• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

המלצות על ספרים..

nav566

פונדקאי ותיק
טרילוגיית 13 האוצרות אומנם נחשבת לספרים לנוער יחסית צעיר, אבל אני מוצא אותה נהדרת. סדרת פנטזיה פשוטה שמשלבת אלמנטים של אגדות פגאניות שונות, בעיקר כאלה עתיקות מבריטניה. ממליץ.

TheKnightWhosaidKnit

פונדקאי ותיק
מוסיפה ספר חדש שסיימתי אתמול ( ואפילו ישראלי ) : קרעי עולם של יעל פורמן.
על הצפוי והלא צפוי מאוד בעולמות של משחקי מחשב ( פנטסטיים במקרה הזה ), על בנית עולם ועל בניית עלילה ( ואני לא כותבת יותר כי ספויילר)

חובב מוד

פונדקאי ותיק
Dr_RPG אמר/ה:
[post]691852[/post] נפילת הממלכות של מורגן רודס.
אני בספר החמישי, (טוב, סיימתי אותו שלשום) והוא לא נגמר, מישהו יודע איך קוראים לספר השישי? אם יש?

לשאלה: ממליץ בחום על המשחק של אנדר, ספר כל כך מגניב, וגם סרט לא רע מדי, וכמובן, איך לא, טרי פראצ'ט, כל הספרים שלו, בעיקר סדרת "עולם הדיסק", הכרתי אותו כשחבר שכח אותו אצלי ופתחנו (אני ואחותי) עמודים אקראיים, התפקענו מצחוק בכל עמוד.

liorgonen3

פונדקאי ותיק
את להבת הפלדה קראתי. הוא די קליל וחמוד, לא ספר "נהדר" אבל ספר חמוד ומוצלח. לפחות לדעתי.

אם אתה בקטע של יצירה ישראלית, יש גם את "כפירה" של נמרוד הראל שהוא די חמוד ומוצלח, רק שהוא נגמר פתוח ולא נראה שיהיה לו אי פעם ספר המשך או משהו.

אביעד

פונדקאי ותיק
איך אף אחד לא מזכיר את ההוביט של טולקין? זה לא שר הטבעות (למרות שבגיל 12 אפשר להתחיל לקרוא את זה: הפעם הראשונה שלי הייתה בגיל 12, והפסקתי באמצע הספר הראשון. בגיל 14 התחלתי שוב והגעתי לספר השני, ובגיל 16 התחלתי וגמרתי הכל חודש בערך)

Top Bottom