• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

האמבל באנדל על Conan 2d20

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
האמבל באנדל חדש של מודיפיוס על משחק התפקידים של קונאן, ב-8 דולר מקבלים את ספר הבסיס ועוד כמה ספרים, וב-15 דולר מקבלים חבילה די מלאה.
הפעם אוותר, אבל בפעם קודמת רכשתי את זה של Star Trek Adventures והיה אחלה לגמרי - בכלל האמבל באנדל זה הזדמנות מצוינת למי שקונה ספרים דיגיטליים.

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
אם כבר האמבל באנדל זו לא החבילה היחידה שקשורה למ"ת שהם מציעים בתקופה הזו:
  1. סייבארפאנק 2020 (האמת יש גם את ערכת ההתחלה של סייברפאנק רד בקטגוריה של ה-8$, אבל הרוב זה הגרסאות הקודמות) גם ברשימה: Humble RPG Book Bundle: Cyberpunk by R. Talsorian
  2. חבילת תוכנות ליצירת מפות לשה"מים ביננו שאוהבים להשקיע במפות לקרבות, ערים ועולמות מערכה: Humble Software Bundle: MAPS Extravaganza Encore
גם ל- bundle of holding יש כמה הצעות מעניינות בתקופה הזו:
  • חבילת משחקי אינדי שעל חלקם שמעתי דברים טובים ( בעיקר על Flying Circus, אבל גם על חלק מהאחרים ) Indie Cornucopia 8
  • 2 חבילות של SYMBAROUM שאני מאמין שמכילות את כל מה שכבר יצא למשחק: Symbaroum Symbaroum Settings
  • חבילה של מוצרי צד שלישי לסטארפיינדר. Starfinder Empires
למי שלא מכיר החבילות של האמבל באנדל יותר משתלמות מבחינה כספית, אבל bundle of holding מתמקדים במשחקי תפקידים (כאשר מדי פעם יש חבילות יוצאי דופן של מיניטארות נייר).

באופן אישי, אני לא הולך לרכוש אף אחת מהחבילות מאחר שכבר יש לי (או לחבר) את המשחקים שמעניינים אותי מבניהם (למשל: גרסת עץ מת של כל ספרי סימבר, חלק מקונאן ורוב סייברפאנק רד בגרסה דיגטלית מהצעות קודמות אצלי, Flying Circus יש לחבר וכו') או שאין לי זמן באמת להשקיע במפות בתקפה האחרונה.

נ.ב. אם כבר כתבתי את כל זה, אפשר להוריד את הגרסה הדיגטלית של CARBON 2185 בחינם בימים הקרובים. למי שלא מכיר משחק סייברפאנק מבוסס מו"ד 5

SandChicken

פונדקאי ותיק
bundle of holding זה קמפיין לגיוס כספים לפרויקט מימון המונים: מציעים חבילות של משחק תפקידים משנות ה-60, ושלושה חודשים אחרי כן אתה רואה קיקסטרטר למהדורה חדשה של המשחק. :)
יש שם דברים טובים ונחמדים, מה שמבאס זה שבדר"כ ספרי הבסיס נמצאים בחבילה היקרה יותר. זה כמובן עדיין זול, אבל המחשב שלי מלא בפדפים שקניתי בזול ובקושי פתחתי (למשל, קונאן ומסע בין כוכבים).

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
אתה כותב את זה כאילו האמבל באנדל או חלוקת ספרים חינם הם לא קידומי מכירות...

בכל מקרה:
  • הצעה חדשה מהאבל באנדל: Humble RPG Book Bundle: Warhammer 40K: Black Crusade & Only War by Cubicle 7
  • הצעה חדשה מ-bundle of holding ועוד פעם ספרים שכבר יש לי (עץ מת): Spire
    Spire - היא שיטת משחקי תפקידים נרטיבית שלטעמי מאוד מוצלחת ויצאה בשנים האחרונות (ספר הבסיס עבר קיקסטאטר ב2017 ויצאה ב-2018 ספר ההרחבה ב2018 ויצא ב2019 - ושניהם בחבילה הבסיסית). קידום המכירות הפה הוא כנראה לספר הרחבה נוסף או שאולי הרחבה ל-heart שבאותו עולם ושיטה, אבל עומד בפני עצמו ואינו בחבילה.

Top Bottom