• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • בואו להנחות משחק בדרקוניקון - ההרפתקה עלינו!
    צוות המשחקים שלנו ישמח לסייע לכם להריץ הרפתקאה בכנס וגם לספק לכם הרפתקאות מוכנות ממגוון שיטות, פרטים בנושא.

הנסיכות האפורה פותחת את שעריה! (עדכון 10.5.21 באתר של מלסטרה)

Envinyatar

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
הנסיכות האפורה פותחת את שעריה!
מהפאר עתיק-היומין של עיר הבירה אורמטיריל, על מבני הציבור האדירים ושתי האקדמיות היריבות שלה, ועד הנמלים ומועדני החשק אפופי העשן המשכר של אור-סארמירת' שעל שפת ביצות התבלין; מהאימה הקודרת של צריחי מלרידג' ועד עיר הרפאים העגומה של קורדאמאר-לית' ובתי האחוזה השרופים של ת'ארנה:
העדכון החדש באתר של מלסטרה מביא פירוט על כל הישובים המרכזיים של נסיכות אורמ'תריל, עם שלל היסטוריה, קרבות ותככים חדשים וישנים.
כמו כן, דף השער של הנסיכות עודכן, ונחשף לראשונה דגל הנסיכות, ציור פרי עטה של האומנית לילך נצר.
נ.ב: האיור בדף זה הוא לאילוסטרציה בלבד, והוא פרי מכחולו הוירטואלי של TJ Kahn

לינק לעדכון החדש: https://members.pundak.co.il/world/keldaria3/melestra/greyglint/orm_cities.html

לינק לדף השער של הנסיכות האפורה: https://members.pundak.co.il/world/keldaria3/melestra/greyglint/greyglint_intro.html

עולם המערכה מלסטרה:

קבצים מצורפים

• ancient city.jpg
    ancient city.jpg
    40 KB · צפיות: 2

Larkin

פונדקאי ותיק
עדכון מצויין, ממש מעביר את האוירה הדיסטופית של הנסיכות.
נראה שיש הרבה עוגים בביצות אורוג'קה, כמה מהם חיים שם ביחס לאלו שנשארו בצפון באור נאארום?
נראה שהיתה הרבה התיחסות לפסלים, הם חשובים באופן כלשהו או שזאת סתם ביקורת מוסווית על אמריקאים? ;)

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
עדכון מצוין. מה עם האזכורים לדראגונים האפורים שהבטחת לשבץ בעדכונים?

הקטע עם בני אורג'קה מעניין (במובן של תוספת למגוון הגזעים של מלסטרה). האם מדובר בעור חום בהיר או שמא צהוב בהיר כמו אצל הסינים?

לגבי בקעים עמוקים, יצא לי לקרוא שאם הבקע עמוק דיו, הוא יהפוך ללוע געשי. פשוט קראתי על חרוט געשי שנוצר בדרך הזו אחרי שמים כרסמו את כל הדרך למטה. אני מניח שהבקעים בנסיכות האפורה לא מגיעים לאותם מעמקים שהם הגיעו אליהם במרכז היבשת ממה שזכור לי מתיאורה.

גם הקטע עם הסוסונים היה מעניין. היית מצפה מהם לעבור לחמור או פרסתן קצת יותר מכוער ויותר קשוח מסוס שנמצא באיזור אבל הם מצאו פשרה.

Envinyatar

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
הדראגון האפור (שם התחלתי, יתכן מאד שישתנה בהמשך) יעלה ביתר פירוט בעדכונים הבאים.

לגבי העור של בני אורגאקה, הוא בהיר, עם נטיה לגוון צהבהב שיכול להחשב חולני, כנראה בגלל משהו שקשור לארץ המוצא שלהם.

Envinyatar

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
לשאלות של לארקין:

אני עומד להתייחס בהרחבה לעוגים שליד הגבול המזרחי של הנסיכות באחד העדכונים הבאים.

לגבי הפסלים - יש כאלו שטוענים שהם חלק מההגנה או מהקסם של הנסיכות, ולא רק חלק מהמסורת שלה - ולכן הורדה שלהם עלולה לאפשר לקסם ההשחתה להתרחב ולהתחזק עוד יותר. האם הם צודקים או לא, לך תדע (וכן, אני גם יורד על האמריקאים :p)

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
ייאמר לזכותם של האמריקנים הוא שהם לא המציאו את הרעיון. השבוע קראתי ב-"שלטון ההורמונים" על ניסיון של סטודנטים מאוקספורד ב-1902 להפיל פסל של כלב שנועד להנציח התעללות בבעלי חיים במסגרת המדע.

Envinyatar

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
ברור שהם לא המציאו את הרעיון.
הבעיה היא שמעשים מהסוג שהולם את 'מהפכת התרבות' בסין של מאו נעשים באין מפריע במדינה דמוקרטית.

אבל נראה שנעצור את זה כאן, כי זה חורג מנושא הפתיל.

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
האם ייצא לנו לשמוע על בני משפחתו של ת'ירנפל? נראה לי שזו תהא אירוניה בהתגלמותה אם האובססיה לדם הגאבוטו שת'ירנפל הנהיג תפגע במשפחתו מסיבה שרירותית זו או אחרת ותראה שהעניין התחיל לצאת משליטתו.

Envinyatar

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
יתכן :)
אם כבר, זה יהיה בכתיבת ההרחבה עצמה, אולי כאשר יגיע הזמן לכתוב את הערך המורחב על מלרינג וסביבותיה.

Top Bottom