• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

המלצות על משחקי Deckbuilding

שה''ם האמת מתווה הדרך

פונדקאי מהשורה
שלום לכולם,
לאחרונה אני שומע הרבה על משחקי בניית חפיסה כדוגמת דומיניון, לג׳נדרי, אסנשן ועוד. אני מאוד מתעניין להתנסות במכאניקה זו (אני גם משחק בדומיניון אונליין ואני די מרוצה ממנו). האם תוכלו להמליץ על משחקים שזו המכאניקה העיקרית בהם? מבחינת ת'מה, אני מאוד פנטזיה ככה שחשבתי על אסנשן ועל ת'אנדר סטון אך הסקירות באתר הפונדק הצביעו על מספר בעיות שגרמו לי להרהר לפני שאני קונה.
אשמח לשמוע מה לשחקנים המנוסים מביניכם יש להגיד.
תודה מראש לכל העונים.

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
אציין שהתנגשות הוא לא משחק בניית חפיסות (Deckbuilding), אלא משחק קלפים שבו אתם בונה את החפיסה שלך מראש.
הדוגמא הקלאסית ואחלה משחק זה כמובן דומיניון.
אני חושב שגם Legendary הוא מצוין אם אתה מעדיף משחק שיתופי.
אם אתה רוצה לחסוך, די בטוח שלפעמים הם גם נמכרים כיד-2.

בנוגע ל Ascension, הוא היה מאוד פופולארי לפני כמה שנים, אני לא בטוח שעדיין מדפיסים אותו בכלל.
לגבי Thunderstone, הגרסה שלה יש סקירה בפונדק היא לא העדכנית יותר. הגרסה העדכנית ביותר, Thunderstone Quest להבנתי תיקנה הרבה מהבעיות במשחק - אם כי לא שיחקתי בעצמי. עם זאת, היא גם יקרה יחסית...

בכל מקרה, המלצתי למעלה על שני המועדפים לדעתי, כשאת דומיניון לפחות אפשר להשיג במחירים אטרקטיביים יחסית גם במבצעים בחנויות הספרים ובאינטרנט.

Top Bottom