• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • דרקוניקון 2022 מגיע בסוף אוגוסט
    הכנס חוזר ב 25-26 באוגוסט, לאחר הקורונה ועם המון משחקים והפתעות. פרטים נוספים באתר הכנס.
    לשאלות, תהיות וקריאות עידוד, הגיבו בנושא.

דרקונים ונתונים דרקונים ונתונים 132- משקאות

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
האתגר הקודם: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 131- טארוט

ההגשות לאתגר: מהדורה 5 - דרקונים ונתונים - ]דו"נ 132] שיקוי הפר האדום מאת The Necromancer.
מהדורה 5 - דרקונים ונתונים - [דו"נ 132] קפה מאת המפקד האלמוני.
דרקונים ונתונים - [דו"נ 132][7th Sea 2E] שיקויים חדשים לאומות קית'אי מאת העוג הברברי.

האתגר הבא: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 133- הקרבה

משקאות תוססים ומשכרים, שיקויים מפוקפקים ומרקחות אלכימיות, הנושא שלנו השבוע הוא משקאות- נושא שהייתם צמאים לו, והגשתם דרך הטופס האנונימי שלנו!

ניתן לכתוב מכאניקה להשתכרות, או אולי נתיב אלכימאי לאשף. מה בנוגע לשיקויים קסומים, או אתגר מיומנות של לרקוח אחד במהדורה הרביעית? אפשר גם לכתוב מפלצות, כמו חקיין שמסווה את עצמו ככוס משקה, או יסודן מים מרושע שתוקף את הדמויות מבפנים!

מים קרים או פושרים, מבוכים או דרקונים, זה לא משנה. תכתבו, מה שתרצו וכמה שתרצו, כל עוד הנושא העניק לכם השראה, ההגשה שלכם קבילה! רק תזכרו להוסיף את מספר האתגר לכותרת, ואת התוויות הנכונות. תכתבו נתונים שיגרמו לדרקונים עצמם לרייר!

בהצלחה לכולם! :dragon:
האתגר הבא ייצא בעוד כשבוע, בסופ"ש של ה28/01/22-29/01/22.

עריכה אחרונה:

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
היי אשמח שמישהו יעזור לי לעשות הגשה לאתגר
אני עסוק למדי אז אני לא זמין כל הזמן, אבל תרגיש חופשי לשלוח הודעה, אשמח לסייע לכל מי שמחפש להגיש לאתגר (כך שההזמנה פתוחה גם לאחרים וגם לאתגרים עתידיים :) )

Top Bottom