• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

הפוני הקטן-הדור החדש

dragonian

פונדקאי ותיק
לפני שאיגנס לספוילרים בהחלט ובספק: אהבתי.
סרט כיפי, באמת אין צורך להכיר שום דבר מלפני,מי שמכיר את "דור 4" יהנה מכמה רפרנסים אבל זה באמת עולם/דור חדש.
ממליץ- זה כן סרט תחת הכותרת הפוני הקטן' אז אל תצפו לעלילה מורכבת כמו "ההתחלה" או לא יודע מה

סרט ילדים כיפי, ופתיחה לסדרה.
בכללי, באתי עם הרבה חששות וספיקו. דוקא בתור "ברוני" ובגדול התבדיתי.
אנימציה- חלקה. יפה. אשתי ציינה שהם נראים יותר "כמו בובות" במובן היפה, ואפילו יש להם קיוטי מארק)"חותם בינה"( רק על צד אחד כמו בבובות של הסברו. מעבר לתלת מימד היה חשש עבורי, במיוחד לסדרה. כי הרבה פעמיפ בסדרות ילדים עוברים לתלת מימד מתוך שיקולים כלכליים וזה מורגש. לא כאן. יש "נשמה'

עולם- צבעוני, יפה, אתה יכול לעצור הרבה פריימים ופשוט להנות מהם. גם הממלכות השונות, האופי שלהן, ההתמודדות שלהם עם אובדן הקסם, במיוחד הפגסוסים... נקרא לזה.. בנית עולם פשוטה אבל אפקטיבית. יש לי פה כוכבית שאחזור אליה אחר כך.

דמויות- רובם ככולם דמויות כיפיות, שפשוט כיף לעקוב אחריהן. מצאתי את עצמי צוחק או לפחןת מחייך לא מעט,ו"מרגיש'. דיבוב מעולה. לנבל של הסרט יש שיר במנגינה שמזכירה לי אוףספרינג
אז לא היתה לי ברירה אלא לאהוב אותו.

מוזיקה- שירים סבבה. אבל חוץ משיר ההמון הזועם לא משהו שאזכור כל כך.

עלילה- מה אגיד. הרגשתי גאון שהצלחתי לצפות מראש את הטוויסט בסרט של 7+. אבל ברצינות, לא בשביל זה באנו לכאן. נכון?
דמויות אקטיביות. דוחפות את הסיפור, סאני גלגלה את ההגעה של איזי לכפר שלה וביחד במטרה משותפת הן יוצאות ומזיזות דברים בממלכות האחרות, השריף של הפוני אדמה רודף אחריהן )בעיקר מתוך דאגה לשלומה של סאני) ואז הסגן שלו חצי בפניקה חצי מתאוות כוח הופך לנבל בהתבסס על הדיעות הקדומות שהוצגו לנו בהתחלה.
הכול עובד בהגיון הפנימי, דמויות עושות משהו שמוביל לאירוע הבא אחריו,אין "דילוגים של הגיון'
גם הדאגה שלי שזאת תהיה פרופגאנדה מעצבנת הופרכה (הפרסום בכמה שלבים גרם לי לחשוב שזה יהיה ככה) ובסך הכול סיפור פוני כסיפור פוני. פה מבחינתי מושלם, ויותר טוב מהרבה סרטים למבוגרים, שוב- לא שמתי לב לשום שרירותיות.
יש גם אלגנטיות- אבא של סאני נפטר. אבל לא עושים מזה עניין וטרגדיה. יותר.. מורשת?
פתאום רואים שסאני מדברת לתמונה שלו, ומדברת עליו בצורת עבר, שמוסיף יותר טעם למסע שלה, תחושה חזקה של שליחות בלי להוסיף טרגיות ו"באסה'

הכוכבית- הייתי מעדיף שזה יהיה יקום חדש לחלוטין ולא סוג של המשך לדור 4. זה... יוצר הרבה בעיות אם חושבים על זה יותר מרגע ל'ברונים" וזה לא מוסיף בשביל קהל חדש.
בשבילי זאת נקודה לכוכבית ולא יותר.

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
מעניין מה שאתה כותב, הילדים שלי צפו בסרט לפני כמה ימים ואישית לא הרגשתי צורך להצטרף אליהם…
מה שכן, אני מעדיף את סגנון האנימציה הקודם - החדש נראה ריאלי מדי ופחות כמו Cartoon.

dragonian

פונדקאי ותיק
דוקא אני ואשתי קודם צפינו לבדנו בלילה ואז נתנו לילדים לראות. הם גם רואים בעברית.
אני חושב שהם באמת הולכים חזק על לוק שיהיה דומה לבובות שקונים במציאות, הם אפילו עשו קיוטי מארק רק על צד אחד כמו לבובות אמיתיות.
שfair enough.
בסופו של דבר זה פרנצ'ייז שכולו פרסומת וזה בסדר.
וגם עניין של טעם וכו'.

Top Bottom