• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

יותר מהנעת חפצים ומגן כוח פשוט: קסמי עוצמה 3 באסכולת הכישוף של 'יד האדון'

אסכולת הקסם של 'יד האדון', שמתמחה בכשפים שמבוססים על שליטה בעוצמה טהורה, מגיעה לשיאים חדשים בעוצמה הגבוהה, שזמינה לקוסמים (ובאופן מוגבל יותר, גם לקומץ מקצועות אחרים), החל מדרגה 9.
המכשפים של 'יד האדון' מסוגלים לכלוא יריבים בכלובי עוצמה ולהעיף אותם באוויר; לגרום לעוצמה ליצור טבעות קטלניות של כוח טהור שמתפרצות לכל עבר; לזמן משרתים עשוים מכוח טהור, ואפילו להשתמש ב"כוח אפל" כדי לפגוע במגיני עוצמה יריבים, וגם ב'להבות פנימיות' ו'עוצמה פנימית' של אבירי כפור, פלדינים וכוהנים מסוגים שונים.

העדכון הראשון של דצמבר באתר, מביא לכם תיאור מפורט של 30 לחשים חדשים ומתקדמים מהאסכולה הזו, שהיא אחת משבע אסכולות הקסם ההרמטי של מלסטרה.

לינק ישיר ללחשים החדשים: https://members.pundak.co.il/world/...haracter_creation/class/mage/gauntlet_r3.html

עולם המערכה מלסטרה

עדכון טוב. קסמים מבוססים על שדות כוח תמיד מרגישים טוב.

"מתנת הקיסר המכשף" מעידה היטב שהקסם של ההרמטיקן בא מבחוץ כך שהוא יכול להעניק יותר כוח ממה שהוא אמור להכיל.

"טבעות העוצמה" מזכירות לי קסם שאני חשבתי עליו בהשראת חומר שקראתי על מה שקורה שחור ואלקטרון נפגשים. אני מניח שזה סתם אפקט וויזואלי אבל בכל זאת..

"היפוך כוח משיכה" נשמע לי כמו לחש מצוין להרוס דברים כולל להרוס מנגינות של פייטנים למרות שזה תלוי מה המינימום של הלחש הזה.

להטיל על מישהו בלתי נראות בניגוד לרצונו. אהבתי.

האם ניתן ליצור באמצעות האסכולה הזו גם כלי עבודה? הזכרת לחש ליצירת פטיש (אומנם פטיש שמיועד ללחימה אבל עדיין פטיש) בדרגות הנמוכות אבל האם ניתן ליצור כלי עבודה קצת יותר מורכבים?

אני מניח כשתגיע לכוהנות האפורות, לחש "בבואות הכוח" ישמש כבסיס ללחש דומה מצדן.

לא מעבר ללחשים שכבר תיארתי - של המשרת שעשוי עוצמה שמסוגל לבצע מלאכות מסויימות (אם כי אני אף פעם לא סגור ב-100%, בוודאי לגבי מה יהיה בעוצמה רביעית)
נראה לי שאסכולת הבריאה או אפילו ההתמרה יותר טובות בעניין הזה.
אבל בכל מקרה, בשביל משהו קבוע יש צורך בהטלה ריטואלית של הלחש, ולא בהטלה רגילה שלו.

חזרה