• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

דרקונים ונתונים דרקונים ונתונים 76- מצרים- כתב חרטומים

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
האתגר הקודם: דרקונים ונתונים 75- מצרים- קללות ומלכודות

ההגשות לאתגר:

האתגר הבא:

אומרים שלמילים יש כוח, וזה נכון כפליים בעולמות הפנטזיה בהם אנו משחקים- כשעם המילה הנכונה אשף יכול לשחרר כדור של אש מסתחררת.
אומרים שתמונה שווה אלף מילים, שניתן ללכוד בתמונה רגעים שלא ניתן אפילו להסביר במילים רגילות.
אבל מה עם תמונות שמרכיבות מילים?

כתב החרטומים המצרי, או ההירוגליפים, מורכב מתמונות, מעטים יכלו לקרוא ולכתוב בו- והוא שימשו לפולחנים וטקסים. והוא הנושא שלנו השבוע.

אתם יכולים לכתוב קעקועים קסומים חדשים, המבוססים על אלו שמופיעים בקדרה של טאשה להכל, המבוססים על ההירוגליפים המצריים. אתם יכולים גם לכתוב גרסה משלכם לאביר הרונות, שיצא באותו הספר- או אולי תרצו בכלל לכתוב ארכיטיפ לאשף של חרטום, שמשתמש בספר לחשים המלא בהירוגליפים. יכול להיות שתעדיפו לכתוב נתונים למומיה עתיקה, שהסמלים המצוירים על התחבושות שלה מעניקות לה גישה לכוחות קדושים, או אולי על סט של אובליסקים מסתוריים שמפוזרים בעולם, ומשפיעים על קרבות שמתרחשים סביבם. יכול להיות שתעדיפו אפילו לקחת השראה ממקום לא צפוי, ולכתוב נתונים להירוגליפים שמפתחים חיים משל עצמם- מקלפים את עצמם מהקירות ונודדים במסדרונותיה של הפירמידה המאובקת.

האתגר הזה הוא אתגר מכאני, אז חשוב לזכור להוסיף להגשות שלכם נתונים, אבל הדבר החשוב אפילו יותר הוא להגיש! בין אם ההגשה שלכם קצרה ובין אם היא ארוכה, היא אפילו לא חייבת לצאת לפני שהאתגר הבא עולה, כל עוד אתם כותבים- הצלחתם באתגר. אתם לא חייבים לכתוב הגשה שקשורה ישירות לנושא, כל עוד הוא הפיח בכם השראה. תכתבו נתונים שיגרמו לדרקונים עצמם לרייר!

בהצלחה לכולם! :dragon:
האתגר הבא ייצא בעוד כשבוע, בסופ"ש של ה27/11/20-28/11/20.

נ.ב. מבקש שוב להשמיע את הדעות שלכם דרך טופס המשוב- יותר מאשמח לקרוא אותן. אם אתם רוצים להשתתף באתגר וכל דבר שהוא- הקצב, הנושאים, או כל דבר אחר שנמצא בשליטתי- מפריע לכם, בבקשה אל תהססו לכתוב- באופן אנונימי דרך הטופס, בהודעה פרטית, או כתגובה כאן או לפוסט הפרופיל שלי. אשמח לשמוע באופן ספציפי דעות על הקצב ועל הת'מות החודשיות- אם הן מוסיפות לדעתכם.
 
Top Bottom