• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

האמבל באנדל למסע בין כוכבים

ערכת ההתחלה, ספר הבסיס וכמה הרחבות של שיטת 2ק20 של מודיפיוס.
קצת התאכזבתי לגלות שאין שם את ההרחבה של הקלינגונים, אבל עדיין מדובר בהצעה משתלמת.

בחיפוש מהיר בפונדק מצאתי סקירה של ערכת ההתחלה (מאת The oldman The oldman ) ורשומות (של RPG Narco RPG Narco ).

בהחלט משתלם, הייתה להם הצעה דומה כזו לפני כשנה או שנתיים שרכשתי אותה והשתמשתי בזה.
כנראה שהם לא שמים את הקלינגונים כי זה מוצר חדש יחסית והם לא רוצים לשרוף אותה.

בכלל הבחירה להשתמש בהאמבל באנדל היא שאלה מעניינת לכל מוציא לאור. זה הרי למכור את יהלומי הכתר במחיר של נזיד עדשים.
שמעתי אף טענות (לא מבוססות על כלום) שזה יכול להרוג מכירות של שיטה, אבל לא ראיתי מספרים לפה או לשם.

אישית, היום זה הדרך העיקרית וכמעט הבלעדית שאני קונה ספרים דיגיטליים - אחרת אני מעדיף לרכוש ספר פיזי.

לדעתי, להוציא פעם בשנה-שנתיים האמבל-באנדל לא יהרוג מכירות ואולי אפילו יעודד רכישה של ספרים פיזיים בליין המוצרים כשיותר אנשים מכירים את המוצר (בייחוד כשהצעות כאלו בד"כ באות לפני מוצר חדש בליין).
מצד שני, מבט על פאיזו שמוציאה בממוצע כל חודשיים הצעה חדשה לפת' 2 באמת מעלה לי תהיות (עכשיו יש 2 פעילות: אחת לספרים ואחת ל-Fantasy Grounds).

יש עוד כמה הצעות משתלמות לספרים דיגיטליים זולים כמו Bundle of Holding (יש הצעה למהדורה החדשה של SWN) ו-תרומות של drivethrurpg. הפעם לא ראיתי שם משהו שמשך תשומת לב מיוחדת, אבל יצא לי להכיר כמה משחקים נחמדים מהצעות כאלו (כשהיה לי זמן פנוי...).

ההצעות של פאת׳פיינדר 2 הן פחות מעט מוצלחות לטעמי.
הרבה פעמים זה מכיל רק חלקים מנתיב ההרפתקאות וספרי הבסיס זה רק ברמה הכי גבוהה.

תמכתי באחת כזו לפני כמה חודשים, אבל לא עשיתי יותר מדי עם הספרים מאז…

חזרה