• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • הרישום המוקדם לדרקוניקון 2022 נפתח!
    ההתרגשות בשיאה, וההרשמה המוקדמת למשחקים והפעילויות בדרקוניקון 2022 יוצאת לדרך הקדימו להרשם כי המשחקים מתמלאים מהר קישור להרשמה המוקדמת דרקוניקון, 25-26 אוגוסט, דן פנורמה תל אביב

הי חברה אשמח מאוד לעזרה

shon2345c

פונדקאי חדש
מישהו יודע איפה יש באיזור קריות חיפה אולמות אירועים או כל דבר אחר בסגנון שבהם ניתן להשכיר מתחם על מנת לשחק משחקי שולחן לדוגמה כמו מאפיה??? אשמח מאוד אם תצליחו לעזור

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
היי,
על כמה אנשים מדובר?
אם זה מאפיה זה שולחן עגול גדול ל- 10-20 אנשים, אז הייתי פשוט מדבר עם פאבים מקומיים ובודק מולם. אולם אירועים לרוב מתבסס על הכנסות ממזון (סדר גודל של 200-400 ש"ח לכל ראש) לכן זה לא ממש אופציה.

shon2345c

פונדקאי חדש
היי,
על כמה אנשים מדובר?
אם זה מאפיה זה שולחן עגול גדול ל- 10-20 אנשים, אז הייתי פשוט מדבר עם פאבים מקומיים ובודק מולם. אולם אירועים לרוב מתבסס על הכנסות ממזון (סדר גודל של 200-400 ש"ח לכל ראש) לכן זה לא ממש אופציה.
מדובר בגודל של עד 11 איש ואני לא כל כך מכיר את חיפה בגלל זה אני זקוק לעזרה כדי למצוא מקום בו אפשר יהיה לשכור מתחם כדי לארגן משחקי מאפיה