• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

הרשמה למשחק היכרות עם השיטה "למען המבוך!"

MDE

פונדקאי מהשורה
היי לכולם
😁

ממשיכים גם החודש עם פרויקט שולחנות ושיטות של העמותה למשחקי תפקידים בישראל, הפעם יתקיים משחק בהנחיית שקד רוזנטל בשיטה למען המבוך! (!for the dungeon ).
למען המבוך הינו משחק תפקידם הומוריסטי בו תשחקו את המשרתים הנרצעים והנאמנים של האדון האפל.
חיי היום יום במבוך מלאים באתגרים וכאוס ותקריות קטלניות עורבות מעבר לכל פינה. שלא לדבר על ההרפתקנים המציקים שפורצים אליכם כל שני וחמישי למבוך והורסים את הכל.
במשחק של למען המבוך! כל אחד ואחת מכם לוקחים על עצמם את דמותם של המשרתים הנקראים "מיניונים" של כוח אפל כזה או אחר המנסים לשרת את רצונו בצורה הטובה והיעילה ביותר.
במשחק יש דגש חזק על אימפרוביזציה, שטותיות וטירוף. אם כמיניון יש לכם רעיון משוגע לכו על זה! מה הכי גרוע שיכול לקרות?!
בתחילת המפגש נייצר דמויות באופן קליל ומהיר ונזדרז להשליט את חזונה של מלכת האופל שלנו על העולם!
המשחק יתקיים באופן מקוון בעזרת פלטפורמת זום בתאריך הרביעי במרץ בשעה שמונה בערב עד אחד עשרה.
אז כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להירשם בלינק המצורף ולהגיע עם ראש פתוח לשיטה חדשה וקלילה
.
.
*מספר המקומות מוגבל אז הירשמו מהר והבטיחו את מקומכם
לינק להרשמה :
https://forms.gle/YXBQgUhNXo7HbNHy8
קישור לאירוע בפייסבוק

עריכה אחרונה:

Kol Korran

פונדקאי מהשורה
למי שלא מכיר את הפרוייקט- אפש להרחיב?

כמו כן לגבי מפגש ההכרות- למתי מתוכנן? משך המפגש?(או מפגשים?) האם זה מפגש אמיתי, בין אנשים במרחב פיזי משותף, או אלחוטי/ אינטרנטי? (אני מתנצל אם אינני בקיא במושגים המקובלים, עד כה נהגתי להפגש עם חברים למשחק, כל נושא הרשת.. חדש לי).

MDE

פונדקאי מהשורה
למי שלא מכיר את הפרוייקט- אפש להרחיב?

כמו כן לגבי מפגש ההכרות- למתי מתוכנן? משך המפגש?(או מפגשים?) האם זה מפגש אמיתי, בין אנשים במרחב פיזי משותף, או אלחוטי/ אינטרנטי? (אני מתנצל אם אינני בקיא במושגים המקובלים, עד כה נהגתי להפגש עם חברים למשחק, כל נושא הרשת.. חדש לי).
זה מעולה ששאלת, הייתי תחת הרושם שהוספתי גם את האירוע בפייסבוק כאן :unsure:
בכל מקרה האירוע יתקיים ביום חמישי ה4 במרץ משעה שמונה בערב עד אחד עשרה ויהיה מקוון, נפגש למשחק בזום.
אני אערוך את הפוסט הראשי כדי להוסיף את הפרטים הללו.
קצת על הפרויקט, פרויקט שולחנות ושיטות הוא פרויקט משחקי היכרות מקוונים עם שיטות שלא מוכרות כל כך לקהל הישראלי. אחת לחודש מתקיים משחק עם מנחה אחר בשיטה אחרת ללא כל עלות כספית, רק צריך להירשם לקישור ולעלות לפגישה בזום.
תודה :)

Top Bottom