• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • עדכון חשוב לגבי דרקוניקון והקורונה
    מסתבר שליקום יש שליט מבוך אכזר, שאוהב להניח מלכודות למארגני כנסים בארץ ובעולם - אחרי שב-2020 המלכודת הזו תפסה את דרקוניקון, השנה אנו נחושים לא ליפול במלכודות והכנס יתקיים השנה! כל הפרטים בנושא

הפנינסולרים ותושבי האריכפלג-משחק המשך

2MUCH

פונדקאי ותיק
אחרי חודש שלם שנעדרתי,ימים שלמים של הכנות, קריסת האינטרנט שלי ודרקון קוסמי כתום-מנוקד שרדף אחרי מסביב לכל היקום,חזרנו עם משחק המשך שמתחיל בערך בנקודה שהקודם נפסק.מחר,בשעה שפויה יותר, אני אעלה לכאן את הדברים האחרונים שעשה כל אחד במשחק הקודם ואתן כמה הסברים לקוראים חיצוניים אם יש כאילו.
 

2MUCH

פונדקאי ותיק
תודה רבה על ההעברה.האינטרנט שלי שבק חיים,אז עכשיו אני כותב מהאיפד,שממנו הרבה פחות נוח לכתוב.
אתמול בערב כתבתי הודעה מאוד ארוכה אבל בטעות מחקתי אותה,איזה יאוש(אתם בטח מבינים שבכל הביש גדא הזאת אשם הדרקון הקוסמי הסגול מנוקד).עכשיו אני מנסה לשחזר את זה
פלסמיד
בפעם האחרונה דיברנו על אם אנשים ירצו להתחלף עם חייה של המלכה.אם זה לא מזכיר לך כלום ויש לך בעיות עם להזכר מה עשינו בפעם
הקודמת אני אפשפש עוד בזיכרון הממוחשב שלי ואשמח לעזור.

גאלאן
בפעם האחרונה אתה תמהת בקשר לננסי הערבה ולמה הם יושבים על קרקע כל כך לא מזמינה ומיהו שבט האודיפרסויירליי.אני הזכרתי לך שהם ננסים שיצאו לישב את הערבה מסיבות שונות,רובן קשורות לסכסוכים בשבט ושהם יצאו לישב את הערבה ברובם כי לא היתה להם ברירה אחרת והם לא ממש יכולים לחזור.גם הסברתי לך ששבט האודיפרסויירליי הוא אחד מהשבטים האילו.

דינרבלו
בפעם האחרונה אני וגדילן דיברנו אני הודעתי לו שהוא מתקדם יפה במישור המדע והקסם,שהניסוי שלו בנושא סוסים מעופפים מתקדם יפה,שהתפתחה אצלו תאורית השואוי,הגורסת שהכל מורכב מיצורים קטנטנים ושכל זה לא היה אפשרי לולא האקדמיות לענפים השונים של המדע והקסם שנפתחו אצלו.גם נתתי לו רשימה של מקומות חדשים שהוא גילה,שאם אתה רוצה אגיד אותה לךאמרתי לו שנוצר גם סוג של סינקרטיזם תרבותי בינו לבין הננסים.
דינרבלו,תגיד לי איזה שינויים אתה רוצה שאנינאעשה בתרבות שלך ואני אעשה.

פלדריק
בפעם האחרונה שדיברנו אמרתי לך שנהפכת רשמית לתרבות של חוקרים ומתישבים ומגלים.גם הודעתי לך על היבנות המושבות שלך בבוג׳וד ופאורטו ונתתי לך רשימה של מקומות שגילית. אם אתה לא זוכר אותם אני יכול להזכיר לך אותה.

גדיל
כתרבות חדשה לחלוטין אין לך היסטוריה.
אני לא יכול לשלוח לך את גזע האורקים כי האינטרנט שלי נפל.אבל אני יכול עד שהוא יתוקן להגיד לך את הפרט הפרקטי היחיד מזה:היתרון המיוחד של האורקים הוא לתקשר עם יצורים חצי תבוניים כמו קופים וטרולים.

סליחה על חוסר הפרודקטיביות במשחק,זה יתוקן בקרוב.
 

דינרבלו

פונדקאי ותיק
לM.F.N.F וגאלאן אני חושב :eek:rc?:
אני מנסה להגדיל את המסחר באופן יותר משמעותית ומציעה לננסים הצעה שהם יתנו לנו זהב ומתכות ואנחנו נגן עליהם [אם הם לא רוצים אז אני מציע ברית צבאית
לM.F.N.F
אני רוצה שיעבדו בשיא המרץ עם הפגסוסים ואני שולח משלחות סיור למקומות שעדין לא יעודים מה יש שם חיל סיור [10 סירים 20 חיילים ו10 קוסמים
גם אני רוצה לפתח את האקדמיות עוד יותר
וכן אני רוצה רשימה של מקומות
אני רוצה שלהדאחי יהיה כבוד אבל יותר מלחמתיים והביגוד כולם לבושים ביום יום בגדים עם פרוות של טורפים והשריונות עם שללי מלחמה אישים
 

גאלאן

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
אוקיי. אני מניח שזה ממש מסובך להתערב בעניינים שלהם, כי הם לא נמצאים על ההר ובטח התרבות שלהם מעט שונה
in:
נציגי השבטים החזקים מגיבים בתקיפות ברגע שהם מגלים משבט האודיפרסויירליי שהם מנצלים את יכולתם לשדוד שבטים אחרים "אללכם לתקוף את אחיכם! אם נלחם נגד אחינו, נמיט אסון על כל הננסים. אם רעיית צאן זאת דרככם היחידה לכלכל את עצמכם, אתם מוזמנים לחפש מקום עם מחצבים עדיפים. אנחנו בטוחים שאם תבקשו מהשבטים שבהר הקדוש הם יעזרו לכם להחזיק מעמד בנדודים עד אשר תגיעו לאזור טוב יותר אם תבחרו לעשות זאת, אך אם לא תפסיקו את התקפיות הנוראיות האלו מייד, מועצת האצילים תשקול ברצינות לנתק קשר איתכם, ואף לשלוח לוחמים שיעצרו את הזוועה הזאת. השבעו עכשיו שתפסיקו עם ההתנהגות הברברית הזאת או שלא נשקוט עד שנצליח לעצור אותכם, גם אם בכוח". החיילים המוסתרים שנועדו להגן על הנציגים במקרה הצורך, מתחבאים במקום קרוב מספיק כדי לשמוע את הדברים, ונחרדים שייתכן ויתחולל קרב. לכן, הם דורכים את נשקיהם ומתכוננים לקרב במקרה ויהיה אחד כזה.

רגע, איזו תרבות דינרבלו משחק? איך הוא מכיר את הננסים? לא אני מתלונן, אני ישמח לקשר עם עוד תרבות, אבל אני לא זוכר שיש עוד תרבות חוץ מהתרבות של גדיל שהננסים בכלל יודעים על קיומה.
 

2MUCH

פונדקאי ותיק
הוא משחק את האורקים.

דינרבלו
זה רעיון טוב להציע לננסים פרוטקטורט או ברית צבאית ולהגדיל את היקף המסחר.הפגסוסים הם לא ממש פגסוסים...:יש להם קשקשים וכנפי עטלף,הופעתם היא קצת דרקונית.לדעתי תוספת תקציב למחקר הזה ממש לא נחוצה כי היא מתוקצבת כבר בהון תועפות ומתקדמת בקצב יפה גם בלי.רציתי לשאול אם אתה שומר את הפרויקט של הסוסים המעופפים בסוד? ואם כן,אז מי יודע עליו?.התפתחות הידע זה דבר שקורה באופן טבעי.בעקבות הגדלת היקף המסחר בין הדאחי לננסים גדל מאוד הביקוש אצלכם לפרוות של חיות טרף אקזוטיות מארצותיהם.בגלל השלישלוב היוצא מן הכלל של הפרוות האילו בלבוש היומיומי שלכם התחלתם באופן כללי ללבוש פרוות של חיות.למדים של חלק מדרגות הצבא התווספה פריווילגיה ללבוש פרוות של חיות נחשבות כחלק מהמדים.פרוות של חיות מסוימות מותרות ללבישה רק במעמד מסוים.בקשתך לחקור לכיוונים שאתה לא מכיר נתקלת בבעיות כי המחשב שלי נלקח לטיפול נמרץ,ואיתו הקווצים שבהם זה שמור.אני כן יכול לתת לך את שני הכיוונים שאני זוכר:אחד: גילית מפרץ קטן הרחק בדרום ובמערב,הוא נראה נוח ועשיר בדגה ,אבל לא חקרת את כולו.שתיים:גילית בצפון מערב רמה גבוה יחסית,המתנשאת מעל ערבת ג׳נחאן.היא מיוערת ביער קשה תנאים וצפוף מאוד.הרמה הזו היא כמעט בלתי חקורה. אתה יכול להוציא משלחות לחקור את האזורים האילו.החיילים שלכם אמנם לא מנוסי קרב כל כך,אבל יש להם את היכולת המרשימה לגמוא מרחקים בזמן מועט בעודם לבושים בשיריון כבד.

גאלאן
״זוהי חוצפה שאתם מתעסקים ככה בעיניינינו,אבל אנחנו לא ברבריים,אפשר לדבר על זה״ אומר לייסו אודיפרסויירליי,שליט האודיפרסויירליי ומזמין את נציגיכם ואת כל הנלווים לכם להתארח אצלו.הוא מארח אתכם למופת.אתה יכול להתחיל את השיחות איתו.כמו שעשית עם הדאחי כשרק נפגשתם.אגב,האם אתם מפקחים על הסחר שלכם?האם אתםמתעדים אותו?האם יש לכם פקידים ודוחות?.
 

גאלאן

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
out:
לעזאזל עם המקלדת הדפוקה שלי. לוקח לי מלא זמן לכתוב הודעות.

in:

דינרבלו
כבר סיכמתי עם גדיל על הסחר. אתה יכול לקרוא את השיחה שהייתה לנו בעץ הקודם של המשחק.

MFNF
כן, הננסים מפקחים על המסחר. כל סוחר שחוזר מוסר לשבט שלו מה הוא קיבל בתמורה למה שהביא. בחלק קטן מהשבטים לוקחים מס על עסקאות גדולות, אבל זה נדיר. אבל לא מקפידים במיוחד על זה, ואין דוחות מסודרים. כדי למצוא דוח לעסקה ספציפית, אלא אם הייתה יוצאת דופן, צריך להתאמץ. הנציגים מדברים אל לייסו אודיפרסויירליי, בזמן שהאשליין שנלווה אליהם נמא בכוננות מתמדת לשלוח מסר ללוחמים המסתתרים, למקרה שהנציגים ייתקפו "באנו לכאן בעקבות תלונה של שבי הננסים כאן, שטוענים שנשדדו על ידכם. אנחנו שלחת דיפלומטית שמטרתה להגן, באופן מתורבת על השבטים החלשים במידה ובאמת תקפתם אותם. האם אתה מכחיש שהתבצעו תקיפות?"
 

2MUCH

פונדקאי ותיק
פלדריק
האמת שאני לא זוכר


גאלאן
לייסו מודה באחריותו לתקיפות ורוצה לדון בתנאים להפסקת התקיפות.הוא מזמין את המשלחת להתארח אצלו .
 

דינרבלו

פונדקאי ותיק
הסוסי דרקון נשמרים בסוד מפני אזרחים וממלכות אחרות כי הדחאי רוצים להשתמש בהם כנשק סודי
אני רוצה לחקור את כל הדגה וגם את היער החיליים ביער עם גרזנים כדי לחטוב את דרכם
 

גאלאן

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
הנציגים מקבלים את הסכמתו. מייד כשניתנת ההזדמנות אחד מהם אומר בידידותיות "תבין, המשלחת הזאת היא סיכון בשביל השבטים. אם לא יתחולל שינוי מהר, יאשימו את האצילים שלא רצו לתקוף אתכם. אני מבקש ממך, תעצור את התועבה הזאת עכשיו. אם היו לכם קשיים בכלכלה, הייתם יכולים לבקש תמיכה. אבל שוד וגזל אלו פעולות שדורשות תגמול, והרג הוביטים זה דבר שאסור לעשות. תשנה את המצב הזה, אחרת שנינו נסבול מכך"
 

2MUCH

פונדקאי ותיק
דינרבלו
אז אתה גם שולח עם משלחת החיילים שלך חוקר? למרות שלא אמרת זאת במפורשאני מניח שיצאת לחקור גם את המפרץ.ברמה,לאיזה כיוון המשלחת שלך פונה:היא ממשיכה לאורך שולי הרמה,לצפון,למערב או לדרום?בגלל שהמחשב שלי בתיקונים יקח קצת זמן,אולי אפילו יותר משיקח ליחידות לחזור,להגיד לך מה גילית.רשימת גילויים:חצית בסוף את הרי בי בו גי, גיליתם את רוב ארץ הננסים, ואת שני המקומות שכבר הצגתי לפניך,,
פלסמיד
האמת שגם אני לא יודע אם מה נתחיל .קראתי שפלדריק באמתהציע הסכם שלום.אני לא חושב שעוד הכרזת אם אתה מסכים לו או לא(הי,זו יכולה להיות אחלה התחלה!).
פלדריק
תגיד,ישבת כבר את המפרץ שגילית במזרח?
 

plasmid

פונדקאי ותיק
mnmf
יש אזורים שניתן להגיע אליהם לא דרך המעבר ששיך לגובלינים?
פלדריק גם
שליחי הדרו מסכימים לתנאים שהצייבו הגובלינים, חוץ מאחד, הם לא יפרידו את הדרו, ויחלקו אותם, ככה שאם הם רוצים לשפוט את נזקי המלחמה, הם צריכים לשפוט את כול הדרו ביחד
התגובה האחרונה שלי בנוגע להסכם
 

2MUCH

פונדקאי ותיק
מה קרה לגדילן קוץ רגל? הוא לא מגיב בכלל,אני חושש מהאפשרות שנצטרך להעיף אותו.

פלסמיד ופלדריק
אז אני מניח שהסכמתם להסכם שלום זה,אבל בהשמטת הסעיף של החיטוט בעבר.

דינרבלו
אוקיי.אבל תצטרך לחכות עד שהמשלחות יחזרו.אתם לא עם של ימאים,הספינות הגדולות ביותר שלכם הן דוגיות גדולות.אבל כפיצוי הושלם כמעט כבר הפיתוח של הסוסים המעופפים שיתנו לכם טווח מאוד גדול לים.

גאלאן ודינרבלו
מה דעתכם על הסכם שיתן לכל אחד מכם ידע על האזורים שחוקר השני?הרי אתם בעלי ברית.

פלסמיד
המשמר האזורי ששומר על החוות הגדולות ברמה הנמוכה יותר והמיוערת(שכחתי איך קראו לה בשפתכם)גילה משלחת של עשרים ושמונה יצורים גבוהים מאוד העוטים פרוות של חיות משונות וחמושים בשיריונות וכלי נשק בכמות כזאת שלא משאירה ספק שהם חיילים.אליהם מתלווים אנשים שהם כנראה מטילי לחשים מסוג כלשהו.מה תעשה בעיניינם?

גאלאן
לייסו אודיפרסווירליי אומר שאם שבטו יפסיק את התקיפות מיידית הם ירעבו.הוא לא מוכן לדון בהפסקת התקיפות לפני שתינתן לו חלקה מסוימת.החלקה הזאת נמצאת בעמק פורה בלב הרכס,ועל שטח ששיך לשבטים חזקים ומשפיעים.יש התנגדות מאוד חריפה לזה במועצה,במיוחד בקרב שלושת השבטים הגדולים והמשפיעים שהטריטוריה תלקח מהם ובקרב השבטים הפטריוטיים של מרכז הרכס,שלא מסכימים שכבודם יבוזה כך.
 
Top Bottom