• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • הרישום המוקדם לדרקוניקון 2022 נפתח!
    ההתרגשות בשיאה, וההרשמה המוקדמת למשחקים והפעילויות בדרקוניקון 2022 יוצאת לדרך הקדימו להרשם כי המשחקים מתמלאים מהר קישור להרשמה המוקדמת דרקוניקון, 25-26 אוגוסט, דן פנורמה תל אביב

האמבל באנדל לתמיכה באוקראינה - משחקי מחשב + משחקי תפקידים

ליזי

פונדקאי ותיק
למעוניינים, לכמה הימים הקרובים יש האמבל באנדל על 120+ פריטים, הכוללים בעיקר משחקי מחשב, אבל גם כמה ספרי משחקי תפקידים (כולל ספרי החוקים הבסיסיים לפאת'פיינדר מה' 2, סטארפיינדר ווורהאמר פנטזי מה' 2):

מאה אחוז מההכנסות הולכות לעמותות העוזרות למאמץ ההומנטרי באוקראינה. אז ממש שווה להעיף מבט אם יש שם דברים שמעניינים אתכם, תמורת 40 דולר אפשר לקבל הרבה משחקים מגניבים וגם לתמוך באוקראינים שנפגעו מהמלחמה ולעשות קצת טוב בעולם :)

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
יש גם קמפיין של Enworld למשחקי תפקידים שמהווה תרומה הומינטרית לאוקריאנה:
אישית נשמע לי עדיף מאשר לאסוף בגדים ומזון - אי אפשר לדעת מה קורה לזה ובאיזה מחסן זה נשכח עד שזה מגיע למישהו שצריך את זה.

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
יש גם את ההצעות ב-drivethrurpg ו-dmsguild לתמיכה ברופאים ללא גבולות לטובת סיוע באוקראינה (היום הוא היום האחרון):
ישם שם כמה דברים מעניינים.

אם כבר תרומות יש גם את התמיכה בזכויות טרנסים בטקסס בitch.io (אני חושב שבתרומה הזאת מקבלים הכי הרבה ביחס לכסף), אבל הרוב הוא אינדי:
דוגמאות לדברים היותר מוכרים בחבילה: Agon, Thirsty Sword Lesbians ו- Aegis, אבל אני בטוח שפספסתי כמה דברים (בכל זאת 493 קבצים).