• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • בואו להנחות משחק בדרקוניקון - ההרפתקה עלינו!
    צוות המשחקים שלנו ישמח לסייע לכם להריץ הרפתקאה בכנס וגם לספק לכם הרפתקאות מוכנות ממגוון שיטות, פרטים בנושא.

ויהי חושך- עץ משחק (מו"ד 5) 4/4

liorgonen3

פונדקאי ותיק
מר דו' מעניק לבנו חיבוק לפני הפרידה, ואתם יוצאים מחוץ לקרוון בחזרה לרחובות הטבעת החיצונית.
הסינטדל מחכה לדעת לאן אתם הולכים.
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"אם את בטוחה שזה מה שאת רוצה," קאליון מתחיל לחשוב שהם מיצו את מה שהם יכולים להרוויח מהחקירה הזאת ושהסיכון להיתפס בחדר עם הגופה עולה עם כל שנייה חולפת והוא יודע איך שומרים חושבים.. לכן, הוא מראה את הנכונות לוותר, אבל לא יכול שלא לנסות פעם נוספת, "מצער יהיה לשמוע שזה קשור לסיבה שהא מת, בייחוד אם החזקת המידע תגרום גם לך להפוך למטרה."
 

ליזי

פונדקאי ותיק
לפני שהם עוזבים, ג'ול עוברת אצל הבחור שאחראי על האספקה של השיירה, משאירה לו כמה מטבעות ולוקחת איתה בקבוק של דם זול. היא לא בדיוק שומרת אותו לאירוע חגיגי ובמקום זאת פותחת אותו ישר אחרי שהיא ודו' עוזבים ומתחילה לגמוע אותו. בטבעות הפנימיות כנראה היו עוצרים אותה על שתייה בפומבי. מזל שהם לא בטבעות הפנימיות.
"אחריך, צ'יף." ג'ול אומרת לדו', מבהירה שאין לה תוכניות נוספות כאן.
 

padron

פונדקאי ותיק
"אין לי ממש רעיון לאן נמשיך מכאן היום - הדרך לפה לקחה מספיק זמן כדי שרק לחזור לטבעות הפנימיות ייקח עד הערב. אפשר אולי לבקר את הסוחר שאבי הזכיר כדי לנסות לפענח מאיפה מגיע הדם החדש, אבל מי יודע אם הוא עוד יהיה זמין עד שנגיע לשם." דו' אומר לג'ול ומתחיל ללכת לכיוון התחנה.
 

ליזי

פונדקאי ותיק
"נשמע כמו רעיון טוב. אני גם אשמח לשמוע ממנו מה פשר כל הדם הזול שמגיע העירה. אחריך, סר." ג'ול לוקחת עוד לגימה מהדם שלה והולכת בעקבות דו'.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
במבט לאחור, אני מעט סקרן לדעת מה היה בפגישה ההיא בקרון, יכול להיות שהסיפור היה משתנה אם הייתי נוכח בה, אבל כעת שניכם יוצאים לחלק הבא של יום העבודה הזה, ועוד בחיפוש אחר סוחר דם.
החזרה לתחנת הרכבת לא מרגשת במיוחד, אתם זקוקים לקחת את אחד הקווים של הטבעת השביעית על מנת להגיע למקום בו מר דו' סיפר לכם על הסוחר, אחרת למה אתם באים לכאן בכלל?

הרכבת עדיין עמוסה באותה צורה בה הייתה עמוסה קודם, הכייסים בדיוק סיימו משמרת וחבורת כייסים אחרים עוברת תדרוך על ידי הרב כייס המקומי. והגמד חמור הסבר יושב על הספסל היחידי בתחנה במבט בוחן, מעשן סיגר בידו שאתם לא בטוחים מעין הגיע קודם לכן. למזלכם, אתם לא מבלים זמן רב בתחנה בעוד נשמע קולו של הגובלין שמעדכן שהרכבת שאיחרה לתחנה לפני שעה מגיעה כרגע לרציף, מה שמקנה לכם את ההבנה הנהדרת שלא תצטרכו לחכות כאן עד שהרכבת שלכם תסיים לאחר, הספקתם להגיע לזמן האיחור של הרכבת הקודמת.
חצי שעה נסיעה לא נוחה מאוחרת יותר מורידה אתכם בנקודת ההורדה של הרכבת, לקרוא למקום תחנה יהיה שקול ללקורא לגובולין דמות שחקן, מישהו בטח חשב שזה יהיה רעיון טוב מתישהו ומהיר להתחרט על זה בצורה כזו או אחרת.
נקודות הרודה משתמשות ברכבות קטנות יותר וזולות יותר שנוסעות במעגל סביב הטבעת. המסילות שלהן קטנות יותר והן לא מתחרות ברכבות הרצינות או בתחנות הרכבת הפנימיות יותר. מדובר פשוט מה שהייתם מגדירים כפיסת רחוב מוגבעת יותר עם שלט שמורה לך להסתכל לשני הצדדים אחרי שאתה נדרס על ידי הרכבת. הקובולד שרשם את השלט חשב שזה נכון, הבחור שתלה אותו חשב שזה מצחיק.

אתם מגיעים לאיזור עירוני קטן, הרבה מבני דירות ומחסנים קטנים, ילדים קטנים רצים יחיפים ברחבות, פועלי מהאימרפיוס נעים בין המשמרות שלהם, ואנשים חסרי מעש יושבעים בצידי הרחוב ומסתכלים עליכם. אתם מראה חריג באיזור הזה, שבו מי שמגיע אמור להיות עני נואש או נואש מכדי להיות עני, לשמות רחוב וכתובת אין פה באמת משמעות, וההוראות של מר דו' מסוגלות להביא אתכם עד לפה, אבל אתם נמצאים ברחוב עם לפחות עשרה בתים שלבטח מחולקים לכמות גדולה של דירות, אתם תצטרכו להתאמץ כדי למצוא את הסוחר שאתם מחפשים.
 

padron

פונדקאי ותיק
"כל פעם מחדש אני נדהם מכמה מובטלים יש בסינטדל. ההצעה שלי היא העמדת פני אצילה ומשרת או שומר ראש, אני אחפש את המידע, בזמן שאת תעמדי ברקע עד הרגע הנכון להידחף לשיחה - עם קצת מזל ניפול על מישהו שמשעמם לו מספיק כדי לדבר תמורת כמה פרוטות." דו' שואל את ג'ול בעודו בוחן את הסביבה בזהירות, מחפש סימנים ליעדם.
Meta
בדיקת Perception: 17+3=20
 

ליזי

פונדקאי ותיק
"אני חושבת שקראת לא נכון את האווירה, יקירי - האנשים כאן לא אוהבים אצילים, ומשעמם להם מספיק בשביל לדבר גם בחינם." ג'ול מחייכת. "אבל המשחק הזה יכול להיות משעשע בכל מקרה... אז למה לא."
 

Dr_RPG

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
אנור בוהה בחוקרת הולכת מהחדר. אולי כדאי לשאול אותה עוד משהו? אין לו כיוון מחשבה בראש. הוא פונה אל קאליון. "אני רוצה לקחת מבחנה כזו לפני שנמשיך הלאה. ואולי להעיף מבט במחקר של הבחור המסכן."
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"כרצונך, אבל לא הייתי רוצה להתעכב פה יותר מדי זמן." קאליון עונה לאנור בפשטות, עוזר לו איפה שהוא יכול, מקפיד לא לעמוד בדרכו ומשגיח שאף אחד לא הולך לתפוס אותם בחדר כשהוא אינו יכול לעזור.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
אם דו' מצפה לראות שלט ענק שציין כי המקום מוכר דם בזול, הוא לא רואה אחד, אבל הוא רואה קבוצה של אנשים חמושים קלות יושבים לצד אחת הכניסות לבתים, ברגע שדו' מסתכל עליהם פרק זמן ארוך מספיק. אחד מהם קם ומביט בדרו במבט מאיים, משהו בסגנון של "מה אתה מסכל ולמה אתה פה" רק בלי להוציא מילה מהפה.

שניכם נמצאים בתוך המשרד של הבר מינן, הציור בדם עדיין על הרצפה, ומבחנות עם הדם שהבחור חקר נמצאות במגירה שלו, אבל מעבר לזה יש הררי ניירות קלסרים ומדפים במשרד, חלקם אפילו לא מתויקיים עם כותרת. אם תרצו למצוא פה משהו, תצטרכו לחפש. בין אם זה עכשיו או אחר כך.
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
קאליון שוקל לרגע את המצב בראשו, מצד אחד הסיכון העולה ומצד שני המידע שהוא לא בטוח כמה הוא שווה.. ואומר בקול: "אני חושב שהבהרתי את עמדתי בעניין, אבל אם אתה חושב שהחיפוש שווה את הסיכון אני אעזור."

META:
כדי לחסוך קצת זמן פעולת עזרה בחיפוש אם צריך.
 
Top Bottom