• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

    כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

הוכרז משחק תפקידים לאווטאר- כשף האוויר האחרון!

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
חברת מאגפיי, שידועה בעיקר במשחק התפקידים שלה Masks, שתורגם לעברית תחת השם "פלאים- גיבורי המחר", הכריזה היום שהיא סגרה עסקה עם VicaonCBS כדי להוציא משחק תפקידים בעולם של אווטאר- כשף האוויר האחרון והאגדה של קורה.

ספר הבסיס אמור לצאת בפברואר 2022, ושני ספרי הרחבה בשם "עיר הרפובליקה" ו"עולם הרוחות" יצאו באוגוסט 22 ופברואר 23 בהתאמה.

אז אני לא יודע מה איתכם, אבל אני עכשיו בהייפ! יהיה ממש מעניין לראות איך מאגפיי יעבדו על הנושא. אני מקווה שזה לא יהיה משחק PBTA כמו פלאים, משהו עם קצת יותר מכאניקה יהיה נחמד. אבל גם אם זה יהיה PBTA, אם זה יהיה טוב לא יהיו לי טענות!

עריכה: אחרי קצת חפירה, התכנון הוא אכן למשחק PBTA. אחד האנשים שעובדים על זה הוא James Mendez Hodes, שזכה בפרסי ENnie על העבודה שלו על הים השביעי ועל scion.
 
עריכה אחרונה:

the Nerubian

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
חברת מאגפיי הוציאה עד היום רק משחקי מנוע האפוקליפסה, אז אין סיבה להניח שהם יסטו מזה הפעם. אבל הם יודעים גם לעשות גרסאות מורכבות יותר של המנוע.
לדוגמה בכלתו של כחול הזקן, כל השחקנים משחקים דמות אחת (הכלה), בצללים עירוניים יש דגש גדול על הפעלת האנשים שלך נגד האנשים של דמויות שחקן אחרות, ובגרסאות הפלייטסט של Root יש קבוצה שלמה של מהלכים מיוחדים לקרב.

ראה גם כאן:
 

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
הסדרה המצוירת, הקומיקסים, וזוג ספרי הפריקוול המדהימים, אני רוצה לדייק!
(כמובן הסדרה מהווה סיפור שלם, ולא צריך לקרוא את הקומיקסים שמהווים סיקוולים וside stories, או את הספרים המצוינים שמתרחשים כמה מאות שנים לפני עלילת הסדרה, אבל מומלץ! הם טובים! ממש!)
 

the Nerubian

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
הפרק הראשון מתניע באמת רק בשליש השלישי של הפרק בערך (אחרי שהנבל והגיבורים נפגשים). הפרק השני משתפר מאוד ביחס אליו, ופרק 3 של הסדרה הוא לגמרי Gamechanger אבל שדורש היכרות עם הדמויות שהוצגו בשני הפרקים הראשונים.
 

SandChicken

פונדקאי ותיק
זו הסיבה שאני רואה גורמיטי וצבי הנינג'ה עולים, ב-20 דקות אני בא על סיפוקי בפרק מופתי שלם ועטוף. לא צריך לראות מעל 100 דקות רק בשביל להיכנס לעניינים.
 

Redcloak

פונדקאי ותיק
הסדרה אכן לא זמינה בנטפליקס בארץ (אבל כן בארה"ב) - בטח משהו מול בעלי הזכויות על התרגום/דיבוב.

לארקין - בסדרה איזנו את זה על ידי כך שחלק ניכר מהדמויות הם כשפים בעוצמה חריגה בפני עצמם, והאווטאר צעיר. אני מניח שאפשר ליישם את זה גם במשחק.
 

Larkin

פונדקאי ותיק
זה משחק מנוע האפוקליפסה כך שאיזון בקרב הוא לא הבעיה( כמו בפלאים למשל), הבעיה היא שהאווטאר הוא בהגדרה הדמות הכי חשובה והמערכה אמורה יחסית להתמקד סביבו אם הוא חלק מהחבורה.
 

the Nerubian

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
אגב, כמו בפלאים, יכול מאוד להיות שסוגי הדמויות לא יהיו מבוססים על סוגי כשפות אלא על קונפליקט אישי של הדמויות. זה מאפשר להכניס יותר סוגי דמויות למשחק ומספר הסבר למצבים של החלפת סוג דמות.

אם אין את הסדרה בנטפליקס, אז אולי באתר של ניקולודאון? אני די בטוח שהיא קיימת ברשת באופן חוקי.
 

Larkin

פונדקאי ותיק
אגב, כמו בפלאים, יכול מאוד להיות שסוגי הדמויות לא יהיו מבוססים על סוגי כשפות אלא על קונפליקט אישי של הדמויות.
יכול להיות, אבל אני לא חושב כי ההבדל בין הכשפויות בשונה מכוחות על הוא לא רק תיאורי וגם לאומות השונות יש יחסית אופי אופייני.
 

פלדריק

פונדקאי ותיק
אני דווקא חושב כמו הנרוביאן. הרי צריך מכאניקה מאוד מאוד כבדה מכאנית כדי לשקף הבדל בין הכשפות של כשף האדמה הזריז והאכזרי לכשף האדמה הממש חזק אבל מקובע, הרבה יותר נוח להשאיר הכל כ'כשפות אדמה'[מקסימום לתת כוח יחסית מתקדם של 'כשפות חול' או 'כשפות מתכת'] ולאפיין את הדמויות לפי האם הן "פועלות מתוך תחושת נקמה" או "נאחזות באופן נואש במוסכמות".

זוקו לצורך העניין הוא כשף אש די סטנדרטי, לא שונה מהותית מאירו חוץ מזה שאירו יותר חזק ומכיר יותר טריקים- אבל מקורות הכוח שלהם שונים לחלוטין- זוקו פועל מתוך נקמה וכעס, ואירו מתוך עצבות ובגרות. ברגע האמת זוקו ינצח כי הוא היורש המיועד והכבוד שלו חשוב לו, ואיירו ינצח כי הוא חכם ומושל בכעס שלו.

האמת שהאולטימטיבי יהיה איזשהו שילוב בין השניים, קצת כמו שעשו בעיר בערפל.
 
Top Bottom