• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • הגשת המשחקים לדרקוניקון 2022 נפתחה
    הכינו את ההרפתקאות שלכם, והריצו אותן בכנס המשחקים של הקיץ! בין אם זה הרפתקה משלכם או הרפתקה מוכנה, במבוכים ודרקונים, עולמות פראיים או שיטה שאתם המצאתם, דרקוניקון ממתין לכם - להגשת משחקים באתר.
    לשאלות, תהיות וקריאות עידוד, הגיבו בנושא.

האם המיניטורות של underworld הם עבור DND

ליאור

פונדקאי פעיל
אני מודה שאני פחות מכיר את המשחק אני יודע שזה מבוסס על WARHAMMER FANTSY
אבל מכל התמונות
ואכשיו זה (אני מצרף את הסרטון) זה מרגיש לי DND
תגידו לי אם אני טועה

ליאור

פונדקאי פעיל
קשה להסביר את זה במילים
אבל המישחקים שיש warhammer יש wave מסויים
בדרך כלל אלה מישחקים של 1 נגד 1 כשרובם מוגדרים grim dark

וכשראיתי את הפירסומת הזאת הדבר ה1 שעלה לי בראש זה יכול להיות אחלה נבל בקמפיין שצריך לתפוס פירט אם צוות של גובלינים שיש לו 2 תוכים וקוף בתור חיות מחמד

אני מקווה שהצלחתי להסביר

I Am A Druid

פונדקאי ותיק
מו''ד זה לא מ''ת! זה יכול להרגיש כמו מ''ת, לא כמו מו''ד. וורהמר ממה שהבנתי לא דומה - וגם FFG כבר הוציאו מ''ת של זה, אחד מגניב דרך אגב. אני משחק במהדורות סטארוורס וג'נסיס שלו.

ליאור

פונדקאי פעיל
אני חושב שלא הסברתי את עצמי

Warhammer אומנם התחיל בתור מוד של dnd כשקבוצה של חברים רצו לשחק כמפיין שהוא מבוסס על מדע בידיוני במקום פנטזיה
ולקחו השראה מכל מיני מקומות כמו חולית הקיסר מבוסס חזק על הדמות של הקיסר בספר ה3 (אני לא רוצה לשים ספולרים למי שרוצה לקרוא) וכו...

היום יש שיטת מישחק למשחק הראשי warhamme40k וAOS יש לור שכולל קרוב ל600 ספרים
וישנם מישחקים נוספים שהם מבוססים על אותם עולמות
UNDERWARLD (המשחק שאליו שייך הסרטון הזה)מבוסס על AOS

אני לא מדבר פה על שיטת מישחק או הלור
אני מתכוון שכשראיתי את הסרטון הזה לא חשבתי warhammer חשבתי dnd אולי כי אני מכיר את 40k ואני מאוד אוהב את הלור אז זה בלט לי ככה

ורציתי לדעת אם אנשים שרואים את זה גם מרגישים ככה

ליאור

פונדקאי פעיל
תאלץ להסביר למה אתה מתכוון ב"מרגיש לי DND", מה זה אומר שמשהו מרגיש DND בשבילך?
מו''ד זה לא מ''ת! זה יכול להרגיש כמו מ''ת, לא כמו מו''ד. וורהמר ממה שהבנתי לא דומה - וגם FFG כבר הוציאו מ''ת של זה, אחד מגניב דרך אגב. אני משחק במהדורות סטארוורס וג'נסיס שלו.
אמרו לי שלא ניסחתי את עצמי נכון בכותרת ולכן לא הבנתם אותי
ואל זה אני מיתנצל

אני דיברתי על המיניטורות עצמם ולא על שיטת המשחק או הלור
ישנם היום המון יצרנים שניקראים צד 3 שמיצירים מיניטורות עבור DND
ובדרך כלל הם גם הרבה יותר טובים ומענינים לדוגמא ראיתי מיניטורות של צבא אורקים רוכבים על דוב משורין

אני שאלתי האם כשאתם מיסתכלים על הסרטון והמיניאטורות אתם חושבים שקהל היעד הוא שחקני DND