• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

המלצה על סדרת האנימה: "מגדל האל"

שה''ם האמת מתווה הדרך

פונדקאי מהשורה
"ישנו מגדל ומי שמטפס עליו יכול להשיג הכל, אפילו להפוך לאל. זהו סיפור ההתחלה והסוף של רחל, שיצאה לטפס על המגדל, ושל באם, הילד שלא היה צריך שום דבר חוץ ממנה".

אני ממליץ בחום על הסדרה: "מגדל האל"- סדרת אנימה מבוססת על מנווה (קומיקס דרום קוריאני) שקיבל 4.5 מיליארד צפיות באתר שלו. אישית, לא קראתי את המנווה אלא רק צפיתי בסדרה (שבינתיים יצאה לה רק עונה אחת בת שלושה עשר פרקים) אז חוות הדעת שלי מבוססת רק על האנימה. הסדרה משלבת אלמנטים של פנטזיה עם מדע בידיוני והיא מאוד מעניינת- עלילה מקורית, דמויות מפתיעות, טוויסטים לא צפויים והרבה מיסתורין ואקשן. מי שנהנה מהדברים הללו, יפיק הנאה רבה מצפייה בסדרה. הדבר ה"רע" היחיד שיש לי לומר על הסדרה היא האנימציה שלה שעלולה קצת להפריע למי שרגיל לאנימציה באיכות גבוהה.
דירוג הסדרה: 4/5

קדימה לסדרה הבאה ברשימת הצפייה שלי: "אווטאר- כשף האוויר האחרון" (ניסיתי לצפות בה כמה פעמים אבל תמיד פרשתי באמצע, הפעם אני מקווה לסיים אותה).

שה''ם האמת מתווה הדרך

פונדקאי מהשורה
א. קשה לי לשים את האצבע. משהו בה היה מעניין ואיטי כאחד. אם נקביל את זה לתחביב שלנו, בעונה הראשונה הם עושים הרבה סייד קווסטים שאמנם מעשירים את העולם אבל העלילה קצת תקועה. עכשיו התחלתי לצפות בה מההתחלה ואני נהנה יותר מבפעם הקודמת. בכללי זו הרבה נוסטלגיה כי צפיתי בסדרה בתור ילד, אבל בצורה מזדמנת, פרק פה, פרק שם. עכשיו אני צופה באופן עקבי ולפי הסדר, ואין ספק שזו אחת הסדרות המיוחדות ביותר שיצאו לילדים.
ב. אני יודע ש"מגדל האל" עלתה באופן מלא רק לאתר "סדרות".

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
אפשר למצוא את הסדרה באופן חוקי כרגע רק בCrunchyroll (ואני מאמין שרק בדיבוב לאנגלית).
אישית, לא שמעתי דברים טובים במיוחד על הסדרה- שמעתי בעיקר שההתחלה שלה טובה ושהיא מתדרדרת לאחר מכן. אני רואה שהיא קיבלה ציון של 7.65 בMAL, שזה ציון ממוצע למדי.

Top Bottom