• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

הגיעו הספרים שהזמנתי מאופוס

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
הילדים מתלהבים - הגדולה מרומח הדרקון והאמצעי ממעוף הדרקון :)
IMG_3929.jpg
רק באסה זה שאופוס פשוט זרקו אותם בקרטון וככה שלחו את הספרים, בלי שום ריפוד או הגנה כלשהי על הספרים. לשמחתי רק ספר אחד נפגע (הדרקון הלבן). אני מקווה שהם ישלחו ספר תקין במקום.
מעצבן שהם לא שומרים על הספרים.

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
שירות הלקוחות של אופוס די טוב למיטב ידיעתי- המשלוחים שלהם נעשים באמצעות חברה חיצונית, ככה שאין להם שליטה עליהם יותר מדי, אבל הם בהחלט מפצים במקרה הצורך.

והיי, מהדורת העשור של אלנטריס! הספר עם ההקדמה האהובה עלי!

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
והיי, מהדורת העשור של אלנטריס! הספר עם ההקדמה האהובה עלי!
אחרי שלא קניתי את המהדורה הקודמת בגלל שקטלו את התרגום שלה לעברית, החלטתי שהגיע הזמן לקרוא את הספר סופסוף, אם עשו את הצעד הנדיר של אשכרה לתרגם מחדש / לתקן תרגום קלוקל של ספר בעברית.
New Book College GIF by The Drew Barrymore Show

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
Larkin Larkin אני זוכר שקראתי את פרן כילד (לדעתי כיתה ג'-ד'), אני יודע שיש שם את הנושא של קורים שנופלים וזה יכול להרתיע, אבל לדעתי זה לא ממש מפחיד... לא?
את אלנטריס ישר שמתי בצד, זה לא בשביל הילדים.

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
תרגום בהחלט יותר טוב מהקודם- שאיכשהו דילג על 2 עמודים לפי הבנתי. גם קונטיניוטי יותר טוב. מה שכן, בגרסה באנגלית של מהדורת העשור יש גם סיקוונס מחוק- ובעברית אופוס החליטו שלא משתלם להם לתרגם אותו, שזה קצת מבאס.

Larkin

פונדקאי ותיק
אני זוכר שקראתי את פרן כילד (לדעתי כיתה ג'-ד'), אני יודע שיש שם את הנושא של קורים שנופלים וזה יכול להרתיע, אבל לדעתי זה לא ממש מפחיד... לא?
הוא לא מפחיד אבל ישבספרים קצת תכנים מיניים אז תלוי בגיל שלו. מצד שני בגילאים צעירים זה הרבה פעמים פשוט עובר מעל הראש בלי שמבינים באמת אז אולי זה לא כזה משנה

Eyal5222

פונדקאי מהשורה
הבנתי שרוב הצוות של אופיס הוא בכלל outsourcing . הם נאלצו לבצע קיצוץ חד בגלל המשבר. הייתי לפני הרבה שנים במשרד שלהם בדרום תל אביב. זה הרגיש כמו ילד בחנות ממתקים בין כל הספרים האלה

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
בינתיים אני כבר מחכה כשבועיים למענה שלהם. ענו פעם אחת וביקשו לשלוח תמונה, מאז נעלמו.
הצעד הבא זה לכתוב להם בפייסבוק, אני מקווה ששם שירות הלקוחות יותר טוב.

lonewolf

פונדקאי ותיק
אני קיבלתי את הספרים שהזמנתי לפני שהם היו אמורים להגיע, וכולם במצב טוב.

אגב, אני לא מוצא באלנטריס שום דבר בעייתי... גם ילדים יכולים להכיר את זה. הם אולי לא יבינו חלק מהדברים, אבל אולי זה לטובה.

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
אלנטריס הוא סיפור זומבים מנקודת המבט של זומבים, ויש בו עיסוק נרחב בכאב כרוני. עד כמה שאני אוהב אותו, ואני אוהב אותו, אני לא חושב שהוא מתאים לילדים. נוער בסביבות גיל 12 אולי יוכלו לקרוא אותו בלי בעיות ולהנות, אבל בהחלט לא יוכלו להעריך אותו כמו שצריך.

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
עבר כמעט חודש מאז שהגיעו הספרים והתלונה שלי לשירות הלקוחות של אופוס על ספר פגום, והם עדיין גוררים רגליים.
פשוט מדהים, במקום להגיד וואלה הגיע ספר פגום, בוא נשלח אחד אחר (מה שלמשל אנחנו עושים כל הזמן בחנות גיבורים), הם עונים בקצב של מייל בשבוע ועכשיו התחילו עם להציע לי זיכוי של 20 ש"ח או לשלוח אותי לדואר כדי שאני אשלח להם את הספר הפגום....
בחיי, עלות הדפסה של ספר כזה היא 10 ש"ח לכל היותר (אני מכיר עלויות הדפסה של ספרים) ושירות הלקוחות שלהם הוא זוועתי. ממליץ שלא לרכוש מהאתר שלהם, גם הספרים מגיעים ללא הגנה כלל, שזה הזוי ואחרי זה שאחד מהם פגום, אין עם מי לדבר...

lonewolf

פונדקאי ותיק
אני חושב שלא צריך ללכת כל כך קשה איתם, העיקר שהם ממשיכים לתרגם ולהדפיס ספרי פנטזיה בעברית. אני לא חושב שיש להם תקציב בכלל לחברת משלוחים שלהם, והם משתמשים בחברת משלוחים אחרת במקום. לי אין תלונות על המשלוחים שלהם, קיבלתי את הספרים שלי, כאמור, תוך יומיים וכולם בסדר גמור.

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
גם אני מאוד מעריך את אופוס, ואפשר לראות שפרסמתי את הדיון בהתלהבות מהכיף שהגיעו הספרים. מי ידע שכך זה יסתיים באכזבה עמוקה משירות הלקוחות שלהם.
תמיד אפשר לקנות את הספרים בחנות ספרים או בדוכן בכנס.... לא חייבים באתר.

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
ובשעה טובה, לפני יומיים קיבלתי את העותק התקין של הדרקון הלבן.
זה הצריך ממני ללכת לסניף של צומת ספרים ולתת להם את העותק הפגום, אבל לפחות הסאגה הזו הגיעה לסיומה.
אני לא יכול להגיד ששירות הלקוחות הקלוקל (טרטור של חודש וחצי...) נובע מכוונה רעה, אבל זה ממש לא ידידותי. להבא אעדיף לרכוש את הספרים שלהם בחנות ספרים וזהו (או בשבוע הספר/דוכן בכנס). על השירות באתר אני לא יכול להמליץ.

kosem10

פונדקאי ותיק
טוב, מצטער שלא הלך לך טוב...
לי דווקא היה מצוין כשקניתי את כל ספרי גנזך אורות הסער בעברית. הייתה הנחה של חצי מחיר באתר, הם הגיעו במצב מצוין במשלוח חינם.

Top Bottom