• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

האם המיניטורות של underworld הם עבור DND

קשה להסביר את זה במילים
אבל המישחקים שיש warhammer יש wave מסויים
בדרך כלל אלה מישחקים של 1 נגד 1 כשרובם מוגדרים grim dark

וכשראיתי את הפירסומת הזאת הדבר ה1 שעלה לי בראש זה יכול להיות אחלה נבל בקמפיין שצריך לתפוס פירט אם צוות של גובלינים שיש לו 2 תוכים וקוף בתור חיות מחמד

אני מקווה שהצלחתי להסביר

מו''ד זה לא מ''ת! זה יכול להרגיש כמו מ''ת, לא כמו מו''ד. וורהמר ממה שהבנתי לא דומה - וגם FFG כבר הוציאו מ''ת של זה, אחד מגניב דרך אגב. אני משחק במהדורות סטארוורס וג'נסיס שלו.

אני חושב שלא הסברתי את עצמי

Warhammer אומנם התחיל בתור מוד של dnd כשקבוצה של חברים רצו לשחק כמפיין שהוא מבוסס על מדע בידיוני במקום פנטזיה
ולקחו השראה מכל מיני מקומות כמו חולית הקיסר מבוסס חזק על הדמות של הקיסר בספר ה3 (אני לא רוצה לשים ספולרים למי שרוצה לקרוא) וכו...

היום יש שיטת מישחק למשחק הראשי warhamme40k וAOS יש לור שכולל קרוב ל600 ספרים
וישנם מישחקים נוספים שהם מבוססים על אותם עולמות
UNDERWARLD (המשחק שאליו שייך הסרטון הזה)מבוסס על AOS

אני לא מדבר פה על שיטת מישחק או הלור
אני מתכוון שכשראיתי את הסרטון הזה לא חשבתי warhammer חשבתי dnd אולי כי אני מכיר את 40k ואני מאוד אוהב את הלור אז זה בלט לי ככה

ורציתי לדעת אם אנשים שרואים את זה גם מרגישים ככה

תאלץ להסביר למה אתה מתכוון ב"מרגיש לי DND", מה זה אומר שמשהו מרגיש DND בשבילך?
מו''ד זה לא מ''ת! זה יכול להרגיש כמו מ''ת, לא כמו מו''ד. וורהמר ממה שהבנתי לא דומה - וגם FFG כבר הוציאו מ''ת של זה, אחד מגניב דרך אגב. אני משחק במהדורות סטארוורס וג'נסיס שלו.
אמרו לי שלא ניסחתי את עצמי נכון בכותרת ולכן לא הבנתם אותי
ואל זה אני מיתנצל

אני דיברתי על המיניטורות עצמם ולא על שיטת המשחק או הלור
ישנם היום המון יצרנים שניקראים צד 3 שמיצירים מיניטורות עבור DND
ובדרך כלל הם גם הרבה יותר טובים ומענינים לדוגמא ראיתי מיניטורות של צבא אורקים רוכבים על דוב משורין

אני שאלתי האם כשאתם מיסתכלים על הסרטון והמיניאטורות אתם חושבים שקהל היעד הוא שחקני DND

חזרה