• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • בואו להנחות משחק בדרקוניקון - ההרפתקה עלינו!
    צוות המשחקים שלנו ישמח לסייע לכם להריץ הרפתקאה בכנס וגם לספק לכם הרפתקאות מוכנות ממגוון שיטות, פרטים בנושא.

ויהי חושך- עץ משחק (מו"ד 5) 4/4

padron

פונדקאי ותיק
"תעברי בבקשה למקטע שלפני זה, או אם ניתן לחפש - למקטע המוקדם ביותר שכולל את המילים ירח אדום כדם ומגדל שעון." דו'טבקוס אומר. היומן מטריד אותו מעט אולם הוא מנסה לא להראות זאת.
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
קאליון ממתין שדו' יקבל תשובה לשאלתו כשהוא חושב על כך שהוא ירצה לשמוע לאחר מכן גם אם היומן הזה יכול לשחזר קטעים מחוקים וגם את הקטע הראשון ביומן בתקווה שילמד למה גאווה חשבה שיומן הוא רעיון טוב.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
הבבואה עוצרת לרגע, "היום השישי לחודש השישי." היא אומרת, ואז מכריזה על השנה הקודמת. " שעה 6:01"
והדמות שוב מתחלפת לדמות של גאווה, רק צעירה מעט. היא נראית די מבוהלת. אם הייתם צריכים לדמיין איך נערה שהתעורררה מסיוט נראית, הייתם מדמיינים את המראה שלה.
היא מתנשמת בכבדות. "אני לא יודעת מה זה היה." היא אומרת בפאניקה קלה. "אני מתעדת את זה על מנת שאני לא אשכח, שלא אניח שהזיתי את זה או משהו." היא נושמת עמוק ומנסה להשתלט על עצמה. "אני יודעת איך מרגיש חלום, זה לא הרגיש ככה. לא יכולתי לשלוט בעצמי בחלום הזה, זה לא קרה מאז... אני חושבת שזה לא קרה מעולם." היא שוב נושמת עמוק, נראה שהיא לא מצליחה להירגע. "אני אמורה להיות מסוגלת לשלוט בכל מה שקורה לי שאני יושנת, אבל הפעם... זה הרגיש כאילו מישהו אחר שולט בי, כאילו מישהו אחר הוא המארח של החלום."

"אני צועדת ברחבות של עיר גדולה, אני לא מזהה אותה, זו בוודאות לא הסינטדל, אני גם די בטוחה שזה לא האימפריוס או טירת האם בשום צורה..." היא מציינת, "ואני רואה ירח גדול מולי, הוא מאיר את העיר בצבעי אדום כאשר הוא מתחיל להאדים כדם. אני שומעת איזה מנגיניה שאני לא מזהה, ואז הכול רועד תחת צלצול פעמון, אני מסתובבת לכיוון הצליל ורואה מגדל שעון במה שנראה לי כמו מרכז העיר, קשה לדעת. "

"ברגע שהפעמון מסיים להדהד, אנשים מתחילים לצאת מתוך הבתים, הם אוחזים בלפידים, קלשונות, אלות... חלקם אפילו אוחזים בכיסאות שבורים, הם צועדים יחדיו לעבר נקודה כלשהי בעיר, אני מתקרבת לאחד מהם והוא צועק עלי להתחרק ממנו, מניף לעברי באיום את הלפיד שלו. אני נופלת אחורה בעוד אחרים מתחילים להתקרב לעברו, כולם לבושים בסחבות ישנות או בגדים שחורים, אני מביטה בחזרה ליכוון הבחור עם הלפיד ו..." היא קופאת שוב. "אני מרגישה כאב חד באיזור החזה, כל מה שאני מצליחה להבין זה שאחד מהם נעץ את הקלשון שלו בגוף שלי." היא שותקת לרגע, "אני לא יודעת איך, אבל... אני הרגשתי את הכאב באותו רגע, אני התעוררתי ממנו." היא מעבירה יד למקום שאתם יכולים להניח שבו היא נדקרה בחלום שלה, התנועה שלה איטית ומפחדת, כמעט כאילו היא חוששת שאכן יש לה פצע שם, וכל עוד היא לא תבדוק אותו הוא לא יהיה קיים.

הבבואה שלה נעלמת כאשר ההתגלמות של היומן חוזרת. "סוף המקטע, ישנם עוד 50 מקטעים המכילים את המילים "מגדל שעון" ו/או "ירח דם". כולם ישנים יותר מהמקטע הזה גברתי." היא מבשרת בקול. "האם תרצי למחוק את המקטע, לשמוע אותו מחדש, או לצפות באחד אחר?" היא שואלת. לפני שקאליון שואל את השאלה שלו, שלאחריה ההתגלמות עונה "אין ביכולתי להחזיר מקטעים אותם ביקשת למחוק, כמו כן המקטע הראשון נמחק לבקשתך." היא מציינת
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"האם יש מעקב אחרי הפעילות ביומן, קטעים אחרונים שנצפו?" קאליון שואל מנסה לגלות אם גאווה צפתה בקטעים מיומנה ואיזה מהם. בנוסף, הוא מוסיף שאלה "כמה קטעים שמורים?"
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
הבובאה לא עונה לשאלות של קאליון, והוא יכול רק להניח שאלה שאלות שהיא לא יודעת או בנויה לענות עליהן, אתם יכולים להניח שכל מה שהיא מסוגלת לעשות היא להקליט, לשדר לקיים חיפוש בזיכרונות של גאווה. למשמע השאלה האחרונה שלו היא עונה "יש בי 8335 מקטעים שונים." היא מציינת.

למשמע הפקודה מדו, הבובאה מקריאה "היום השביעי לחודש השמיני" ומציינת את התאריך של לפני 19 שנה, "שעה 19 וחצי" . ילדה תינוקת שאתם יכולים להניח שזו גאווה שוכבת בתוך עריסת תינוק, האומנת שלה מספרת לה סיפור על נסיכה שכלואה במגדל שעון."
התמונה חוזרת ליישות של הימון, אבל היא מכריזה. "היום השישי לחודש השישי." ומכריזה על השנה הקודמת, "שעה 6:01" ואז היא חוזרת על המקטע ששמעתם קודם, מה שדי גורם לכם להניח שהמילה "ירח-דם" מופיעה לראשונה במקטע הזה.
 

Dr_RPG

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
"אז אנחנו יודעים שלפני כמה חודשים גאווה חלמה לראשונה את החלום על ירח הדם ומגדל השעון. ושמאז ועד יום עזיבתה התכיפות של החלומות גברה." אנור מדבר לאט, מנסה להרכיב את הפאזל בראשו. "בקטע היומן האחרון היא סיפרה שפניה מועדות לכיוון העיר עם מגדל השעון, והברון רמז שהוא חושב שהם ברחו לכיוון הסיוט. יכול מאוד להיות שגאווה השתכנעה שהעיר מהחלום היא העיר האסורה, ושעכשיו היא בדרך לשם עם בעלה לעתיד כדי לחפש תשובות."
 

padron

פונדקאי ותיק
"כך זה אכן נשמע. לפי מה שהיא אומרת משהו בעיר ההיא קורא לה - ותחושת הבטן שלי היא זלפי התתייחסות למישהי שמחכה לה יש לזה קשר לאגדה על הנסיכה הכלואה במגדל השעון." דו' אומר.
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"האם יש מקטע שמזכיר את המגדל או את הירח ואת אחת מהמילים הבאות: חתונה, ארוס, אירוסין, תאט'מור ו/או באנשי?" קאליון שואל בתקווה שגאווה הזכירה תוכניות לאחר החתונה ביומן.
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
קאליון מסתכל לעבר האחרים ואומר במשיכת כתפיים מה שנשמע כמו הצעה, "אם אנחנו רוצים להיות בטוחים שאנחנו לא מפספסים משהו..."
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"אם אתה בטוח," קאליון משיב לפני שנראה שהוא חושב על משהו ופונה לעבר היומן "אבל קודם, כמה קטעים שמזכירים את ירח הדם או את מגדל השעון לא מזכירים את המלה סיוט?"
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"נו באמת" קאליון אומר בלגלוג מסוים "כמה קטעים מזכירים את ירח הדם ומגדל השעון וכמה קטעים מזכירים את ירח הדם ומגדל השעון ואת המילה סיוט?"
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"אני חושב שכדאי להתחיל משלושת הקטעים שלא מזכירים את המילה סיוט ואחרי זה להמשיך לכל השאר," אומר קאליון "אלא אם למישהו יש רעיון לסינון נוסף?"
 

Dr_RPG

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
"לא. לי אין רעיון כרגע." אנור מתרחק מעט מהיומן. "קחו בחשבון שאין צורך לעבור על כל היומן ברגע זה. יש לנו קצה חוט ללכת בעקבותיו, ושום דבר לא מונע מאיתנו לקחת את היומן איתנו למסע ולעיין בו במקרה הצורך."
 
Top Bottom