• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

הרפתקה משותפת-ניסיון ראשון

סטטוס
נעול לתגובות.

yds

פונדקאי ותיק
הי כולם! אתמול הייתה לי השראה למשחק פורום חמוד ונחמד, אבל לפני זה כמה חוקים.
-אין ספאם
-אסור לכתוב דברים סתם כי בא לך
-הודעות באורך של לא יותר משורה אחת (תכף תבינו למה)
המשחק הולך ככה. נגיד אני מתחיל
''גליגלוק הוא גובלין שמתמחה בפצצות, הוא למד במקום''
תראו.נגמר לי המקום. עכשיו האדם הבא ממשיך אותי
''הכי טוב בעולם לשימוש בחומרי נפץ אבל הוא עף בגלל''
וכן הלאה. המטרה היא ליצור הרפתקת DnD אמיתית. אין גלגולי קובייה, אבל אפשר לתאר כאילו הוא גלגל ולפעול בהתאם לתוצאות שאתם רואים בעיני רוחם. זכרו, המטרה היא שהגיבור או הגיבורה לא בהכרח ינצחו, אלא יעברו הרפתקאות מלהיבות.נסו לא להרוג אותו בעמוד הראשון.

הערה למנהלים-ברגע שהעץ. מתחיל להתדרדר לספאם, נא לסגור

dragonitzan

פונדקאי ותיק
בהתחלה הכל היה בסדר. הכפר התנהל כמו תמיד, ואף אחד לא שם לב להבדל. אבל לאט לאט הימים התקצרו,

Noodleheart

פונדקאי מהשורה
החליט שנמאס. הוא וחברו הטוב ביותר, הגמד ייואסטר, יצאו לדרך. הם הלכו למצודת

פלאפי

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
yds, ביקשת אישור לפתוח את המשחק הזה?

עריכה: אני מאשר את העץ בדיעבד. להבא, לבקש אישור לפני שפותחים.
כהערה, זה עץ המשחק השלישי הפעיל כרגע בשולחן העגול, לכן אין אישור לעצים נוספים נכון לעכשיו.

dragonitzan

פונדקאי ותיק
מאמפייר. השם הזה מוכר לרונהאן. הוא מטיל לידע, [18] ונזכר מיהו השד. מאמפייר היה לא אחר מאשר השד

shachar2004

פונדקאי ותיק
שהרג את הוריו. בזעקת זעם, רונהאן מטיל את חרבו הארוכה על השד, וקוטל אותו. המכשף צועק ואומר: "עכשיו התעסקת לך עם מכשף סוג ג'!", ומטיל על רונהאן קללת

dragonitzan

פונדקאי ותיק
שכחה. [1] רונהאן עדיין זכר הכל. המכשף לעומת זאת... נתקל בבעיה. הוא הביט ברונהאן ושאל אותו: "מי אני?"

shachar2004

פונדקאי ותיק
רונהאן חייך אל ייואסטר ואמר "כן, בטח. אתה נושא כליי הנאמן, המכשף ג'ג'א!", והמכשף, שנקרא מעכשיו ג'ג'א, התייצב ליד רונהאן,

Hell lord

פונדקאי ותיק
ובמוחו משהו קטן הציק לו... משהו מוזר, זיכרון, אולי? כך או כך, הדבר המוזר הציק לו ללא הרף, עד ש

shachar2004

פונדקאי ותיק
השגת גבול של שטחי הדוכס ראסטין דה לה אסטור!" הם אמרו. למזלם הרב של גיבורינו,

סטטוס
נעול לתגובות.
Top Bottom