• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הגיעה בדואר - תולעת סגולה!

השחור אכן נראה מבריק יתר על המידה.
אני יודע שזה חלב שנשפך, אבל בדקת שבכלל צריך פריימר? אני זוכר שצבעתי כמה מיניאטורות של Reaper וגם בלי פריימר הן היו בסדר.

השחור אכן נראה מבריק יתר על המידה.
אני יודע שזה חלב שנשפך, אבל בדקת שבכלל צריך פריימר? אני זוכר שצבעתי כמה מיניאטורות של Reaper וגם בלי פריימר הן היו בסדר.
נגעת בנקודה חשובה, מישהו ברשת חברתית אחרת האיר את תשומת ליבי לזה שכנראה לא הייתי חייב לרסס פרימייר (למרות שיש כאלו שתמיד מרססים) אבל זה לא היה כתוב במפורש על הקופסה כמו באחרים של wizkids שצבעתי :(
הטיפ האחרון שקיבלתי הוא לחפש לכה אקרילית מאט כדי לנסות ולהציל את התולעת...
אני אנסה, אעדכן.

אז החלטתי ללכת בעצה נוספת שקיבלתי - לצבוע בכל מקרה על הפריימר הדביק, תהליך מייגע, קצת הרס לי מכחול או שנים והרבה צבע סגול.
איך זה בשביל שכבה ראשונה? (אני צריך עידוד פה אנשים! זה היה מייאש חחח 😅)

1626609738052.png

מטורף. פשוט מטורף. וזה ביתי?!
תודה רבה! הצביעה? כן ביתית לגמרי, אין לי אפילו אייר בראש, אז הכל מכחול, לאט לאט.
יש עוד הרבה עבודה, אבל יחסית לזה שכמעט הלכה לי המיניאטורה אני מרוצה :)

זה ממש לא מטורף להגיע לרמה סבירה פלוס בצביעה, התחלתי מערכות שמלמדות את הבסיס של הבסיס ועשיתי בדרך (ועדיין, כל הזמן) המון טעויות, אז אני יכול לומר לך ולכל מי שחושש שזה באמת אפשרי, אני ממש ברמת חובבים בעניין, מה שכן זה עסק לא זול המיניאטורות והצבעים.
אם אתה מגיע לדרקוניקון, אני מליץ לך להרשם לסדנה של תום לוין ולהתנסות בצביעה שם - ממש ממש כיף, אני שוקל להרשם שוב רק לשם ההנאה שבעניין.

אני אנסה להרשם, נשמע ממש מעניין.
תבדוק אותי לגבי זה, אבל נדמה לי שאפשר לקבל שם מיניאורה להתנסות או אם אתה רוצה בעלות נמוכה לשלוח לתום קובץ STL (קובץ הדפסה תלת מימדי)לפני דרקוניקון והוא מדפיס עבורך את המיניאטורה.
בכל מקרה הוא מביא צבעים איכותיים ויש שעתיים של צביעה בכיף.

וואו! יש עוד הרבה עבודה? לי זה נראה מושלם!
תודה! כן, יש עבודה:
קצת wash בשביל הצל
תיקוני צבע קטנים
באדמה למטה עדיין לא נגעתי בכלל
הבהרות בקצוות
ללכלך קצת את הלבן קולגייט של השיניים שלה :)
אולי אטימה עם סילר שקוף שהכל ישמר (אני צריך להתייעץ לפני שאניעושה את זה)
והדובדבן שבקצפת - אני הולך להוסיף לה ריר שקוף!

חזרה