• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הטריילר של יחידת המתאבדים החדש מרשים

הבמאי הוא ג'יימס גאן (שביים את שומרי הגלקסיה 1-2) והאח שלו שון גאן משחק את איש-הסמור (הוא שיחק את הסגן של יונדו, קרגלין, בשומרי הגלקסיה). נראה שהם הולכים עד הסוף בחליפות קומיקס צבעוניות של ה-Silver Age of DC Comics. אפילו לריק פלאג יש חולצה צהובה במקום את חליפת הצבא השחורה מהסרט הקודם.

למרות שהם השאירו 4 שחקנים מהסרט הקודם (ויולה דייביס, חאי קורטני, ג'ואל קינמן ומרגו רובי), נראה שזה soft reboot. כלומר מה שקרה בסרט הראשון הוא רק חצי רשמי לסרט הזה, בדומה למה שמארוול עשו עם שני הסרטים של Hulk מהשנים 2003 ו-2008.

לא יודע מה איתכם אבל לי אין ציפיות גבהות
אני חושב שבמקרה הטוב נקבל סרט בינוני

לגבי ריבוט הבנתי שהסרט של פלאש הולך להיות מבוסס על הקומיקס פלאשפוינט
שבו פלאש מנסה לשנות את ההיסטוריה כדי למנוע את הרצח של אמא שלו ואז הרבה דברים משתבשים ומישתנים
מיבחינת יקום הסרטים של סניידר זה אומר שהכל קרה בקו זמן חלופי

עריכה אחרונה:
אני אופטימי בנוגע לכמה הסרט יהיה טוב. לא כל סרט חייב להיות יצירת מופת ולכו תדעו, אולי הוא כן יהיה.
בכל מקרה חייב לציין שהאפקט של הכריש מזוויע. אם זה לא בכוונה, מקווה שיתוקן לפני הסרט. לא חסר לנו עוד שפם סופרמן.

כן? אני לא יודע, נראה נחמד אבל לא מיוחד.
אותו דעה, בעצם. אבל אני כמו הרבה אנשים מאוד מחכה כבר שבתי קולנוע ייפתחו, וברגע שאלו ייפתחו אני אלך גם לסרט שאני לא מצפה ממנו להיות סרט השנה, ולו רק בשביל להיזכר בחוויה.

חזרה