• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

[הנשגבים 2] blood and sand, קמפיין סולארי חדש-ישן

דינרבלו

פונדקאי ותיק
שלום, אז כבר תקופה שאני ועוד כמה חברים מהפורום מנהלים קמפיין בדיסקורד בשיטה ובעולם של הנשגבים(עם מעט חוקי בית כדי להקליל את השיטה). המנחה של הקמפיין הוא qurrion מהפורום,,הוא דיבר קצת על הקמפיין וכבר היה רצון להעלות על הכתב רשומות של הקמפיין אז אני אעשה כמיטב יכולתי לעשות זאת. אני אחד מהשחקנים והשחקן השני הוא liorgonen3 שגם כן נמצא פה בפורום. לפני הקמפיין היה קמפיין אחר שהופסק משלל סיבות.

אז אני משחק דמות בשם באראל, באראל הוא סולאר די ותיק במונחים של העידן השני(השתגב לפני עשור), הוא נולד בתפארת לשופט הראשי של המושלם, וכבנו של אחד מחשובי אנשי העיר היה בעל מעמד מיוחד, בזכות אביו למושלם הייתה יכולת לראות כיצד באראל גדל והופך במהירות לאחד מקציניו המוכשרים ביותר. המושלם כמתנה לבאראל בשל כישוריו, "האיר אותו" ונתן לו לפקד על אחד מצבאותיו. כאשר היה רחוק מהמושלם באראל נחשף לבריאה והבין שהשלטון האכזרי של המושלם חייב ליפול, הוא ארגן קבוצת קשר של קצינים ואנשי ממשל בתפארת כדי להפיל את המושלם. כמובן שהמושלם ידע זאת, הוא שלח את באראל והיחידה שלו לקרב מול כוח עדיף בהרבה מתרשיש. באראל וחייליו נטבחו אך כאשר באראל היה האחרון מהיחידה שעוד נלחם השמש בחר בו ובאראל בעזרת כוחותיו החדשים חיסל את חיילי תרשיש.

אחרי ההשתגבות של באראל הוא ברח אל המדבר ובעזרת אריה שמיימי שנשלח להדריך אותו הצליח לשרוד. באראל עם האריה מגיעים אל העיר צ'יאריסאקו ושם נלחמים בנשגבת לבנה שנקראת העורבת,העורבת היא לונאריץ שאיבדה את שפיותה בשל הפראא בעידן הראשון ושרדה מאז. באראל מנצח בעזרת כוח דמי דרקון שהונהג על ידי פודו, נסיך גולה מלוקשאי . באראל ופודו מגיעים אל לוקשאי, בשל סיבות שונות אך לבסוף הם נאלצים לעבוד אחד עם השני שנית בגלל שרת מוות שהשתלטה על העיר. באראל ופודו פונים לעורבת ומבקשים את עזרתה בהבסת שרת המוות. העורבת מקיימת את חלקה בעסקה אך גם מנצלת את העדרותם מצ'יאריסאקו והפכה את מרכז העיר שעומד על תילו עוד מהעידן הראשון לאגם על ידי יריית פרץ מהות רדיואקטיבית.

לאחר עלילות הקמפיין הראשון באראל התחיל לשרת את הבירוקרטיה השמיימית(את סיעת הזהב בעיקר) בתור מיישר אלים שסרחו ונטשו את תפקידם, במהלך עבודתו הוא פוגש אלת מדבר פחותה ובוחר לעזוב את היחסים שלו עם סיעת הזהב לטובת הקמת משפחה איתה, נולד להם בן ובאראל חי חיים שלויים עד שאל מדבר בכיר יותר שניסה להתנקם בבאראל על חלקו בבירוקרטיה ניצל את העדרתו מביתו כדי לחסל את אשתו ובנו הקטן. באראל הזועם רודף אחרי האל ומכה אותו עד לסף מוות, אך בשל ההשלכות של הריגת אל הוא מוותר ועוזב אותו בלי לסיים את נקמתו.

באראל מתחיל לעבוד עם המושלם על מנת לבצר את תפארת כמדינה הדומיננטית ביותר בדרום בעקבות נפילת צ'יאריסאקו ולוקשאי. התפקיד שלו הוא בעיקר לצוד עתקים ולטפל בבעיות חוץ של תפארת שלא מסוגלות להיפטר בדיפלומטיה נקייה.
העלילה של הקמפיין הנוכחי מתחילה עשור אחרי הבסת שרת המוות והריסת העיר הישנה בצ'יאריסאקו. העיר שורדת בעיקר בזכות ברית רופפת של הטרי-ח'אן, הגילדה והנוודים הדלזהנים.

באראל שומע מהמושלם על עתק רב עוצמה שנקרא הכדור, העתק המשלים של המטה של המושלם. המושלם ספק שולח ספק מציע לבאראל לחפש אחר הכדור בעצמו. באראל מחליט לחפש את הכדור,אבל לא בשביל לתת אותו למושלם אלא כדי להשתמש בכוח שלו לאחד את הדרום כנגד הסכנות שהעורבת, שרי המוות והפראא מתכננים לו.


זה טיפ-טיפה על הקמפיין, אני מקווה שמתישהוא יהיה לי זמן לפרסם את השאר.
 

דינרבלו

פונדקאי ותיק
האמת שזה פשוט סוג של רקע לקמפיין. ניסיתי לסכם כמיטב יכולתי את הקמפיין שקדם לו וקשור אליו. בגלל זה קצרני, כללי ומעט לא מפותח. פשוט כי זה לא המטרה של הרשומות.
 

דינרבלו

פונדקאי ותיק
סיפור ראשון, חלק שני.

אחרי השיחה עם המושלם באראל מחליט לצאת לחפש אחרי הכדור בצ'יארוסקורו.
הוא מבלה את ימיו בעיר בחיפוש אחר רמזים, דקים ככל שיהיו על הכדור. בזמן האחרון השם אתנה עלה מספר רב של פעמים בהקשר של עתקים ישנים.
לפי השמועות אתנה, אמנית ונפחית מסתורית מחזיקה ברמז לגביי הכדור. הוא שאל מספיק שאלות בשבועות האחרונים עליה כדי להבין שהנפחייה של אתנה ממוקמת בפלאזה, שכונה בעיר העתיקה בצ'יארוסקורו.

הוא מנווט את דרכו אל הפלאזה. מושך אליו את תשומת הלב של המקומיים שלא ששים במיוחד לעזור לזרים, אך לבסוף הוא מגיע אל הפלאזה שם הוא רואה שאת הכניסה אל השכונה חוסם אפיריון מפואר שמוחזק על ידי עשרה דמויי אדם עשויים זהב טהור.
קול מן האפיריון קורא לבאראל בשמו ומזהה אותו כנבחרו של השמש. באראל מתקרב בחשש אל האפיריון, הוא לא מחבב את העובדה שמישהו מכריז על נבחרי השמש בפומבי.
באראל ממלמל גערה ומתקרב אל האפיריון. בתוך האפיריון שוכבת אישה מבוגרת או לפחות כך באראל מבין מקולה של הדמות. האישה מרגיעה אותו בכך שאין היא רוצה ברעתו אך כאשר בחור צעיר מתקרב האישה נדרכת ומתחילה לשוחח עימו. הבחור והאישה מנהלים שיחה נימוסית קצרה ולאחריה האישה אומרת לבאראל שכדי לו לעקוב אחריו כי הוא יוביל אותו לתשובות, בסוף שיחתם היא אומרת שהתנאי לכניסה לפלאזה שלה הוא שעליו לעזוב לפני רדת החשיכה. באראל מסכים לתנאים ומתחיל לרדוף אחרי הבחור הצעיר.

באראל מצליח להדביק את הבחור הצעיר ולאחר שיחה קצרה אך מתוחה הבחור שמזדהה בשם באחדור מסכים להוביל אותו אל אתנה. באראל מגיע אל הנפחייה של אתנה ושם פוגש את בנותיה של אתנה, מינרווה בתה הבכורה של אתנה והפנים העסקיות של הנפחייה וקלואי, ביתה הצעירה של אתנה שמתעסקת בעיקר בלעשות צרות. אתנה ובאראל משוחחים על הכדור והיא מזהירה את באראל שמושלם אחד מספיק לבריאה וכדאי לו להפסיק את המרדף אחר הכדור במיוחד לאור העובדה שהוא סולאר. באראל מסביר לאתנה שהדרום בסכנה, ששרת המוות שהשמידה את לוקשאי עוד תחזור, ואין לדעת מה העורבת זוממת. הוא מבטיח לה שהוא לא יעשה את הטעויות של המושלם ושגם המציאות של המושלם היא הרע במיעוטו. היא קוראת לבאחדור ונותנת לשניהם את המצפן שלה, עתק שמסוגל לאתר את המשכן או מקווה המהות הקרוב ביותר בנוסף היא מספרת להם שהכדור נמצא בעיר עתיקה בדרום העמוק. היא משכנעת את באחדור לצאת עם באראל למסע למציאת הכדור. היא חושפת בפני באראל ובאחדור ששניהם סולארים ויש בכך הזדמנות פז לשילוב כוחות למען הבריאה. הם מסכימים עם ההיגיון שלה ומחליטים להיפגש למחרת בשוק של צ'יארוסקורו.
 
Top Bottom