• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הרישום המוקדם לדרקוניקון הסתיים?!?!

בטוח? אני מסתכל באתר הכנס ורואה את ההודעה:

שזו ההודעה שאמורה להיות.
אני רואה את ההודעה הבאה:
הרישום המוקדם לכנס הסתיים, ניתן לרכוש כרטיסים בקופות.
מייד מתחת לכותרת 'רשימת המשחקים לדרקוניקון 2023'. בצד נמצאת ההודעה שאמרת (אם כי ראיתי אותה רק עכשיו כשאמרת).
כנראה נשאר משנה שעברה...
דרך אגב, מי שמנחה שני סבבים מקבל כניסה חינם גם לטורניר מג'יק (אם יהיה, הבנתי מהקהילה כאן בעיר שיהיה)?

מתאר לעצמי שזו שארית משנה שעברה.
בעמוד הראשי של האתר יש הודעה מאתמול:

24 ביולי - גל ראשון של משחקים באתר
הכנו לכם טעימה ראשונה מהתכנים המעולים שיהיו השנה בדרקוניקון - בואו ל עמוד הארועים שלנו וראו חלק מהמשחקים - הרשימה מתעדכנת וגדלה כל הזמן!

היי, כמה דברים:
זה נכון שנוספו עוד משחקים לרשימה?
האם אלו כל המשחקים? כי ראיתי רק אחד שלי ולא את השני.
אני חושב שבאחת מסדנאות הצביעה נפלה טעות ורשומים 140 מקומות במקום 14.

עריכה:
ראיתי שהמשחק השני שלי נוסף, תודה :)

עריכה אחרונה:
היי, כמה דברים:
זה נכון שנוספו עוד משחקים לרשימה?
האם אלו כל המשחקים? כי ראיתי רק אחד שלי ולא את השני.
אני חושב שבאחת מסדנאות הצביעה נפלה טעות ורשומים 140 מקומות במקום 14.

עריכה:
ראיתי שהמשחק השני שלי נוסף, תודה :)
ההרשמה לא נפתחה עדיין, וגם לא כל המשחקים מופיעים עדיין באתר. ייצא פרסום מסודר כשיהיה להירשם. :)

ההרשמה לא נפתחה עדיין, וגם לא כל המשחקים מופיעים עדיין באתר. ייצא פרסום מסודר כשיהיה להירשם. :)
כן, אתה צודק, אבל המכורים בודקים בלי הפסקה!
לפחות זה מוצא פה ושם באגים קטנים.

אני אניח פה עוד באגים או אי דיוקים אם זה בסדר.
מצאתי לדוגמה את המשחק הבא: לולאת הזמן: המכשף והשד (ראשון)
בקריטריונים אין הגבלת גיל, אבל בגוף תאור המשחק הוא כותב שזה לא לילדים - אולי יש מקום לכתוב את זה בקריטריון או לקבל הבהרה מהמנחה.

מצאתי לדוגמה את המשחק הבא: לולאת הזמן: המכשף והשד (ראשון)
בקריטריונים אין הגבלת גיל, אבל בגוף תאור המשחק הוא כותב שזה לא לילדים - אולי יש מקום לכתוב את זה בקריטריון או לקבל הבהרה מהמנחה.
ביקשת הבהרה מהמנחה, אז תקבל אותה:
בעיקרון, המשחק הוא משחק 'כבד' עם החלטות דמות קשות ומשחק דמות שיכול להוביל לדמות נגד דמות. ז"א, אני לא רוצה אנשים שלא מעוניינים במשחק כזה בשולחן, ובכללם ילדים - שככל הנראה ילדים עד גיל 13 או 14 לא באמת מסוגלים למשחק כזה מבחינה רגשית, אבל, וזה אבל גדול, פה פחות או יותר מסתיים גבול המסוגלות ומתחיל גבול ה'מבוגרים נוטים לא להעריך טי-נייג'רים' (כמו שאמרתי פעם, יש לך שתי קפיצות גדילה גדולות, אחת כשאתה בן שנה ואחת כשאתה טי-נייג'ר ובשתיהן מתייחסים אליך כאילו אתה תינוק) וכבר פגשתי אנשים בני 30+ שלא יצליחו לשבת בשולחן כזה ונערים בני 15 שכן יוכלו. ולכן, נמנעתי מכתיבת קריטריון גיל ברור והסתפקתי בהסבר מדוע המשחק אינו מתאים לילדים (שמתי לב שאצל מבוגרים החלק הזה תמיד חסר איכשהו. אולי זה קשור לזה שהמעמד הקרוב ביותר למעמד של עבדים בחברה דמוקרטית הוא הילדים, שאיכשהו כ-ו-ל-ם חושבים שהם שייכים להורים שלהם).
וואו, זה יצא כמו כיתוב אישום נגד מבוגרים. תכל'ס, מגיע לכם, אז למה לא.

וואו, אוקיי, בהחלט הבהרת! אני רק מקווה שכולם יבינו את זה באותה צורה, כי אפשר גם לקרוא את זה אחרת.
אני לא חלילה מזלזל בילדים או בני נוער, פשוט יש תכנים שמתאימים יותר או מתאימים פחות לפי שכבות גיל, אבל נכון מאד שיש שונות רחבה בין ילדים/נערים מאותה שכבת גיל.
בכל מקרה ממש מגניב שאתה מריץ בדרקוניקון! ושיהיה המון בהצלחה!

חזרה