• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הגיעה בדואר - תולעת סגולה!

וואו זה מהמם. מאיפה?
תודה, אמאזון: Amazon.com: Dark Heaven: Bones Goremaw (77579): Toys & Games

אני לא מבין במיניטורות אבל זה בהחלט נראה יפה מאוד
תודה! מחכה שיהיה לי זמן לצבוע אותה, אני עכשיו מבין גם שהיא תצטרך Primer לפני (זה דגם שהוא לא Primed מראש כמו אחרים שצבעתי, כלומר צריך לרס שכבה שתכין אותו לצביעה).

נראה פרוע לגמרי. זה לקמפיין Icedale?
תודה! היא באמת נראית BadAss, האמת שהיא ספציפית רק כדי להגדיל את ארסנל המפלצות שלי ליום בו נוכל לחזור לשחק בצורה "נורמלית" סביב שולחן (כמעט וחזרנו ואז זן דלתא הרים ראש...).

תשלח בבקשה את התוצאה שתצבע.
בשמחה, זה כנראה יקח זמן אבל יגיע מתישהו, אולי אני אפילו אקדם אותה בעדיפות כי זה דגם שאני מאד מתלהב ממנו 🤩
לפי הסרטונים שראיתי, ללא Air Brush, זה הולך להיות מאד מאתגר...

עריכה אחרונה:
פריימר זה פשוט מאוד - שים לב לצבע הפריימר.
מעניין אותי לראות את הגודל שלה ביחס למיניאטורה רגילה - יש לך תמונת השוואה?
הפריימר פשוט, נכון - כיוון שהוא מרוסס מספריי, אבל הצביעה עם מכחולי המינאטורות הסטנדרטיים שלי - הולכת להיות סיזיפית :)
אני חושב פשוט לרכוש מכחול גדול יותר בשביל שכבת הבסיס, מקווה שיש לי מספיק סגול, אף פעם לא צבעתי משהו בקנה מידה כזה.
אוסיף תמונת השוואה בהמשך, היא בגודל של לבלוע דמות בכיף :LOL:

אחת המיניאטורות הכי מגניבות שראיתי בהחלט. ואני מקווה שיש לה מהלך לבלוע כמו לטאראסק... זה במגד''מ של 5?
תודה! בהחלט יכולה לבלוע בכיף! וכן היא במגדיר המפלצות הבסיסי של מו"ד 5.
הנה יכולת הבליעה מפורטת:

Bite
Melee Weapon Attack: +14 to hit, reach 10 ft., one target. Hit: 22 (3d8 + 9) piercing damage. If the target is a Large or smaller creature, it must succeed on a DC 19 Dexterity saving throw or be swallowed by the worm. A swallowed creature is blinded and restrained, it has total cover against attacks and other effects outside the worm, and it takes 21 (6d6) acid damage at the start of each of the worm's turns

If the worm takes 30 damage or more on a single turn from a creature inside it, the worm must succeed on a DC 21 Constitution saving throw at the end of that turn or regurgitate all swallowed creatures, which fall prone in a space within 10 feet of the worm. If the worm dies, a swallowed creature is no longer restrained by it and can escape from the corpse by using 20 feet of movement, exiting prone.​

אז המצב של התולעת כרגע, אחרי ניקוי, ייבוש והסרת שאריות הדפסה, ריססתי אותה בפריימר איכותי אבל החומר לא הגיב טוב והיא כבר יותר מארבע ימים לא התייבשה לחלוטין והצבע שאמור להיות מט, נראה כרגע מבריק.
מצרף תמונה כי גם בשחור היא נראית מגניבה, אבל לא אוכל להתחיל לצבוע עד שלא תתייבש לחלוטין...
אמרו לי שזה יכול לקחת שעות/ימים/שבועות... אז תאחלו לי בהצלחה...
1626159000209.png

בהצלחה! נראית מהממת גם בשחור (אפילו אכזרית יותר)
תודה, לרגע כמעט חשבתי להשאיר אותה ככה :LOL:
אבל אני כמובן כן מתכנן לצבוע אותה בסוף בסגול, פלוס אני ככל הנראה הולך להוסיף למלתעות שלה ריר שקוף!

וואו זה נראה טוב
לי אף פעם לא הייתה הסבלנות לבצעו דברים כאלה
תודה! יש לי סבלנות אבל אין לי את הזמן חחח

וואו. נשמע מורכב ומגניב לחלוטין, איך אתה הולך לעשות את זה?
תודה!
אז יש כמה דרכים לעשות את זה, אחת מהן היא רזין שקוף שמייבשים אותו עם קרני UV, אפשר גם לחבר לו כדרוי ג'ל שקופים (כמו אלו שמגיעים עם נעלים חדשות או מוצרים אחרים).
הדרך עליה אני חושב פשוטה יותר - שימוש בדבק UHU שכאשר הוא מתייבש, הוא מתקשה ונראה שקוף וזה יותר את האפקט, אין לי ניסיון בזה אז אני אנסה קודם בצד על משהו (יש פה חשיבות לכיוון ולכמות כדי שיראה אמין).

חזרה