• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרקונים ונתונים דרקונים ונתונים 191- מבצר הפנינה

האתגר הקודם: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 190- פיות
ההגשות לאתגר:

האתגר הבא:

מהו מבצר הפנינה? אני לא בטוח בעצמי- וכאן אתם נכנסים! האתגר הזה הוא אתגר קצת יותר מאתגר, אבל גם קצת יותר חופשי. אני מצפה שתספרו לי בהגשה שלכם מהו מבצר הפנינה, ותכניסו לו ביטוי מכאני- אם כי זה לא חובה. אולי מדובר במסדר אבירים, עם סגנון לחימה ייחודי? או שמא מבצר נטוש מלא במלכודות? האם זוהי עיר שמאוכלסת בגזע חדש של שוכני-מצולות, או אולי מצודתו של מאריד במישור המים?

לא משנה מה אתם כותבים, תזכרו להוסיף את התוויות המתאימות לנושא ואת מספר האתגר לכותרת. תזכרו שהמטרה של האתגר היא לאתגר אותכן, להכריח אותכן לכתוב משהו- מה שחשוב הוא שתכתבו, אבל גם שתהנו.
אז קדימה, תכתבו נתונים שיגרמו לדרקונים עצמם לרייר!

בהצלחה לכולםן! :dragon:
האתגר הבא ייצא בסוף השבוע הראשון של מרץ, בין יום חמישי ה-07.03 ויום שישי ה-08.03.

האמת היא, שזה די מעניין, הרעיון שלי היה אתגר מטורף לבית הספר שמיועד להגיע למבצר הפנינה - המבצר שנמצא בלב הפנינה הענקית שנחתה יום אחד בחצר בית הספר ורק "הראוי ביותר" יצליח להסיר את כל שכבות ההגנה על המבצר ( שמקיפות אותו כמו פנינה) אחרי שהוא יעמוד בסדרת אתגרים.

הבעיה היא כמובן, שצריך לעבור כמה מאות שכבות, וזה כבר נעשה מתסכל.

חזרה