• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • הרישום המוקדם לדרקוניקון 2022 נפתח!
    ההתרגשות בשיאה, וההרשמה המוקדמת למשחקים והפעילויות בדרקוניקון 2022 יוצאת לדרך הקדימו להרשם כי המשחקים מתמלאים מהר קישור להרשמה המוקדמת דרקוניקון, 25-26 אוגוסט, דן פנורמה תל אביב

החיה שלא הצליחה למות+ המגנטיות החדשה+ שיני נחושת+ שבבי קול+ ביופילם לוחם+ סוללות חול+ העתיד של התותבים+ חום המוח+ געש החיים

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
מרתק, מעניין בהיבט השכלי. האם חיה שנחתכת ״זוכרת״ את החיים הקודמים.
באופן כללי התודעה של חיות, כולל בני-אדם, זה נושא מרתק.

נ.ב. לא מת על גלובס, פעם היה אתר איכותי, עכשיו אתר ספאמי - ניסו לדחוף לי שם כתבה על כמה רוסיה מפחידה (כנראה כתבו לפני שהנמר הרוסי התגלה כעכבר באוקריאנה)

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
מדובר בבעל חיים פשוט. לך תדע... הבנתי שיש חוקרים שמחפשים משהו כזה אצלנו.

נ.ב. גם בארץ יש אנשים שמתרשמים מצבאות ענק בלי קשר ליעילותם בשדה הקרב.

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס

ובכן, עוד צעד קטן לספינטרוניקה.

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס

כמו שכתבתי קודם, בזמנו חשבתי איך תראה גרסת מד"ב של אום שהמוטיב של הטכנולוגיה אמור להיות קול. מאז טכנולוגיה מבוססת קול פשוט מעניינת אותי בלי קשר...

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס

אני חושב שהדבר המיוחד היחיד בתופעה הזו הוא שהחיידקים הללו לוחמים. למזלנו, הם לא הבעיה שלנו...

TheKnightWhosaidKnit

פונדקאי ותיק
לא ידעתי שהענק הירוק מבוסס על חיות כלשהן. האם את יכולה להרחיב בנושא גם אם זה נאמר בהומור?
מהענק הירוק שיצא ב 2003 ( כאן רואים רק מדוזה וכוכב יום), הטענה היא שהכוחות שלו מבוססים על דגמים שקיימים בטבע ( הקישור הוא רק לאינטרו של כמה דקות, לא ספויילר או משהו לא חוקי).

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
קטע מעניין. לא שמעתי על הפרשנות הזו לענק הירוק (גם לא צפיתי בסרט הזה מעולם). אני מניח שבהיעדר מוטנטים בעולם או קפטן אמריקה, היה צריך לחשוב על הסבר פסאודו-מדעי אחר. יצא לי לקרוא את הערך על הענק הירוק בוויקיפדיה. מדובר פה ביותר מהתחדשות מהירה... אבל כן ניתן להניח שהם היו משתמשים בדנ"א של האצטלן כחלק מהקוקטייל שיצר אותו.

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס

אחרי שהיו לנו אבני כוח, עכשיו יש לנו סוללות חול.

עריכה אחרונה:

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס

כתבה מעניינת ומקיפה על הנושא. האורגנואידים גם מזכירים מעט את מה שקרה עם קראנג כשהוא שיבט את עצמו ב-"צבי הנינג'ה".