• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הרפתקאה במלסטרה עבור כנס דרקוניקון 2021 - "עין הזבוב"

שמח לחשוף כאן לראשונה הרפתקאה לרמות מתחיל שאני מתכוון להריץ בדרקוניקון 2021 (ככל שתאושר בידי צוות הכנס)

"עין הזבוב"
-------------------------------------------------
מכיוון שזבובי ענק ושרצים אחרים מסוגם הם עלבון לאבינו הקדוש פאר-אגול
ומכיוון שהשרצים מטרידים את נתיניו החרוצים של דודני האהוב, לורד אנזאריון
ועלולים לפגוע בגביית מס היבולים ומס הדרכים המגיעים לי בזכות
אזי כל אדם אשר יביא לאנשי פגר של אחד השרצים המוזכרים במגילה זו,
יהיה זכאי לפרס נדיב ביותר של חמישים מטבעות

לורד ראמזיג בן זארמוד, אדון תל-זאגליל"

הכפרים שבצפון-מערב נחלותיו של לורד אנזאריון סבלו מסערת גשם חזקה; ולאחריה, הם מוטרדים שוב שוב בידי זבובים (ושרצים אחרים) במידות שחרגו בהחלט מגבול הטעם הטוב.
האדון המקומי, מצידו, סבור שמצא את הפתרון הטוב (והחסכוני) ביותר לבעיה, גם אם כמה כפריים (מי שואל אותם בכלל?) אינם מרוצים במיוחד משלל הטיפוסים שהחלו להסתובב (או להתנודד) בדרכים ובפונדקים המקומיים.
חבורת הרפתקנים שעושה את דרכה לכפר זאגרול בכדי לנסות את מזלה בציד שרצים, מגלה שכמה טיפוסים ססגוניים שהגיעו לשטח אינם רואים תחרות בעין יפה - וזו לא הצרה היחידה שמסתובבת (או זוחלת, או מזמזמת) באיזור.
ערפל מבאיש עולה מנהר האנ'סיריון; הדרך בוצית ובוגדנית; האם השקשוק המוזר הוא קרון ישן, שמפלס דרכו במעלה הנתיב הבוצי? ואם כן, היכן הוא? הדרך לפנים שחורה וריקה...

ואז החלו הזעקות; וכל הגזעים השחורים החזירו הד.

----------------------
ההרפתקאה תהיה מיועדת לעד חמישה שחקנים/שחקניות.
כמו בשנים קודמות, אני אצור בהמשך דמויות מוכנות למשחק ואעלה אותן לאתר (אבל אם מישהו ירצה להשקיע ולהכין דמות מקורית משל עצמו, אני כמובן אהיה מוכן לשקול להכניס אותה.

אני חושש שהושפעת מעט מהחדשות על נחיל הארבה שתקף את דרום הארץ...

בלי שמץ של ספק לא נועד לאנשים שלא סובלים זבובים. זה גם מעמיד במבחן את משמעותו האמתית של המשפט 'לא יפגע בזבוב'.

עריכה אחרונה:
למען האמת, הרעיון קדם בהרבה לחדשות האחרונות על הארבה.
הוא עמד גם בבסיס של מודל שהתחלתי לתכנן (ובינתיים הפסקתי) לפני כמה חודשים.

וכל מי שמכיר את ההרפתקאות שלי, יכול לנחש שזה לא יסתיים רק בציד זבובים וחרקים דומים :p

זה עדיין לא עלה לאתר של הכנס. הבנתי שההרפתקאות שם יעלו רק בעוד זמן-מה. כרגע זה רק שם.
מלבד זאת - יתכן שגם המידע יתעדכן עוד לפחות פעם אחת.
כלומר - אם יהיה ביקוש של יותר ממספר המקומות (מקס' 5 שחקנים), יתכן שאני אריץ את ההרפתקאה פעמיים. פעם לגילאי 18+ ופעם עם הגבלת גיל ל 15+ בלבד או בלי הגבלת גיל.

מוזר, אולי היתה תקלה.
אני אנסה להגיש שוב מחר.
גם לי זה קרה, יכול להיות שזה קורה כשמשאירים את הדפדפן פתוח זמן רב ואז מגישים, או עניין אחר ברשת.
תצפה לאישור מהמייל כדי לוודא שזה הגיע.

שאלה אחרת, אם תחכה לראות כמה ביקוש יש להרפתקה, זה לא יהיה קצת מאוחר מדי כדי להריץ אותה בעוד סבב?
אני שואל מתוך עניין אמיתי כי אני גם במצב דומה עם ההרפתקה שלי.

חזרה