• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

התוכניה של איקון

הויקינג

פונדקאי ותיק
http://program.olamot-con.org.il/
ולא, לא טעיתי בקישור...
אני כבר התלוננתי שנה שעברה על זה שהטבלה לא נוחה ושצריך לעשות אפשרות שהתוויות יגרמו לפעילויות שלא רלוונטיות פשוט להיעלם במקום להפוך לבהירים יותר ברקע או שתהיה אפשרות להשתמש במערכת התוויות במקום להדגיש משחקים, להציג רשימה מסודרת של המשחקים הרלוונטיים או למשל לעשות את הטבלה ממוינת לפי צבעים.
בכל מקרה, הפעילויות נראות מעניינות במיוחד השנה ובהחלט יש לי מה לעשות בכל שלושת הימים. מה אתכם?

יש המון צוות הסערה של מבוכים ודרקונים 5 ! תרשמו וגם תבואו להנחות אם בא לכם :)
אם אתם שמים לב, יש לנו חדר משלנו לצוות הסערה ביום השני והשלישי של הכנס, שהוא גם פנוי בסוף כל משחק למפגשים וכאלה (כלומר, הרפתקה לוקחת שלוש שעות, אז השעה הרביעית היא פנויה)
זה אמור להיות אחלה למפגשים ונקודת ריכוז לפונדקאים, למי שחיפש כזאת.

לגבי יתר הפעילויות, שמתי לב שכמעט אין הרצאות מדעיות השנה, שזה בעיקר מה שמעניין אותי, וזה חבל :(

erez87 אמר/ה:
זה תמיד כזה יקר?
אתה מסתכל על המחירים בלי ההנחה של המועדון? אם כן, אתה חד משמעית צודק.
הרשמה למועדון היא בחינם וכרטיס מועדון עולה 10 ש"ח (אלא אם ננסק החליט שקוראים לזה גילדת ההרפתקנים ולא צריך כרטיס) שזה משתלם בגלל שההנחה היא 10 ש"ח לכל פעילות

כן, אני עוד מחכה לכרטיס לצערי, ואני לא אתפלא אם אני אחכה עוד הרבה :p, אני לא יודע אפילו עד כמה פעילים במקום ממנו שולחים אותו...

אבל גם אחרי ההנחה, אי אפשר בעצם לדחוס יותר מידי ביום אחד בלי להגיע ליותר ממאה שקל ליום... זה דיי... כבד...

הויקינג אמר/ה:
יש הנחה של 10 שקלים על כל שלוש פעילויות, ולא ידעתי ששולחים כרטיסים, חשבתי שאוספים אותם בכנסים

בהתחשב בזה שהזמנתי את הכרטיס באינטרנט אני מנחש שאני אקבל אותו בדואר. אם לא, אז אני אשמח אם יודיעו לי אחרת... לא אתה, כאילו האנשים שיושבים שם. שלחתי להם מייל לפני כמה ימים ולא ענו לי... נו נראה.

חזרה