• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

ויהי חושך- עץ משחק (מו"ד 5) 4/4

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"ואתה תתן לי לעשות את זה? לקחת את הספר לקליגרף." קאליון שואל כשאפשר לשמוע את הספקנות בקולו.
 

ליזי

פונדקאי ותיק
"טוב, לא נראה שיש כאן משהו בעל ערך. בוא נתחפף." ג'ול ניגשת לחלון ומביטה החוצה, בודקת אם הבריונים מחכים להם מתחת.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
"זה לא בסמכות שלי לאשר הוצאת ספרים. אתם הצלחתם להיכנס לפה, אני בטוח שתצליחו להכניס קאליגרף." הוא מסביר. "או שתנסו לבקש מהדיקאן אישור, אבל תצטרכו שמישהו ישיג לכם פגישה איתו."

ממבט החוצה ג'ול מבחינה בשלושה בריונים נמצאים מחוץ לבית, נראה שהם מחכים לראות מה קורה, אין זכר לבחור שהיא הקסימה.
ריח הדם בחדר קצת מציק לה.
 

padron

פונדקאי ותיק
"אני מניח שאם נחכה יותר מדי מישהו מהם יחליט להיכנס. אני מציע שננסה לקחת דוגמאות מהסחורה, נסתיר את הגופה או משהו ונעוף. אני יכול אולי לנסות לייצר הסחת דעת, אבל אחרי שהם כבר נחשפו לזה קודם אני ספק שזה יעבוד שוב." דו' אומר לג'ול לאחר שהוא מצטרף אליה בחלון.
 

ליזי

פונדקאי ותיק
"מוסכם." ג'ול מהנהנת. היא ניגשת לאחת הקופסאות ופותחת אותה, בודקת אם יש שם בקבוקים שהם יוכלו לסחוב, תוך כדי שהיא משתדלת לא להתפתות לגמוע את כל האספקה במקום.
 

padron

פונדקאי ותיק
דו' מצטרף לג'ול בחיטוט בארגזים אחר דוגמאות לקחת. הוא מנסה לראות אם יש בקבוקים יוצאי דופן או כאלו שמסומנים בצורה ייחודית.
Meta
Investigation: 13-1=12
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"עד כמה שאני יודע הספר הזה יעלם לצורך חקירה אחרי שאנחנו נעזוב." קאליון אומר לאנור, אפילו לא מנסה למנוע מהספרן לשמוע אותו אומר את זה.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
החיפוש של דו' לא מוצא משהו מיוחד, הארגזים מלאים בבבוקי דם, נראה שמדובר במנה שמספיקה ליום שלם בשביל ערפד ממוצע.
מבחוץ האנשים ממתחילים להתאסף ליד הדלת

לא נראה שהערה מציקה לספרן, כנראה שהוא שומע דברים גרועים יותר בכל יום.
 

padron

פונדקאי ותיק
"מאחר ולא בא לי להילחם בכל אלה ושנינו בתיפקוד מלא - אני מציע שנקפוץ מהחלון בשניה שהם יתחילו להיכנס דרך הדלת ויעלו במדרגות. הגובה לא נורא מכדי שנוכל לשרוד את הנפילה גם אם ניפול לא משהו. אפשר לחסום את הדלת כדי לייצר את האשליה שאנחנו מסתגרים פה בזמן שנברח. "דו' מציע לג'ול
 

ליזי

פונדקאי ותיק
ג'ול מהנהנת, ומתחילה לגרור קופסאות במטרה לחסום את הדלת. היא מתחילה להזיע הרבה, כנראה פחות בגלל המאמץ של להזיז קופסאות ויותר כי קשה לה להתרכז מרוב ריח של דם.
 

Dr_RPG

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
אנור מהנהן לקאליון. דבר ראשון הם צריכים להוציא את הספר מהספרייה, ולאחר מכן יבינו כבר איך לפגוש קליגרף.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
אתם חוסמים את הכניסה בעוד הבריונים מתחילים לנסות לפרוץ את דלת הכניסה מלמטה, ברור לכם שקפיצה מהחלון היא אפשרות, אבל לא בטוחה לחלוטין.
META
אם אתם מחליטים לקפוץ גלגל אקרוטבקיה או הצלת זריזות. מוזמנים להטיל באף לפני כן אם יש לכם
 

padron

פונדקאי ותיק
דו' ממלמל בשקט בעוד ידו מתחילה לזהור באור קלוש. הוא מניח את היד על ג'ול והאור עובר אליה. "קפצי ראשונה, זה יסייע. אני אצטרף מייד לאחר שתנחתי." הוא אומר ומחווה אל החלון.
Meta
מטיל Guidance על ג'ול
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
קאליון מתחיל לחזור עם הספר חזרה לתוך הספרייה כשהוא מפטיר לעבר הספרן "צריך להחזיר את הספר למקום." כשהוא יוצא מטווח הראייה של הספרן הוא אומר לאנור את האפשרויות שהוא רואה ומתכוון לפעול לפיהן אלא אם אנור יתנגד, "מאחר והבנתי שיש הגנה כלשהי על הוצאת ספרים ע"י אנשים שלא מורשים לכך אני רואה שתי אפשרויות. לנסות לשחד את אחד הסטודנטים שמורשים להוציא ספרים להוציא אותו עבורנו, אבל אם לא יעבור אחד כזה נלך על האפשרות השנייה, להחביא את הספר באחד המדפים ולנסות למצוא אותו מחר."
 

ליזי

פונדקאי ותיק
ג'ול מנגבת את הזיעה ממצחה, לוקחת מעט מומנטום בעודה עומדת לקפוץ מהחלון, ואז נעצרת לרגע וחושבת. "תודה, אבל אתה יודע מה, יקירי, שמור את הלחש הזה לעצמך." היא אומרת ושולפת את הציפורניים שלה שנהייות ארוכות כטפרים, נועצת אותן בקיר מחוץ לחלון ומתחילה לטפס למטה בזריזות וביעילות.

META
נזכרתי שלדאמפירים יש טיפוס עכביש משום מה, אז אני משתמש בזה
 

padron

פונדקאי ותיק
דו' צוחק למראה הטיפוס של ג'ול למטה. הוא עטצם את עיניו וממלמל לפני שהזוהר אופף אותו. עטוף באור הברכה שלו, הוא קופץ מהחלון ומקווה לנחות כראוי.
Meta
אקרובטיקה: 11+1=12, יחד עם 3 מGuidance יוצא 15 סה"כ
 

Dr_RPG

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
"שוחד זו אופציה לא רעה. עדיפה על פני לחכות למחר, אני חושב. אין משהו שנוכל לעשות כדי להבריח את הספר מחר שאי אפשר היום." אנור חושב לכמה שניות. "בסופו של דבר, אנחנו לא צריכים את הספר עצמו - רק חלק מההערות, מספיק כדי שהקליגרף יוכל לזהות מי הכותב. אולי נוכל לתלוש כמה דפים עם הערות ולהבריח אותם החוצה. מצד שני, אין לנו ערובה שנצליח להוציא אותם, ודפים קרועים עלולים לעורר אצל הקליגרף חשד."
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"אז בוא נשמור על תלישת הדפים כאופציה השנייה" קאליון אומר בעודם ממתינים למישהו העושה את דרכו החוצה מהספרייה כדי לנסות לשחדו.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
בזריזות ובמהירות אתם מצליחים לבצע את החילוף, שניכם קופצים בקלילות מהחלון ונוחתים ברחוב בדיוק בזמן שהביריונים נכנסים לתוך הבית.
לאן תמשיכו מפה?

זו שעה יחסית מאוחרת וכבר אין הרבה סטודנטים, אבל אתם מזהים אלפית עירונית אחת שעושה פעמיה על מחוץ לספריה, נראה שהיא תהיה ההזדמנות הטובה ביותר שלכם.
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
קאליון מתקרב אל האלפית בחיוך ופונה אליה בניסיון להרשימה "שלום, קוראים לי קאליון קורומאיטה, בנו של מהאטרו קורומאיטה, מגן שיירת האלפים האפלים ונציגו של הלורד ניקולאס מהסינטדל, ואני מעוניין לסגור עמך עסקה קטנה."
כשקאליון משתמש בתארים שהוא יכול לטעון להם הוא בוחן את האלפית בניסיון לזהות אם אחד מהם משפיע עליה יותר מהאחרים.
 
Top Bottom