• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • עדכון חשוב לגבי דרקוניקון והקורונה
    מסתבר שליקום יש שליט מבוך אכזר, שאוהב להניח מלכודות למארגני כנסים בארץ ובעולם - אחרי שב-2020 המלכודת הזו תפסה את דרקוניקון, השנה אנו נחושים לא ליפול במלכודות והכנס יתקיים השנה! כל הפרטים בנושא

המצוד - עץ משחק (מו"ד 5, 3/3)

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
סולסס לא יודע אם להאמין לשומר המשוגע כי משוגעים לא באמת מטילים ספק בשפיותם אבל הוא ימתין לפני שיגיע להחלטה בנוגע לשפיותו המוטלת בספק של השומר. "אתה יכול לתאר קצת יותר את הגולגולת האלו ומה הן עשו?" סולסס מבקש ומפרט, "תתחיל מהפעם הראשונה שראית אותם והכיוון ממנו הם באו עד לפעם האחרונה והכיוון שאליו הם התרחקו."
 

מירטוקן

פונדקאי ותיק
"הם פשוט ריחפו - ריחפו! ככה סתם! באמצע הלילה, פשוט הופיעו! שלושה מהם לפחות, אם לא יותר. הן באו מ-", הוא משתתק באחת, שוקע במחשבות.
"אתם יכולים להוציא אותי מכאן? אתם נראים כמו חבורה של אנשים שיכולים להוציא אותי מכאן", הוא אומר לבסוף. השומר בפינת החדר מרים ראשו, בדריכות פתאומית, "כדאי שתתרחקו, טרילוס יכול להיות מסוכן", הוא אומר, למורת רוחו הברורה של טרילוס, שממלמל "שטויות, אל תקשיבו לו".

טרילוס דובר אמת. לפחות כך הוא מאמין. רומולוס מזהה גם ייאוש - כנראה מהבידוד הממושך, והעובדה שאף אחד לא מאמין לו. בתאו המבודד, הוא נראה כמו חיה פצועה שמנסה להימלט.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
"אנחנו יכולים להוציא אותך מכאן בהנחה ואתה יכול לסייע לנו." עונה רומלאוס, קולו מעט תקיף, "אחרי שתספר לנו הכל נעשה כל מה שביכלתנו כדי להוציא אותך מכאן."
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"למה אתה כל-כך בטוח שהוא מדבר שטויות?" סולסס שואל את השומר בפינה כשהוא רוצה לשמוע את שני הצדדים לפני שהוא מגיע להחלטה.
 

מירטוקן

פונדקאי ותיק
"אתה לא שומע מה שהוא מדבר? אפילו באגדות אין סיפורים על 'גולגלות מרחפות'", את המילים האחרונות הוא אומר בחיקוי מזלזל, "בטח הלחץ מכל ההצתות עלה לו לראש והוא התחיל להמציא".
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
רומאלוס בוחן את הבחור במבט מזלזל, "אתה תופתע כמה האגדות הם לא נכונות, וכמה דברים מסוכנים בחוץ לא היו באף אגדה לפני כן." הוא אומר, "גולגות מרחפות נשמע כמו משהו שקוסם יבין בו יותר, או איש דת. שקלתם לשאול אחד כזה?" הוא שואל את השומר.
 

מירטוקן

פונדקאי ותיק
השומר מושך בכתפיו, "אין יותר מדי כאלו בכפר, ואלה שבעיר פחות מתעסקים בעניינים כאלה. השמועות אומרות שהזקן של רמדי מתכוון ללכת לאורקל של ההר. שיהיה לו בהצלחה", הוא מגלגל עיניו בביטול.
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"אז מה או מי אתה חושב שמתי את השדות?" סולסס שואל במחשבה שאם השומר פוסל את התאוריה של הגולגלות המרחפות בוודאי יש לו תאוריה אחרת או לפחות "אתם המצאתם עקבות באזור ההצתה?"
 

מירטוקן

פונדקאי ותיק
"יש בין השומרים הרבה הימורים מי זה יכול להיות", גיחוך קטן נפלט מפיו, כשהוא משנה תנוחת הישענות, "אני אישית חושב שזה איזה משוגע שחי בהר, ולכן הוא מצליח לברוח בלי שיתפסו אותו".
 

The Traveler

פונדקאי ותיק
"למה אנחנו מבזבזים זמן על ניחושים?" לאנה מניחה את ידיה על מותנה. "בואו נצא לשם ונגלה בעצמנו מה קורה. בבירור אף אחד מהשומרים בכפר הזה לא מסוגל לעשות את זה בעצמו." היא מעבירה מבט חמוץ בין שני השומרים.
 

The Traveler

פונדקאי ותיק
"אההא. אני לא יודעת מה אתה 'רגיל' לחסל, חבר, אבל בבירור אף אחד מאיתנו לא יודע על מה מדובר, אז אפשר להמשיך לעמוד כאן ולתשאל את שני הלא-יוצלחים האלה לגבי מה הם לא יודעים, או לנסות לגלות בעצמנו מה הגולגלות האלה. במקרה הכי גרוע נישרף למוות בניסיון, זה עדיין יהיה עדיף על לדבר עם השניים האלה." לאנה אומרת בקול עצבני, בבירור החמרמורת משפיעה עליה לרעה.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
רומאלוס מחייך מעט, "את צודקת." הוא אומר, "בואי נמצא את האחרים, נראה אם אין אף אחד מאיתנו שיודע משהו על גולגות מרחפות, ואז נחליט מה לעשות."
 

The Traveler

פונדקאי ותיק
"אחריך, בחור גדול." לאנה מתחילה לצאת מתחנת המעצר. בדרכה החוצה היא נעצרת לרגע, מוציאה חמישה מטבעות זהב וזורקת אותם לשומר שמחוץ לתא. "הנה לך ערבות - תשחרר את הבחור, ואוסיף עוד עשרה." לא נראה שהיא אפילו מנסה להכחיש שהיא משחדת אותו. "אם אנשים יתחילו לשאול למה הוא מסתובב בחוץ, תגיד שקיבלת הוראות מהלורד המקומי או משהו. ואתה-" היא צועקת לשומר הכלוא, "אם מישהו שואל, אתה שתית קצת יותר מדי באותו לילה ודמיינת את גולגלות האש. ברור, ראש כרוב?"
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
רומלאוס לא יכול שלא לחייך מעט כשהוא יוצא אחרי לאנה והאחרים, "שקלת אי פעם להיות ציידת ראשים?" הוא שואל אותה, "נראה שאת מבינה את עיקרי המקצוע."
 

מירטוקן

פונדקאי ותיק
השומר שליווה אתכם נראה יותר מבולבל מאשר מרוגז מהעלבונות שהוטחו כלפיו, מתלבט אם השוחד שקיבל שווה את הסיכון של התפקיד שלו.
אתם יוצאים לשדות הבצל הפרושים למרגלות הכפר. לפי הנחיותיו של הבן של פילו, השדה האחרון שנשרף נמצא מערבית לכפר. שבילי העפר המשתרגים בין השדות יבשים, ומהווים משטח קשיח ללכת עליו. כמה איכרים נראים במרחק חופרים תעלות, כנראה מעמיקים את מרווחי האש שמונעים מהאש להתפשט יותר מדי, ואת תעלות המים.
השדה שרוע לפניכם, ים של עלים גבוהים וירוקים המגיעים עד למותניכם כמעט (או מעל הראש, במקרה של ארים), שכנראה היה מגיע עד אינסוף, אם לו היה כתם שחור במרכזו, חושף אדמה חרוכה ואכולה.
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
סולסס מתקרב לאזור השרוף בזהירות ומתחיל ללכת במעגלים סביבו במטרה למצוא עקבות המובילות החוצה או פנימה.

META:
מאמין שעקבות זה הישרדות:
[dice:aiwrerwj]734368:0[/dice:aiwrerwj]
 
Top Bottom