• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הבדולח היוקד [מו''ד 4] (4/4), עץ משחק

האח אלכסנדר מבצע שוב עמדת מוצא, הוא עומד כפוף, ברכיו מקופלות וידיו פרוסות לצדדים, היהלה המקיפה אותו הופכת ירוקה בעודו מתחיל להכות בחזה שלו כאילו היה קוף ,הוא שואג ונוגע קלות בחזהו שלו האורקל, משנה את ההילה של האלף ומעקם אותה, ובכך מעקם גם את גופו הרוחני, עד שזה מחליק ומכה באחד מחיילי הבדולח.
META
קוף שיכור-29 נגד רצון.
15 נזק, והוא מוחלק משבצת אחת לD7, ואז הוא מבצע התקפה קפאפ בסיסית נגד מטרה סמוכה לבחירתי, בוחר בחייל בדולח בC7, והוא זוכה בתוסף 4 להתקפה הזו.
ללא פעולה -סערת חבטות ממוקדת, הוא סופג עוד 7 נזק, ואני מחליק אותו לD8.

-לא משתמש באפשרות התנועה.

רסיסים מההילה של האורקל ננעצים בחייל הבדולח, שלא מגיב אפילו להתקפה הקטלנית. האורקל מצחקק, ושברי הרוח שלו דוחקים את החייל קדימהה, והוא משגר התקפת נגד קטלנית מול האח אלכסנדר, רסיסי קריסטל ניתזים לכל עבר

Meta
גלגול התקפה נגד חייל בדולח
16+20=36, פגיעה
נזק
[dice:3kw74]727966:0[/dice:3kw74]

בנוסף, המטרה מוחלקת עד שתי משבצות, ומבצעת התקפת קפאפ בסיסית נגד מטרה אחת לבחירת האורקל

התקפה נגד דרגש
[dice:3kw74]727966:1[/dice:3kw74]
בפגיעה
[dice:3kw74]727966:2[/dice:3kw74] נזק
והאח אלכסנדר מסומן עד סוף תורו הבא של החייל

ארכיון מחייכת בערמומיות כלפי האלף, מראה לו הבעה קמאית ומעוותת של זילזול.
"אתה לא צריך להודות לי, אני רק מבצעת את העבודה שלי~" היא אומרת ומותחת את ידה לכיוון השני, מושכת את האלף במעוף לצד הנגדי של האולם, וגורמת לו להתנגש בחייל מסכן נוסף.
כדי להוסיף מלח לפצעים, תוך כדי החנקת צחקוק אשר יכל להישמע מטורף לחלוטין, ארכיון מביטה על חייל הבדולח שנמצא מאחוריה ומאיים להתקיפה, ומניפה כלפיו את ידה השנייה, אשר הייתה פנויה באותו רגע. תוך רגע אחד של ריכוז, היא משתלטת על החייל ומצווה עליו להסתער על האורקל ולהתקיפו במלוא עוצמתו, בדיוק כמו שהוא קיווה לגרום לדורן לעשות.
"מצטערת, אבל אני היחידה שמותר לה להיכנס לראשם של החברים שלי~!"

META
פעולה משנית - Living Bullet, חלק ב'. האורקל מוחלק שוב, הפעם לצד השני, ומתנגש בחייל הקריסטל המסומן בריבוע אדום. 14+14 = 28 נגד התגובה של חייל הקריסטל. בפגיעה, הוא סופג 17 נזק ונופל שרוע, והאלף סופג 8 נזק ונופל שרוע. בפספוס, החייל סופג 8 נזק ורק האורקל נופל שרוע.
פעולה רגילה - Betrayal, עם האפשרות של 2 נקודות קי. 18+14 = 32 נגד רצון של חייל הקריסטל המסומן בריבוע סגול. בפגיעה, הוא מוחלק 4 משבצות כמסומן במפה, וחייב להתקיף את האורקל עם התקפת קפא"פ בסיסית כפעולה חופשית, והוא מקבל תוסף +4 לגילגול ההתקפה והנזק.

האורקל פולט עוד ועוד ענני ערפל בעודו נגרר לאורך שדה הקרב, שמתחילים להתגבש למשהו אחר..
משהן מסוכן...משהו קטלני. נראה שהדבר היחיד שעוצר אותו הוא המכות מצד שלושתכם, שמונעות ממנו להתרכז ולו לרגע קט
Meta

האורקל נפגע, תור דורן

האורקל פולט עוד צווחה, והערפל הסמיך ממשיך להתגבש מעליכם, ליצור צורה מעוותת שמקבלת מוצקות עם כל רגע שעובר. טפרים גבישיים צומחים מקצות האצבעות של הפסל החי בעוד הוא מצווה על דורן לנוע הרחק ממנו, להתעלם מהסכנות הנשקפות לו מידי חיילי הקריסטל.

הוא מניף את זרועו הגבישית, ורסס דקיק של עננים נורה מקצות אצבעותיו, שובלי הערפל חודרים למוחו של הנזיר וכופים עליו להתקיף את ארכיון.

ואז האורקל קומץ את ידו לאגרוף, וחייל הגביש הסמוך לאח אלכסנדר מתפוצץ. זורח באור יקרות, גוף הגביש שלו מתרסק לחתיכות ומעוור באופן זמני את ארכיון והאח אלכסנדר, ומתמצק מחדש מעברם השני, מניף את זרועו המשוננת למכה קטלנית.

Meta
מצווה על דורן לנוע לF11, בכך גורם לו לחטוף מזדמנות משלושת החיילים הסמוכים אליו

התקפה נגד דרג''ש
חייל D7
[dice:s5g8m7]728203:0[/dice:s5g8m7]
חייל C8
[dice:s5g8m7]728203:1[/dice:s5g8m7]
חייל C9
[dice:s5g8m7]728203:2[/dice:s5g8m7]
אם החיילים מפספסים, הם מוסיפים 2 לגלגול והם משותקים עד תחילת תורם הבא

נזק
חייל D7
[dice:s5g8m7]728203:3[/dice:s5g8m7]
חייל C8
[dice:s5g8m7]728203:4[/dice:s5g8m7]
חייל C9
[dice:s5g8m7]728203:5[/dice:s5g8m7]

האחרון מהם שפגע גם מסמן את דורן

האור

התקפה של האורקל נגד רצון על האח אלכנסדר
[dice:s5g8m7]728203:6[/dice:s5g8m7]
בפגיעה
האח אלכסנדר נשלט על ידי האורקל עד סוף תורו הבא

תור החיילים

חייל אדום - עומד כפעולת תנועה, נע לF10

חייל בדולח כחול - זז לD8 כפעולת תנועה, מתקיף את האח אלכסנדר נגד דרג''ש

[dice:s5g8m7]728203:7[/dice:s5g8m7]
בפגיעה
[dice:s5g8m7]728203:8[/dice:s5g8m7] נזק והאח אלכסנדר מסומן

חייל בדולח בc8
משתגר לe10, האח אלכסנדר וארכיון מעניקים יתרון קרבי עד סוף התור הבא של החיילים
מתקיף את האח אלכסנדר, נגד דרג''ש
[dice:s5g8m7]728203:9[/dice:s5g8m7]
(+2 מאיגוף, +2 מיתרון קרבי)
בפגיעה
[dice:s5g8m7]728203:10[/dice:s5g8m7] נזק והאח אלכסנדר מסומן על ידי החייל

חייל בדולח בc9

מתקיף את ארכיון, נגד דרג''ש
[dice:s5g8m7]728203:11[/dice:s5g8m7]
בפגיעה
[dice:s5g8m7]728203:12[/dice:s5g8m7] נזק וארכיון מסומנת על ידי החייל

הערה

אחרי שהקוביות יגולגלו ותעדכנו אם נפגעתם או לא, אוסיף טבלה של מי סימן את מי. ביומיים הקרובים לא אוכל להגיב עקב ראש השנה, אבל מקווה שאספיק להכניס אץ התגובה לפני כן

ארכיון מזנקת אחורה בקלילות, התקפות האורקל והחיילים שלו רק גורמות לה לצחקק קלות. האורקל היה שוטה שאינו יכל להתמודד עם ריבוי המשימות שכלל לשלוט בגוף המושאל שלו, ובעוד ארבעה חיילים. היא ניהלה מאה נשמות שונות, והוא עוד נתן לה גוף חי אשר היה מסוגל להכיל את כולן בהרמוניה מושלמת והיא ניצלה את מלוא הפוטנציאל שלה למטרת חיסול האורקל.

טבעת האור סביב ראשה התחילה לגדול ולהסתחרר, אוגרת אנרגיה פסיונית במרכזה. לאחר מספר שניות, ארכיון יורה את האנרגיה על שדה הקרב, ויוצרת בום על-קולי אשר סודק את גופם הקריסטלי של החיילים והאורקל, אך חולף דרך אלכסנדר ודורן מבלי להשפיע עליהם.

META
פעולת תנועה: פוסע מ-D10 ל-D11.
פעולה משנית: Living Missile, חלק ב'. מחליק את האורקל מ-E7 ל-E9, והוא מתנגש כנגד החייל המסומן באדום. 26 נגד תגובה, 16 נזק בפגיעה והוא נופל שרוע. האורקל סופג 8 נזק ונופל שרוע.
פעולה רגילה: Mind Blast, 29 נגד הרצון של כל אויב בטווח פיצוץ 5 (שזה כל האויבים). בפגיעה, הם משותקים (הצלה לסיום). בפספוס, הם הלומים עד סוף תורי הבא.

בזכות עמדת המוצא שלו, ובזכות הכוח של ארכיו, מצליח האח אלכסנדר להסיר ממנו את ניסיון השליטה של האורקול, בתגובה, הוא שוב מערבל את הצ'ארקה שלו, יוצר סערה המקיפה אותו, ותוקפת את חיילי הקריסטל ואת האורקל.

פעולה רגיךה - חמש סערות.
כנגד כל אויב בפרץ 1 נגד תגובה
התקפה נגד חייל בדולח שמעל אלכסנדר - 28
התקפה נגד האורקל - 27
התקפה נגד חייל הבדולח מימן לאלכסנר - 20.
בפגיעה
11 נזק
ללא פעולה- סערת חבטות מרוכזת, האורקל סופג 7 נזק ומוחלק לE8.

פעולת תנועה- כחלק מהמהלך אני יכול לפסוע 2 משבוצת פוסע לE11.

דורן זז ממקומו, חושף את עצמו להתקפות מה יצירי הקריסטל. לא אכפת לו מלהיפגש עכשיו, הוא הולך להרביץ. הוא נעמד בנקודה שבה הוא מוקף אויבים ואז הוא שואג. אגרוף מכוון אל אחד מחיילי הקריסטל, הוא תופס אותו וזורק על שני. הוא מסתער על האורקל ונוגח בו בעוצמה ואז לוקח את חייל הקריסטל האחרון ומרסק על הרצפה את ראשו. לא אכפת לו שהוא מוקף, הוא מעדיף כמה שיותר אויבים בטווח שלו שהוא ככה עצבני.
Meta
פעולת תנועה: נע לדי9, חוטף שתי התקפות מזדמנות מחיילי בדולח.
פעולה רגילה: אחד נגד רבים.
דורן תוקף כל אויב בפרץ 1, אני אבצע התקפות מצד שמאל לימין(שני חיילי בדולח, אורקל ועוד חייל בדולח).
התקפה נגד חייל הבדולח הראשון: 19+17=36 נגד דרג״ש.
התקפה נגד חייל הבדולח השני: 13+17=30 נגד דרג״ש.
התקפה נגד האורקל: 1 טבעי, פספוס.
התקפה נגד חייל הבדולח השלישי: 18+17=35 נגד דרג״ש.
נזק: 20 נזק.
דורן מסמן את כל האויבים שהותקפו בסימון קרבי.
השפעה: עד סוף ההתקלות, דורן מקבל תוסף 1 להגנות כל עוד הוא סמוך לשני אויבים או יותר. בנוסף, אם הוא לא צמוד לבעלי ברית, הוא מקבל תוסף כוח 1 לגלגולי התקפה.

פרץ ההתקפות הסוער של השלשה משתלב בהרמוניה מושלמת. דורן דוחק את עצמו קדימה בזעם טהור, התסערותו הפראית נותנת פתח לבעיטותיו החלקות של אלכסנדר, שפוגעות בחיילי הבדולח, בעוד שברים ורסיסים מתחילים לעוף מהם, והם מתקרבים לסף פירוק.

האורקל פולט שאגה, וגלים של ערפל מתחילים להקיף אותו מכל עבר, לכסות אותו בהילה סמיכה, ואז הם מתערבלים למחוש ערטילאי וננעצים בבטנה של ארכיון.
''את נגועה בכוחי עכשיו, ואין דרך חזרה! כל מכה שיכו בי, תפגע בך כפליים! את...חלק ממני'' הוא מלחשש באיום, וארכיון מרגישה את הגשוש המנטלי מנסה לשאוב עוד ועוד רסיסים ממחשבתה, להחליש אותה

הוא מניף את ידו, ואחד החיילים שולח התקפה משסעת נגד המאגית , מנסה לקרוע את גופה החדש והשברירי לחתיכות.
בינתיים, שאר החיילים מנסים להשיב מכה שערה נגד התקפותיהם העוקצניות של אלכסנדר ודורן, לחסל אותם סופית

Meta
התקפות מזדמנות של החיילים נגד דורן

20+9 = 29 (פגיעה קריטית)
נזק - 19 נזק תודעה ודורן מסומן על ידי חייל הבדולח הראשון

3+6=9 (פספוס)

האורקל מציל נגד כוח הקליע החי של ארכיון
אלכסנדר פוגע בכל ההתקפות חוץ מהחייל מימין
דורן פוגע בכל ההתקפות חוץ מאשר נגד האורקל

שבועת סבל משותף, התקפה של האורקל (נגד קשיחות)
13+14=27

בפגיעה
1ק6 + 4 = 5 נזק תודעה, וארכיון תחת השפעת הכוח עד סוף ההתקלות.

התקפות של החיילים (נגד דרג''ש)

נגד ארכיון (e10)
6+3=9 (פספוס)

נגד דורן (d8, c8)
3+3=6 (פספוס)

19+6=25
אם פגע -
1ק10 + 9 = 15 נזק תודעה, ודורן מסומן עד סוף תורו הבא

נגד אלכסנדר (f10)

2+6=8 (פספוס)

אלכנסדר שוב מתכנס בתוך עצמו, הוא נושם עמוק בעודו מחליק בין החיליים והאורקול עד שהוא שוב נעמד במרכזם, ידיו מכות באדמה בחוזקה ויוצורת פעימה של אוויר המאיימת לפגוע בכולם.
META
חמש סערות
פעולת תנועה- פוסע 2 משבצות לE9
פעולה רגילה- התקפה כל אויב בפרץ 1
אורקול (אני מקבל יתרון קרבי בגלל שהחקלתי אותו סיבוב קודם הודות לכישרון, ועוד תוסף 1 ליתרון הקרבי נגד אויבים שהחלקתי הודות לכשירון השני) 27 נגד דרג"ש
חייל בדולח שליד האורקל 26
חייל בדולח שמתחת לאלכסדר 24
חייל בדולח מימין-למטה לאלסכדר 24
בפגיעה
16 נזק.

ללא פעולה- סערת חבטות מרוכזת, האורקול סופג עוד 7 נזק ומוחלק לF8

גלי האוויר ההודפים מרסקים את החיילים לאחור, גורמים להם להתפרק ללא יותר מאשר שלדים גבישיים שאוחזים בחרבות, והאורקל פולט זעקת תסכול, בעוד התקפותיו המנטליות נחלשות מרגע לרגע
Meta
פגיעה של אלכסנדר על כולם

דורן צועד קדימה, הוא נותן לאורקל בעיטה ישר לחזה שלו, מעיף אותו על הקיר. "אתה חושב שאני לא יכול לשבור אותך?" הוא תופס את הצוואר של הגביש ומרסק אותו בתוך האבן, "תפסיק" הוא מרסק אותו "לעצבן" הוא מרסק אותו "אותי!" הוא מרסק אותו שוב בתוך הקיר. ואז שולף את הסיף שלו, תוקע אותה ישר בחזה, מעביר אותו דרך האורקל ובתוך החומה של הזירה, הופך את האורקל לעיטור על הקיר, או כמו שדורן רואה אותו, לשק אגרוף. דורן ממשיך לשחרר אגרופים על גוף הבדולח, מרסק כמה שהוא רק יכול.
META
פעולה תנועה: דורן פוסע לE8
פעולה רגילה: התקפה אוחזת.
התקפה: 11+20=31 נגד דרג"ש. האורקל מסומן.
נזק: 6+10=16 נזק והאורקל אחוז. האחיזה מסתיימת אוטומטית בסוף תורי הבא. אם ההתקפה מפספסת הוא חוטף 5 נזק.
פעולה חופשית: נשק מצמיד, האורקל נטוע עד שהוא לא צמוד אליי יותר.
נקודת פעולה: פרץ מרסק.
התקפה: 16+17=33 נגד קשיחות. מכיוון שדורן מסיים את ההתקפה שהאורקל צמוד לקיר האורקל חוטף את מתאם הזריזות של דורן כנזק(שוכלל בחישוב נזק)
פעולה חופשית: הסתערות חייתית, דורן מוסיף 1ק8 לנזק.
נזק: 1+8+10+5= 24 נזק, האחיזה על האורקל מסתיימת והוא נופל שרוע.

סיכום תור: 40 נזק לאורקל, הוא נופל שרוע, הוא נטוע עד שאני לא צמוד אליו יותר והוא מסומן.

"אתה צודק, אין עבורי דרך חזרה, מכיוון שאתה יכול להמשיך להיות תקוע בעבר שלי, בעוד אני אמשיך ללכת קדימה לעבר עתיד זוהר שמחכה רק לי!" ארכיון צועקת, יוצרת גביש קריסטל לבן בידיה, ומשליכה אותו לעבר האורקל. הגביש עובר דרך גופו של דורן מבלי להרע לו, אך מתנפץ בעוצמה נגד גוף האורקל, מראה לו חיזיונות נוראיים על העתיד והעבר, בעיקר מה היה קורה אילו ארכיון הייתה משחררת את כל העוצמה העצורה בה, אילו היא לא הייתה עוצרת בעצמה.

"הפסק להילחם, שוטה." היא מורידה את ידה וקולה, "אתה משתמש בכלי אשר לא נועד עבורך ולא נועד לשמש כנשק. אינך מסוגל לנצח, לא משנה כמה כוח תאגור מולנו."

META
Dishearten, ומנצל 2 נקודות פסיוניות. 20 טבעי, 22 נזק תודעה, והוא סופג מחסר -4 לכל ההתקפות עד סוף תורי הבא.

תחת מבול ההתקפות, האורקל נסדק ונדבר, עד שנותר ממנו רק ענן של גבישים מרחפים, בצורה מעוותת שמזכירה במעורפל את הגוף הקודם שלו. חיילי הגביש מתפוררים לאבק והוא פולט צעקה אדירה ומשתנה לגל של להבים נוצצים, שמטיח את עצמו לכיוון ארכיון

לפני שמישהו מספיק להגיב, דמות בשריון חלוד מזנקת בין ארכיון לבין המוות. יאקן שירת לילה, כוכב הארד נוצץ על חזהו, סופג את המכה בצעקה נוראית, וגל של אור כתמתם בוקע ממנו, הודף את האורקל לאחור.

הוא שוכב על הקרקע, השריון שלו שבור ומקומט לתוך חזהו, משתעל ומשתנק, יורק דם לכל עבר, ומסמן לקבוצה להתקרב ''אין לי...אין לי הרבה זמן. האורקל יברח עכשיו, החלשתם אותו, אבל הרוח שלו שוכנת בשאר הרסיסים. הרסיסים האחרים מוגנים בצורה הרבה יותר טובה מהלהב שלכם. מצאו אותם, ו...השמידו אותם, או שהוא ימשיך לקום ולעלות''

הוא מגשש בכיסו ושולף קמע קטן דמוי כוכב, במרכזו יש גולת סכוכית מלאה בנוזל שמזכיר מתכת נוזלית ''שברו את הקמע, לכו למבצר האבוד, אל תביטו לאחור, וכשהעץ המזמר יפול, זו תהיה שעתכם האחרונה בעולם הזה. אני סומך עליכם, העולם כולו סומך עליכם''

הוא לוקח שאיפה אחרונה ומשתנקת, ואז שוקע לתרדמה נצחית, לחישה אחרונה נפלטת משפתיו ''בהצלחה...''

אצבעותיו הרועדות טומנות את הקמע באצבעותיכם, ואז נודמות.

שדות הכוח ומבני האבן שהקיפו אתכם מתחילים לקרוס, האשליות מתפוגגות, ואתם מוצאים את עצמכם בצומת דרכים.

''האם תבחרו ללכת בעקבות הקמע, למצוא את הרסיסים האחרים? או שמא תסמכו על גורלכם, ותקוו שמותו הזמני של האורקל יהיה מספיק כדי להשתיק אותו?

אחרי הכל, בני אלמוות לא יכולים למות באופן קבוע. הם נדחים, מורחקים, נלכדים, אבל הם תמיד חוזרים.

אך בינתיים, הגיעה עת המנוחה. הנביא המשוגע הובס לבינתיים, כוחות האופל נסוגו. זכיתם ביושר במה שהגיע לכם. חזרה לשבט, תהילה בקרב המסדר, גוף חדש...אבל כמו כל הדברים, גם אילו זמניים.

רק דבר אחד קבוע בעולם הזה

נקמתם של בני האלמוות
נקמתי שלי''

הדמות המוצללת מכסה את כדור הבדולח הגדול, ופוסעת להתבונן מחלון הצריח אל שמי הלילה הנצחיים. יצורים מעורפלים מרחפים שם, דרקון שעיניו נראות כמו לידתם של כוכבים דואה מרחוק.

האל המרוסק מרים שני בקבוקוני גביש, בתוך כל אחד מהם מתערבבים צללים דמוי פנים ישנות, שקועות בסיוטים. הוא מחייך

''ביטארי...סקיי....עורו...יש לי משימה עבורכם''

הוא מעיך מבט נוסף מהחלון, מתמקד על ניצוץ הארד הבוהק בחשכה

''אז לקחתם ממני את אחד הפיונים שלי, השפלתם אותי, מנעתם ממני לעלות לכוחי, ודחקתם אותי לתוך האפלה
טוב ויפה, הצעד הראשון היה שלכם''

הוא שומט את שני הבקבוקונים, ודמויות צללים מעורפלות יוצאות מהם, אוחזות בלהבים של אור קר ואש זדונית

''הצעד האחרון יהיה שלי''

וצחוקו של האל המטורף מרעיד את המישור, גורם לגלי הדף שמשטיחים את העצים הכמושים ואת הבתים החרבים

''ניצחתם, פיונים קטנים....בינתיים''

הסוף?

OUT

טוב, אז פה המשחק מגיע לסיומו. לאחר בעיות קצב מרובות, בעיקר מצידי, פרישות והחלפות דמות, בעיות בעלילה ובעולם, ועוד מגוון של תקלות, החלטתי לסגור את המשחק בטרם עת, מקווה שזה סגר את כל הקצוות הפתוחים.

ואם לא...לכן אני מביא סוף פתוח (;

אז הנה התודות

תודה לכל השחקנים שהיו איתי מההתחלה ןעד הסוף, או קצת לפני הסוף - תודה לקווריון, לamitf0123, לliorgonen3, ולפרגי

תודה לכל חברי הפורום שיעצו לי כיצד להשאיר את המשחק בחיים ולקדם אותו עד לסופו היחסי - העוג הברברי, נקסטורל, ואדראן.

לכל העוקבים השקטים, אני מתנצל על הקצב ועל זה שהמשחק לא הגיע לסיומו הראוי, מקווה שזה היה מספיק.

בטוח יש עוד מישהו ששכחתי, אבל אילו המרכזיים שעולים לי בראש.

היה לי מאוד כיף, ומקווה שבעתיד אוכל להמשיך ולהריץ הרפתקאות ומשחקים בפורום הזה!

YDS out

חזרה