• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תגובות דרקוניקון 2021 מגיע לדן פנורמה ב 26-27 באוגוסט

draco2021-banner.JPG
דרקוניקון חוזר עם שפע משחקי לוח, משחקי תפקידים, מבוכים ודרקונים, דוכנים ועוד!

השנה הכנס ייערך במרכז הכנסים המפואר של מלון דן פנורמה בתל-אביב, בתאריכים 26-27 באוגוסט. הרישום למנחים יפתח בעוד כשבועיים, לפרטים נוספים ולהצטרפות לרשימת הדיוור של הכנס, בקרו באתר דרקוניקון.

רציתי רק לרענן את הזכרון, נניח שואני מריץ משחק בכנס - סבב זה אומר הרצה אחת שהיא בוקר או צהרים או ערב נכון?
ונניח שהייתי מריץ שני סבבים שמזכים בכרטיס חינם, איך בדיוק הרישום לאירועים עבור עצמי מתבצע? הרי הם כרוכים בתשלום, האם האפליקציה מתחשבת בזה או דרך אחרת?

אפשר בנושא הזה או לפתוח נושא חדש אם נראה לכם מוצדק (למשל אם זה לא שאלה לגבי הכנס עצמו אלא הצעה לפעילות או ארגון מפגש)
יש לי שאלה רשמתם שילדים עד גיל 8 לא צריכים כרטיס, זה כולל גיל 8?

השאלה שלי היא בקשר למה שכתוב שם על המחיר של כניסה ואירוע. הכוונה לאירוע ספציפי או פשוט למשחק או הרצאה אחת או שלכמה? לא ממש הבנתי מה הכוונה שם...
כניסה ואירוע זה אומר שאתה נרשם לאירוע אחד לבחירתך (משחק תפקידים אחד, טורניר משחקי לוח אחד או סדנה אחת) ומקבל בנוסף כניסה חופשית לכנס.

ברגע שנרשמת לשני אירועים או יותר (נניח משחק תפקידים וגם טורניר משחק לוח) - אתה צריך כרטיס יומי.
אם נרשמת לשלושה אירועים - זה עדיין כרטיס יומי. המחיר לא משתנה ביחס למה ששילמת אם נרשמת לשני אירועים.

BadBug BadBug כן, בהחלט מתחשבים. עם זאת מכיוון שאנחנו לא חברה מסחרית עם תקציבי עתק, זה פשוט יבוצע בתיאום עם צוות משחקים באופן ידני 🙃
ליאור ליאור עקרונית עד גיל שמונה, אם הוא נכנס עם מבוגר ששילם על כרטיס, כן. שים לב שכדי להשתתף בפעילות בכל מקרה צריך לשלם על כרטיס.
אנחנו מנסים להיות גמישים וללכת לכיוון הקהל, כי כולנו שחקנים. לפעמים זה נושך אותנו בטוסיק כמו כמה הורים שמצאו פרצה שילד עד גיל שמונה לא צריך לשלם וגם הורה מלווה לא צריך לשלם אז החליטו שהם מגיעים עם התינוק והם המלווים שלו... לכן מישהו בהורה-ילד צריך לשלם 😊

כן, בהחלט מתחשבים. עם זאת מכיוון שאנחנו לא חברה מסחרית עם תקציבי עתק, זה פשוט יבוצע בתיאום עם צוות משחקים באופן ידני 🙃
תודה, רק רוצה להיות בטוח שהבנתי, במקרה שתארתי אני אוכל מכנית להרשם כרגיל לארועים תוך כדי מייל/תאום עם צוות משחקים (או שזה משהו שצריך קודם להסגר עם הצוות לפני פתיחת ההרשמה)? כלומר לא תהיה לי הגבלה באתר על ההרשמה?
סליחה על הדקדוק בפרטים, חשוב לי להרשם לדברים שמעניינים אותי במגבלות הזמן :)

עניינים נוספים לגבי דרקוניקון:
1. קודם כל מהתמונות, המקום נראה מדהים בשביל אירוע כזה!
2. בדף אתר הכנס לגבי המיקום יש קצת חוסר התאמה בין שמות החלקים/איזורים בכנס הכתובים בטקסט לבין איך שהם כתובים במפה וזה קצת מבלבל - אולי יש מקום לבחון את זה.
3. אני יודע שעוד מוקדם לזה, אבל איפה הכי קרוב/משתלם לחנות למי שמגיע ברכב?

2. יטופל בהמשך, תודה
3. אמור היה להיות הסדר חנייה אבל זה משהו שעדיין לא סגרנו.
יש את החניון של התחנה ושל צ’ארלס קלוד, חושב שבאחד מהם יש מחיר חניה יומי סביר. בכל מקרה נברר ונעדכן באתר.

חזרה