• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • בואו להנחות משחק בדרקוניקון - ההרפתקה עלינו!
    צוות המשחקים שלנו ישמח לסייע לכם להריץ הרפתקאה בכנס וגם לספק לכם הרפתקאות מוכנות ממגוון שיטות, פרטים בנושא.

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [3/4]

סטטוס
נעול לתגובות.

padron

פונדקאי ותיק
Xyr
"נראה גמו סימני נחש." אנריקו אומר. "פרופסור האגריד, הסימנים האלה נראים כמו סימני נחש - כמו הנחשים שתקפו אותנו במהלך השיעור. מה אתה אומר? זה נחש או משהו אחר?" הוא שואל את האגריד ומצביע על הסימנים שעל הקרקע.

liorgonen3

פונדקאי ותיק
XYR
טריסטן קם מהשולחן, ממשיך לדבר בקול. "היו 2 תלמדיות שנפגעו, הינשופים לא מגיבים, כולם מסתכלים על בית סלית'רין כאילו אנחנו מחזירים את אדון האופל בעצמו לחיים, ואף אחד לא אומר כלום!" הוא קורא. "ועכשיו אתם גם מתנהגים כאילו כולם לא קורה?" שואל שואל את הסגל.

ליזי

פונדקאי ותיק
"תהיה מוכן לפחות לחלוק איתנו את ההשערות שלך?" אווה אומרת, כמעט בתחינה

xyr

פונדקאי פעיל
pardon

"שום נחשים אין פה." הוא אומר. "אתם תרגעו לכם." הוא אומר וממשיך ללכת.
"אם זה לא נחש אז אני סקיב." ג'יי אומר לך וממשיך ללכת.

אתם ממשיכים בעקבותיו, עד שאתם מגיעים למה שנראה כמו שדה קטל;
אתה רואה מה שנראה לך כמו שאריות של עכביש ענק, כאשר בסביבה יש עוד הרבה מהנוזל השחור שראית פעם. לצד העכביש, על העצים, אתה רואה מה שנדמה כמו שערות לבנות, אך הלובן שלהן הוא הצחור ביותר שראית מימיך. הוא בהיר כל-כך עד שהוא בולט לחלוטין בניגוד לסביבת היער הקרה והחשוכה.

liorgonen3

"אדון האופל מת כבר 19 שנים." אומר הפרופסור קרוגר. "כולם יכולים להירגע."

ליזי

"הייתי מנחש שקסם אפל כלשהו הופעל על הנחשים האלה, אבל מה שאני לא מצליח להבין הוא מי שתל אותם פה מלכתחילה."

liorgonen3

פונדקאי ותיק
XYR
"אז תגידו את זה לתלמידים האחרים שלכם, כי משום מה כולם פה בטוחים שאנחנו גיס חמישי," הוא ממשיך להפציר. "ועדיין אתם מתעלמים מכל טענה שלנו, גם לנו יש זכות לדעת מה קורה כאן!"

padron

פונדקאי ותיק
Xyr
"פרופסור - מה יכל לגרום לנזק הזה? ומה זה הנוזל הזה?" אנריקו שואל.

xyr

פונדקאי פעיל
liorgonen3

"במקרה שלא שמת לב, גם אני מבית סלית'רין." אומר הפרופסור קרוגר. הוא לא צועק, אבל ברור לך שהוא כועס.
"אין מה לדאוג." הוא אומר. "מחר יהיה יום נפלא."

pardon

"זה פה נראה כמו הדם של האקרומנטולות." הוא אומר לכם.
"זה מעניין מאוד מי פה תקף אותו, כי הם עושים בעיות. הם אפילו לא נותנים לי להיכנס למקום שבו הם חיים שמה ביער." הוא אומר.

liorgonen3

פונדקאי ותיק
XYR
"סלח לי פרוספור. אבל נראה שהפכת להיות הפה של הסגל," טריסטן מתקרב קדימה יותר, לעבר השולחן הגדול. "כי נראה שאף אחד לא פוצה את פיו חוץ ממך, האם למנהלת לא נשאר דבר להגיד?"

ליזי

פונדקאי ותיק
"מוזר, בהחלט." אווה מתנשפת. "אני מצטערת על ההתפרצות שלי, מר קרוגר. נשמח אם תודיע לנו אם אתה מוצא התפתחויות חדשות בנושא."

xyr

פונדקאי פעיל
liorgonen3

"היזהר, לפני שתקבל עונש." הוא אומר בזמן שהמנהלת קמה ואומרת "אני מבקשת ממך לחזור למקומך."

ליזי

"להתראות." הוא אומר בחיוך רחב ואתם יוצאים מהחדר.
"מה דעתך?" זואי שואלת לאחר שאתם מתרחקים ממשרדו.

liorgonen3

פונדקאי ותיק
XYR
טריסטן פונה לשבת, אבל הוא מנסה לראות מה התלמידים האחרים עושים, הוא מנסה להנהן לקייל שידפוק על השולחן ויוצור רעש, לגרום לך שיראה שיש תמיכה בו.

padron

פונדקאי ותיק
Xyr
"האם ייתכן שמי שפצע את חד הקרן פצע גם את האקרומנטולות בהגנה עצמית?" אנריקו שואל.

xyr

פונדקאי פעיל
liorgonen3

"מה?" קייל שואל אותך בקול.
אתה מבחין בכך שחלק מהתלמידים מסיטים מבט לעבר המיני-מהומה שיצרת, אבל הרוב לא מתעניינים בך, אלא משוחחים בינם לבין עצמם לגבי העתיד לבוא בטורניר.
"מה רצית?" קייל שואל אותך כשאתה חוזר לשולחן של סלית'רין.

pardon

"אני לא יודע פה." האגריד אומר.
"טוב, אני חושב שהעונש שלכם, הוא פה נגמר. אני אוציא אתכם מחוץ ליער ואתם תחזרו שמה לישון." הוא אומר וכך עושה. מיד לאחר שהוא מוציא אתכם אל מחוץ ליער, הוא חוזר לתוכו, מבלי להשגיח על המשך צעדיכם.

xyr

פונדקאי פעיל
liorgonen3

המנהלת ממשיכה בדיבור על הדברים הבנאליים. אתה שומע מילים כמו שיתוף-פעולה, אחוות קוסמים ועוד סיסמאות ריקות מתוכן.
היא מסיימת ואתם מתחילים בסעודה.
"יש תוכנית?" קייל שואל אותך.

padron

פונדקאי ותיק
Xyr
"עם כל הסקרנות שלי לדעת מה הולך ביער אני חושב שכדאי שנחזור לטירה. אני בלי ספק לא רוצה להסתובב ביער בלילה לבד כשיש משהו שיכול לפגוע באקרומנטולות וחדי קרן בתוכו." אנריקו אומר.

ליזי

פונדקאי ותיק
XYR
"לא יודעת... כל העניין הזה נראה לי חשוד מדי. גם אם למר קרוגר יש קשר לנחשים האלה, לא נצליח להוציא את זה ממנו. אני חושבת שאולי זה יהיה רעיון טוב לרגל אחריו מאוחר יותר. בנתיים, כדאי שנלך לתולדות הקסם. אם נגיע עכשיו אולי לא ייתנו לנו עונש רציני..."

xyr

פונדקאי פעיל
liorgonen3

"אוקיי." הוא אומר, מאוכזב.
אתה מסיים לאכול וחוזר לחדר המועדון, שם אתה רואה התכנסות גדולה של תלמידים, מכל הכיתות ומכל הגילאים.

pardon

"אני מסכים." ג'יי אומר ואתם חוזרים לטירה.
יום המחר מגיע, ועמו היציאה המתוכננת להוגסמיד. אתה מסיים את ארוחת הבוקר באולם הגדול.
היציאה עצמה נקבעה לעוד שעתיים מעכשיו.

ליזי

"אני לא חושבת שיש לו קשר אל הנחשים האלה." זואי אומרת לך.
"ואם יש לו קשר לנחשים האלה - הסיפור הולך ומסתבך." היא אומרת בזמן שאתם נכנסים לשיעורו של הפרופסור בינס שכלל לא מבחין בשינוי שבוצע בכיתה.

liorgonen3

פונדקאי ותיק
XYR
טריסטן ניגש קדימה. "אני מאוד שמח לראות שהבית שלי תומך בי ולא נשאר בשקט כשהמורים משתיקים אותנו." הוא עוקץ. "על מה הדיבור הפעם?"

סטטוס
נעול לתגובות.
Top Bottom