• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הצעות לתגים חדשים בפורום - נוספו תגים!

שלומות, כפי שראיתם כאן: תחזוקת הפורום, חגי תשרי 2023 ביצענו שדרוג / תחזוקה לפורום.
אחד מהדברים ששדרגנו זה התוסף של התגים - שכעת גם מכיל אפשרות לצבירה של תגים ושרשרת תגים (כלומר, ארד -> כסף -> זהב)
נשמח לשמוע הצעות שלכם לתגים, בסגנון הקיים או בסגנון של שרשרת.

נייס!, רעיון שעולה לי לראש - תג שרשרת לגבי בכמה דרקוניקונים המשתמש נכח :) או אולי הנחה.
אולי תג שיעודד אנשים להנחות משחק פורום שמקבלים אותו אם מסתיים משחק בהצלחה אחרי לפחות X זמן.

אולי תג שיעודד אנשים להנחות משחק פורום שמקבלים אותו אם מסתיים משחק בהצלחה אחרי לפחות X זמן.
כבר קיים תג "היכל התהילה", לכל משתתף שמשחק שלו שהנחה הסתיים עם סיום מספק!

כבר קיים תג "היכל התהילה", לכל משתתף שמשחק שלו שהנחה הסתיים עם סיום מספק!
חשבתי שזה תג לכל חבר בקבוצה של משחק פורום שהגיע לסיום... אם ככה זה באמת מיותר כי קיים.

אני לא בטוח באיזה פלטפורמה לבקש, אז אעשה את זה דרך כאן - הנחתי בשנתיים האחרונות בכנסי דרקוניקון (משחק אחד ב2022 ושני משחקים השנה) ואשמח מאוד להתדהר בתג המגניב הזה :)

אז מי שלא שם לב, הוספנו תגים חדשים לפורום:
- תגים לפי נק"ן פורום (כמות הלייקים שאתם מקבלים), כי זה נחמד וכיף. ממטבע זהב בודד ועד לדרגה העילאית שבה זעם האלים מופנה לעברך.
- תג לזקני השבט, מי שפעיל מעל 4 שנים בפורום, יוכר מעכשיו בעל תואר פונדקאי וותיק מהאוניברסיטה של וויני
- תג לאלו שעוזרים עם תשובות מועילות, עניתם על חמש תשובות או יותר, קבלו מאיתנו הכרה :)
- הוספנו תג למשחקי לוח על משחקים שיתופיים ולסוכני שם-קוד
- הורדנו שני תגים: חובבי FFG וחובבי הנשגבים - בשני המקרים היו פחות מ-10 אנשים שהוסיפו את התג למשתמש שלהם...

אם יש לכם עוד הצעות לתגים, קדימה. אם לא... נמתין לסבב הבא.

ג לאלו שעוזרים עם תשובות מועילות, עניתם על חמש תשובות או יותר, קבלו מאיתנו הכרה
רעיון שאהבתי, יש דרך אולי להפוך את זה גם לאנשים שמגיבים לשאלות מחוץ לפורום שאלות ותשובות?
או אולי להוסיף שרשרת תגים שקשורה גם לכמות ההודעות שהמשתמש פרסם?

היי
שרשרת התגים לא עובדת היטב, או כמו שחשבתי. זה לא דורס את התגים הישנים שלך אלא מוסיף מונה תגים נוסף - די מיותר.
בקשר לאנשים שמגיבים לשאלות מחוץ לפורום -> זה פשוט סופר על כמה שאלות ענית. בעצים שהם לא של שאלה, זה לא תופס...

בקשר לאנשים שמגיבים לשאלות מחוץ לפורום -> זה פשוט סופר על כמה שאלות ענית. בעצים שהם לא של שאלה, זה לא תופס...
את זה הבנתי מייד, השאלה שלי הייתה אם יש דרך להרחיב את זה גם לעצים שהם של שאלה מחוץ לפורום שאלות ותשובות (יש המון כאלה ואני מניח ששמת לב לזה).
אולי אפשר להוסיף שרשרת תגים שתסתיים (או תתחיל) ב'פילוסוף' שתספור כמה תגובות יש לך בעצים של דיונים תיאורטיים, אם כי אני לא יודע כמה מעשי זה שתוכנה תוכל לספור את זה (אולי תבקש מצ'אט GPT לספור, מקסימום נקבל חרטוט או שניים:p)

שאלה לגבי התגים המגניבים שנוספו - בימים הראשונים של השדרוג חלקם היו צבעוניים ומגניבים ועכשיו הם הפכו ללבנים פשוטים.
זו בחירה שנעשתה? או אולי תקלה?
אני אתן דוגמה, למשל התג של "מנחה דרקונים" בימים הראשונים של השדרוג היה נראה כראש של דרקון אדום ועכשיו הוא נראה כאייקון לבן בסיסי.

האייקון הוא לא בסיסי לבן, אלא אמור להיות בצבע הפורום. החלטנו לנסות שהם יהיו כמה שיותר אחידים ולכן השתמשנו ב Font awesome לכל התגים כדי לשמור על המראה האחיד.
נבו74 נבו74 צודק! הוספתי

חזרה