיות, עשרה ספקים של הדם החדש שלפחות שלושה מהם מתים, אה.. כנראה ארבעה אחרי שג'ול תרמה לעניין, ואולי אפילו חוקר מבית הספר לרופאה. לפני שאני אתן לאנור אפשרות להרחיב על הצד המדעי/קסום אני אומר שלמרות שיש לנו לא מעט אפשרויות להמשיך לחקור בנושא, אינני סבור שהנושא הזה רלוונטי לחיפוש שלנו ועדיף שנעזבו בצד מאחר ונראה שלא מעט אנשים מעורבים או שניסו לחקור מצאו את עצמם מתים..."

ליזי

פונדקאי ותיק
ג'ול משתדלת לא לעשות פרצוף נעלב על הציניקליות של קאליון. "האיש הזקן שסחר בדם... אני די בטוחה שהוא נלחם במרד הזאבים. אחד חייב לתהות מה פשר העניין, גם אם אין לו קשר ממשי למשימה שלנו." היא תוהה בקול.

liorgonen3

פונדקאי ותיק
ניקולאס מהנהן למשמע הדברים במעט אגביות, נראה שהוא לא בטוח על מה אתם מדברים או איך זה קשור אליו. "טוב." הוא אומר, "אני אמור לסייע לכם בכל אשר תבקשו, אז אני אגש לטפל בלמצוא לכם קאליגרף." הוא קם מהשולחן. "החדרים שלכם מוכנים. הם באותו מקום." הוא אומר ונוטש את השולחן.

Dr_RPG

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
"קשה לי לראות מה הקשר בין הסחר בדם למשימה שלנו, אבל בעיר הזאת... אי אפשר לדעת. הבאתי איתי קצת מבחנות דם ומחברות של הפרופסור שנרצח. אנחנו יכולים לנסות לגלות מהן משהו."

padron

פונדקאי ותיק
"אולי זה כלום, אולי יש פה קונספירציה - בכל אופן לדעתי כדאי לנסות להבין מה קורה פה כי יש פה יותר מדי צירופי מקרים. בכל אופן אני לא האדם לנסות לפענח את המחברות האלה - לדעתי זה יותר מתאים לך ולג'ול. על כל פנים לדעתי כדאי לפרוש, כי אני לא יודע מה איתכם, אבל אני צריך לחדש כוחות אחרי נסיעות בלתי נגמרות, התרוצצות ברחובות וקפיצה אחת מחלון. "דו' אומר לאחרים ופורש לחדרו.

ליזי

פונדקאי ותיק
ג'ול נוחרת על דו'. "הורס שמחות. יש רק דרך אחת לסיים יום נוראי שכזה." היא מוציאה מהתיק שלה בקבוק חצי שתוי של דם, ומתחילה לגמוע ישר מהבקבוק. "מישהו רוצה שלוק? חתיכת דם איכותי." היא אומרת באגביות.

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"אני לא חושב שאני רוצה להגיד לברון שלא התקדמנו כמו שהוא ציפה בגלל שחקרנו דברים 'מעניינים' אחרים, אבל אם זה לא יפריע להתקדם במשימה עצמה..." קאליון אומר במשיכת כתפיים ומחכה כמה רגעים לתגובה לפני שגם הוא פורש לחדרו.

liorgonen3

פונדקאי ותיק
אחד אחרי השני אתם פורשים בסוף לחדרים שלכם, זה היה יום ארוך ושנת לילה ארוכה מהרגיל תעשה לכולכם טוב.
אומרים שהשומרים של הסינטדל מוודאים שהלילות יהיו בטוחים כמו הימים, אמרה די אירונית שמניחה שהימים בסינטדל בטוחים לכל בר דעת ולכל חי.
בואו ניקח לדוגמה את דו', הבחור בילה את היום האחרון בלרחרח במקומות הלא נכונים ולעצבן את האנשים הלא נכונים, זה שג'ול עשתה שם באלגאן היה רק דובדבן על הקצפת, לאנשים בסינטדייל יש זיכרון ארוך ופתיל קצר.

אישית אני הייתי מנסה לא לחשוב על זה, האירועים האלה הם מסוג הדברים שלא אמורים להתרחש כאן בכלל, מי שיעשה באלגן בטבעת פנימית כל כך יזכה לביקור לא נעים מצד אנשים מאוד לא נעימים, אם משפחת פשע רוצה לעשות צרות בטבעות החיצוניות היא מוזמנת לעשות זאת, שתוציא להורג שכונה שלמה אם זה מה שיעשה לה טוב. אבל האנשים שגרים פה משלמים כסף טוב כדי שלא יבואו לשרוף להם את הבית בלילה.
מזל שדו' אוהב אש.

אני לא יודע מה הוא חושב לעצמו כאשר החלון נשבר, ללא ספק היה מדובר ברעש חזק מספיק כדי להעיר אותו. אבל אם זה, הרעש של הזכוכית נשברת והאש פורצת ללא ספק מעניק זריקת השקמה נדרשת. זוהי שעת לילה מאוחרת מספיק בשביל להיקרא שעת בוקר מוקדמת, והאחוזה עולה באש.

ושוב זה קורה לי, אני מתרכז במקום אחד יותר מידי זמן מכדי לשים לב מה קורה אצל האחרים, ובכן האש שתוספת בבית הענק תגיע גם לחדרים שלהם, אם כי בקבוקי התבערה שנשלחו פנימה לא הגיעו לחלונות שלהם, העשן לעומת זאת? אין ספק שהוא מגיע. קאליון ואנור יתעוררו בין רגע, נחנקים לרגע בחדרים שלהם כאשר העשן חודר מתחת לדלת וחום עז מקיף אותם. תהיה זו ג'ול שתצליח להתעורר רק כי היא שומעת צעקה אזהרה בראשה אשר פוקדת עליה להתעורר. הדם ששתתה קצת ערפל אותה והבטיח לה שנת לילה טובה מידי, היא הייתה זקוקה לעזרה כדי להתעורר.

האחוזה בוערת, החדרים שלכם מלאים בעשן, יכול להיות שהחושים שלכם יצילו אתכם, יכול להיות שפשוט תצליחו לנשום כמו שצריך. אבל כרגע ההישרדות שלכם בשאלה. לפני שתוכלו בכלל לחשוב על מה אתם עושים, אתם קודם צריכים לנשום.

META
גלגלו בבקשה הצלת חוסן .

Top Bottom